Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk mikro jel kaynak yaptırdım (Resimli)

kullanım süresi biraz daha uzun olsaymış daha iyi olurmuş ,

ama cok guzel olmuş gule gule kullanın

3-4 ay sonra çıkarıp atmıyorsunuz ki arkadaşlar yeniletiyorsunuz saçları. Ben mi yanlış biliyorum? Tekrardan saç falan almayacaksınız,boncuk kaynaktaki işlem gibi olacak.

Merhaba ben de aynı şekilde iki sene önce saçlarımı kısalttığımdan beri her seferinde kırık aldırırken saçlarım kısaldığından birtürlü uzamadı ve dayanamayıp asla yapmaya cesaret edemeyeceğim birşey yaptım. Aslında internetten bu kaynağın gerçek saçından farklı görünmediğini farkedince cesaretlendim fakat instagramdan ilk denk gelen kuaföre giderek büyük risk aldım.. Biraz pazarlık yaptım ve gittim. Sonuç mu hayatımda uzun süredir kendim için yaptırdığım bir değişiklikte bu kadar çok mutlu olmamıştım. Başlangıçta bakım yaptığı için saç öncelikle parlayıp canlanıyor uygulanan mikro
[/ATTACH]

keratin kaynak o kadar minik tutamlar halinde ekleniyor ki benim gerçek saçımdan hiç farkı yok hatta daha iiyi diyebilirim:) ben Gökhan Sevim kuaföre yaptırdım link vermek yasak mı bilmiyorum merak eden olursa fotoğraf atabilirim. Uzun çok başka bişey ya bence çok istiyorsanız ertelemeyin asla he bir de kullanımını z0r bekliyordum saça hassas davranın okadar hiçbir zzorluğu yok

Merhaba ben 15 senedir gittiğim isinde profosyonel bir kaynak merkezini herkese tavsiye ederim kadıköy adem saç kaynak merkezi kısa olan saçlarını mikro kaynak yaptırdım çok memnunum
Merhaba,
Hala kaynak lullannıyor musunuz? Resmini rica etsem paylaşır mısınız? Adem saç kaynak merkezini önerir misiniz?
Teşekkürler

BAYILDIM SÜPER OLMUŞ. ŞİMDİ NASIL. NE KADAR DURDU SAÇINDA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…