Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Mikro kaynak ve keratin kaynak ...

Koray Dağıstan Hair Studio instagram sayfasına bakmanızı öneririm arkadaşlar

Eklentiler

• Screenshot_20190714-205536_Instagram.jpg
    Screenshot_20190714-205536_Instagram.jpg
    213,7 KB · Görüntüleme: 142
  • Screenshot_20190714-210233_Instagram.jpg
    Screenshot_20190714-210233_Instagram.jpg
    270,6 KB · Görüntüleme: 131
  • Screenshot_20190701-050735_Instagram.jpg
    Screenshot_20190701-050735_Instagram.jpg
    127,9 KB · Görüntüleme: 118
  • Screenshot_20190816-030958_Instagram.jpg
    Screenshot_20190816-030958_Instagram.jpg
    129,7 KB · Görüntüleme: 117
Kaunak dusunuyorjm bugunlerde ama bi defa boncuk kaynak yaptirmistim da cok cabuk uzar sacim benim.normalde 6 ay gidiyosa omkaynak benim 3.ayda inmisti asagiya.boncugun goruntusunden hoslanmiyorum.microkaunak yaptirayim diyorum ama 2 ayda bir cikattip onu yukari almalari gerekeck.gervektwn hizli uzuyo.zarar gorur mu sacim

Kaunak dusunuyorjm bugunlerde ama bi defa boncuk kaynak yaptirmistim da cok cabuk uzar sacim benim.normalde 6 ay gidiyosa omkaynak benim 3.ayda inmisti asagiya.boncugun goruntusunden hoslanmiyorum.microkaunak yaptirayim diyorum ama 2 ayda bir cikattip onu yukari almalari gerekeck.gervektwn hizli uzuyo.zarar gorur mu sacim
Canım bende en fazla 3 ay, kullanabiliyorum. Asıl saçında çok uzun süre tutarsan saçların zarar görür bence. Çünkü aşşagı indikçe, dipten kendi saçın uzayınca dipten karışmalar oluyor ve tarandıkça ve fön çekilince saç zarar görüyor. Bence en fazla 3 ay kullanılır, saça zarra vermemesi için.

Canım bende en fazla 3 ay, kullanabiliyorum. Asıl saçında çok uzun süre tutarsan saçların zarar görür bence. Çünkü aşşagı indikçe, dipten kendi saçın uzayınca dipten karışmalar oluyor ve tarandıkça ve fön çekilince saç zarar görüyor. Bence en fazla 3 ay kullanılır, saça zarra vermemesi için.
3 ay icin 2 bin tl cok.cit cit alayim.tesekkurler cevabiniz icin.

Merhaba bayanlar ben özellikle bu konu için üye oldum yurtdisinda yaşıyorum 7 şubatta turkiyeye saç taktırmak için geliyorum burada doğal kıvırcık saç bulmak mümkün değil,isim vermem mümkün mü bilmiyorum ama sedat biga çok pahalı bende Koray Dağıstanlida randevu aldım Micro kaynak için ama sanki sadece boya yapıyor gibi geliyor bu konuda yaptırmış arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim
Tskler

Merhaba bayanlar ben özellikle bu konu için üye oldum yurtdisinda yaşıyorum 7 şubatta turkiyeye saç taktırmak için geliyorum burada doğal kıvırcık saç bulmak mümkün değil,isim vermem mümkün mü bilmiyorum ama sedat biga çok pahalı bende Koray Dağıstanlida randevu aldım Micro kaynak için ama sanki sadece boya yapıyor gibi geliyor bu konuda yaptırmış arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim
Tskler
Merhaba, konuyu ilk sayfadan okursan sürecimi paylaştım. Birçok ünlü kuaförün saç aldıgı, uzman olan yerde yaptırdım ben kaynaklarımı. Gözüm kapalı öneririm.

