Mikrosefali tanısı konulan doğmamış bebegim

yumiti

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
4.160
2.714
Arkadaşlar 36 haftalık hamileyim ve bebegimin kafa capi 4hafta geriden geliyor iki perintalog mikrosefali dediler zihinsel bir özürü olmaması dr yanılması için lütfen 70.000 ya şafi okuyalım bebeğime mental fiziksel ve ruhsal olarak sağ salim doğsun inşallah adım nurten arkadaşlar

Son düzenleme:
Arkadaşlar 36 haftalık hamileyim ve bebegimin kafa capi 4hafta geriden geliyor iki perintalog mikrosefali dediler zihinsel bir özürü olmaması dr yanılması için lütfen ya şafi okuyalım bebeğime mental fiziksel ve ruhsal olarak sağ salim doğsun inşallah bana da dua edin lütfen
Dualarimdasin.inslalah canim.Allah saglik versin insallah

Ben de okurum canım allah bebisine şifa versin kuzun saglikla gelsin insallah annesine.

Allahim acil sifa versin bugun biraz rahatsizim canim yarin okuyup sana bilgi verecegim rabbim sifa verir insallah

Arkadaşlar 36 haftalık hamileyim ve bebegimin kafa capi 4hafta geriden geliyor iki perintalog mikrosefali dediler zihinsel bir özürü olmaması dr yanılması için lütfen 70.000 ya şafi okuyalım bebeğime mental fiziksel ve ruhsal olarak sağ salim doğsun inşallah
Rabbim şifa versin cnm okuyunca bildiririm.

Arkadaşlar sizde arkadaşlarınızı etiketler misiniz 70.000 ı tamamlamak icin

Arkadaşlar sizde arkadaşlarınızı etiketler misiniz 70.000 ı tamamlamak icin

X