Mikro adenom hipofiz bezi tümörünü nasıl yendim

İyi akşamlar kortizoldan bahs ediyorsunuz sanirim sitres hormonu benim yuzumde yanma oluyo kkzariyo ve cizgiler doluyo bende korkuyorum tumormu var diye bobrekler temiz beyin emari cekilmedim dahiliyeye gidicem kollarimda da yanma kirisiklik oluyo aci hissediyorum

Merhaba arkadaşlar size hipofiz bezinde oluşan tümörü nasıl yok ettiğimi anlatmak istiyorum eğer aranızda sorun yaşayan varsa bu konu da yardımcı olabileceksem çok mutlu olurum. Öncelikle evlendikten 4 ay sonra çocuk düşünmeye başladık eşimle ama kaç ay denediysek tutmadı ve ben aşırı strese giriyordum neden olmuyor diye ağlamalar vs. Bir ay göğüslerim o kadar şişti ki kendimi hamile sandım tabi piskolojik olarak diğer belirtiler de var sandım ama adet olunca hüsrana uğradım hastaneye ilk gittiğim de testler de sorun olmadığı söylendi ama benim daha ilk testten prolaktin seviyem 36 çıkmış saraçoğlu 29 değerinin bile yüksek olduğunu söylüyor bana sorun olmadığını gebe kalabileceğimi söylediler ama olmadı sonra tekrar gittiğimde prolaktin seviyem git gide arttı 56 66 76 86 olarak her ay artış gösterdi beyin cerrahisine gittim emar çekildim ve 3mm oranda mikro adenom yani tümör tespit edildi ve stresten oluştuğunu kendimi rahatlatmamı ve 6 ay sonra gelmemi istediler araya pandemi girdi ve ben gidemedim doktora ama prolaktin yüksekliğini göğüslerimdeki ağrıdan anlayabiliyordum düşmemişti. Birisiyle tanıştım kendisinin de aynı sorunları yaşadığını hatta 2 sene adet göremediğini prolaktin değerinin 300 civarlarında olduğunu ve tümörün artık 10 cm e kadar çıkıp ikincisinin üredğini söyledi bu esnada bir prof. Dr. La konuştuğunu kendisine hayıt meyvesinin olduğunu alıp onu düzenli şekilde her gün içmesi gerektiğini söylemiş aktarlarda satılıyor netten de hayıt meyvesi yazdığınızda kapsül şekilde olanları var onu alıp kullanmış tam 1 sene aralıksız her gün kahvaltıdan yarım saat önce hayıt tohumunu ya her gün taze alıp kaynatıp içebilirsiniz ya da kapsülünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunu bir sene aralıksız kullanmış ve ameliyata girmeden emara girdiği zaman tümörün kaybolduğu gözlenmiş bunu duyunca çok sevindim çünkü beynimdeki bu tümörü küçültmek yok etmek için o kadar çok kür denedim ki anlatamam bende kullanmaya başladım bnm daha çok küçük olduğu için 3 ay aralıksız kullandım bunu kullanmaya başlamadan önce dostinex kullandım ama sadece ilk ay düşüklük oldu tekrar yükseldi ve yine gebelik olmadı rahim filmi çekildim normal çıktı kadınsal bir sorunum olmadığı söylendi ama prolaktin gebe kalmayı %75 oranında engellediği için zor olduğunu belirttiler pes etmedim kullandım hayıt meyvesini 3 ay sonra gidip emar çekildim ve sonuç temiz çıktı artık yok çok şükür ama o ay prolaktin değerim yine 68 çıktı ben de nette araştırma yaparken agnuscaston diye bir ilaç keşfettim hamile kalmaya ve prolaktin sorununu yok etmeye yarıyormuş denemeye karar verdim ama bu ilacı hipofiz tümörü olanlar kullanamıyor zararlıymış sonucu almadan önce bakmıştım üzülmüştüm ama sonucu aldıktan sonra başlamaya karar verdim ve aldım şu an ilk kutudaym başladığımda adet günümdeyim ve adetimi çok güzel oldum zira bundan önce ki aylar ya geç okurdum yada olduktan sonra 2. Günü kesilmeye başlardı umarım hamile kalabilirim allah isteyen herkese versin hipofiz tümörü sorunu olanlara şiddetle tavsiye ediyorum hayıt meyvesini alın için vazgeçmeyin bu zor zamanlarda geçecek inşallah sağlıcakl