Merhaba, acaba siz nerede yaptırdınız? Biz de oraya gitsek :KK43: ben de iki defa mikro keratin kaynak yaptırdım şu anda saçlarım bir tutam kaldı bu şekilde kalmak istemiyorum :KK43: ama bir olumsuz tecrübe daha yaşarsam da artık çok mutsuz olacağım

Merhaba. Acaba yaptırdığınız bu işlem saçların daha gür gözükmesini sağlıyor mu?
Benim saçlarım çok çok az maalesef, gür gözükmesi için yaptırmak istiyorum 😭

ben 2 kez kırıktarakta mikrokaynak yaptırdım. zaten çıtçıt olarak yine onlardan aldığım gerçek saçlar, kaynağa çevrildi.
neredeyse 17 yaşından beri onlara gidiyorum hep zaten.
yine bu konunun uzmanı olan bir çalışanları uygulamayı yaptı. saçların çıkış yönlerine göre kaynağı yaptığını söyledi mesela. eğer sadece sıra sıra yapsaydım 1 haftaya çoğu düşerdi dedi.
saçların uzadıkça karışmaması için yıkarken neye dikkat edeceğimi, nasıl tarak kullanacağımı, vs tek tek anlattı.
hatta saç bakımıma istersem devam edebileceğimi de söyledi.
ben de devam ettim zaten bakıma.
çıkarırken anormal bir dökülme olmadı. o aşırı dökülme saçlar çok karışınca yaşanan bir durum.
ben yaklaşık 3.5 ay kullandım. ama o arada ayda 1-2 gidip fön çektirdim onlara ki farkedemediğim bir karışma varsa hemen çözsünler.
bu işi yapıcaksan cidden işi bilen yere gitmek şart oluyor.

Canım bende kısa olan öndeki katlı saçlarım için keratin kaynak yaptırmayı düşünüyorum çünkü çıt çıt çok öne takıldığında belli oluyo bi kuaföre danıştım 20 sağa 20 sola yeterli olur yanlar da arkalarda aynı boy olur saçlarınız gür arkalara gerek yok dedi benim de baya aklıma yattı ama senin yorumun beni çok korkuttu tekrar yaptırdın mı kaynak saçların düzeldi mi merak ettim
2022 yilindan bildiriyorum:) vay be 7 sene gecmis.. mikro kaynak bir daha yaptirmadim. Saçlarım duzeldi 1-2 sene icerisinde. Cit cit takmaya devam. Diplerini ozgurce yikama hissi guzel. Sac diplerindeki Beyazlama konusunda bir sey eklemek istiyorum koyu renk saclarda keratin daha beyaz gibi gorunur. Sari tonlari kullananlar avantajli onlarda pek renk belli olmaz. Bunu da eklemek istedim. Selamlar

2022 yilindan bildiriyorum:) vay be 7 sene gecmis.. mikro kaynak bir daha yaptirmadim. Saçlarım duzeldi 1-2 sene icerisinde. Cit cit takmaya devam. Diplerini ozgurce yikama hissi guzel. Sac diplerindeki Beyazlama konusunda bir sey eklemek istiyorum koyu renk saclarda keratin daha beyaz gibi gorunur. Sari tonlari kullananlar avantajli onlarda pek renk belli olmaz. Bunu da eklemek istedim. Selamlar
Merhaba, bu aslında yine yaptırılan yerle ilgili birşey. Misal benim kızımın saçları siyah, siyah renk kaynak taktırmıştı. Onun keratini aynı saç rengindeydi ve asla beyazlatma olmadı, son 3. Ayında bile. Benim saçım sarı, bir kere farklı bir keratin kullanılmıştı 1.ayda beyaz beyaz olmuştu. Hemen gittim, ücretsiz tekrar söküp taktılar. Kullanılan keratin çok önemli. Çok çeşitli, kaliteli, renkli keratin ler var.
Ama saçların diplerini özgürce yıkama hissi mükemmel tabi 😀 Bende genelde yazın, tatil öncesi taktırıyorum artık. Kışın dinlendiriyorum.

X