Merhaba arkadaşlar size hipofiz bezinde oluşan tümörü nasıl yok ettiğimi anlatmak istiyorum eğer aranızda sorun yaşayan varsa bu konu da yardımcı olabileceksem çok mutlu olurum. Öncelikle evlendikten 4 ay sonra çocuk düşünmeye başladık eşimle ama kaç ay denediysek tutmadı ve ben aşırı strese giriyordum neden olmuyor diye ağlamalar vs. Bir ay göğüslerim o kadar şişti ki kendimi hamile sandım tabi piskolojik olarak diğer belirtiler de var sandım ama adet olunca hüsrana uğradım hastaneye ilk gittiğim de testler de sorun olmadığı söylendi ama benim daha ilk testten prolaktin seviyem 36 çıkmış saraçoğlu 29 değerinin bile yüksek olduğunu söylüyor bana sorun olmadığını gebe kalabileceğimi söylediler ama olmadı sonra tekrar gittiğimde prolaktin seviyem git gide arttı 56 66 76 86 olarak her ay artış gösterdi beyin cerrahisine gittim emar çekildim ve 3mm oranda mikro adenom yani tümör tespit edildi ve stresten oluştuğunu kendimi rahatlatmamı ve 6 ay sonra gelmemi istediler araya pandemi girdi ve ben gidemedim doktora ama prolaktin yüksekliğini göğüslerimdeki ağrıdan anlayabiliyordum düşmemişti. Birisiyle tanıştım kendisinin de aynı sorunları yaşadığını hatta 2 sene adet göremediğini prolaktin değerinin 300 civarlarında olduğunu ve tümörün artık 10 cm e kadar çıkıp ikincisinin üredğini söyledi bu esnada bir prof. Dr. La konuştuğunu kendisine hayıt meyvesinin olduğunu alıp onu düzenli şekilde her gün içmesi gerektiğini söylemiş aktarlarda satılıyor netten de hayıt meyvesi yazdığınızda kapsül şekilde olanları var onu alıp kullanmış tam 1 sene aralıksız her gün kahvaltıdan yarım saat önce hayıt tohumunu ya her gün taze alıp kaynatıp içebilirsiniz ya da kapsülünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunu bir sene aralıksız kullanmış ve ameliyata girmeden emara girdiği zaman tümörün kaybolduğu gözlenmiş bunu duyunca çok sevindim çünkü beynimdeki bu tümörü küçültmek yok etmek için o kadar çok kür denedim ki anlatamam bende kullanmaya başladım bnm daha çok küçük olduğu için 3 ay aralıksız kullandım bunu kullanmaya başlamadan önce dostinex kullandım ama sadece ilk ay düşüklük oldu tekrar yükseldi ve yine gebelik olmadı rahim filmi çekildim normal çıktı kadınsal bir sorunum olmadığı söylendi ama prolaktin gebe kalmayı %75 oranında engellediği için zor olduğunu belirttiler pes etmedim kullandım hayıt meyvesini 3 ay sonra gidip emar çekildim ve sonuç temiz çıktı artık yok çok şükür ama o ay prolaktin değerim yine 68 çıktı ben de nette araştırma yaparken agnuscaston diye bir ilaç keşfettim hamile kalmaya ve prolaktin sorununu yok etmeye yarıyormuş denemeye karar verdim ama bu ilacı hipofiz tümörü olanlar kullanamıyor zararlıymış sonucu almadan önce bakmıştım üzülmüştüm ama sonucu aldıktan sonra başlamaya karar verdim ve aldım şu an ilk kutudaym başladığımda adet günümdeyim ve adetimi çok güzel oldum zira bundan önce ki aylar ya geç okurdum yada olduktan sonra 2. Günü kesilmeye başlardı umarım hamile kalabilirim allah isteyen herkese versin hipofiz tümörü sorunu olanlara şiddetle tavsiye ediyorum hayıt meyvesini alın için vazgeçmeyin bu zor zamanlarda geçecek inşallah sağlıcakla kalın 🤲
Mrhb kullanımı nasıl

X