Miniğim için Ya Mübdi Esması

Hayırlı olsun inşallah hayırlısı ile keseyi görür kalp atışlarını duyarsın canım miniğin sana sımsıkı tutunsun hiç bırakmasın seni 🤲🤲😍😍

Senden de Allah razı olsun canim inşallah sağlıkla kavusursun bebeğine

Tatlım Sosyalim biliyorsun kuzum yoğunluğumu

Dua bitmiş ben siteye giremedim ben giripte gören kadar biliyorsun benim hasas yanım bebek çocuk kuzum yinede dua edicem alsem e
🥰🥰😇😇
Allah razı olsun paremm benim, rabbim sanada kolaylık versin 🙏 aysonun minnakida sıkı sıkı tutunsun annesine balım ınş 🙏💜allah kabul etsin 🙏

Sayı bitmiş sanırım Allah kabul etsin ,Rabbim sağ salim kucaginiza almayı nasip etsin İnşallah 🤲 benimde dediginiz haftalarda kahverengi lekelenmem oldu 2 3 kere, doktorum yerleşme kanaması demişti. Bol bol su için ayaklarınızın altına yastık koyun dinlenin inşallah tutunur miniginiz canim 🤲☺️ alsem alsem

Sayı bitmiş sanırım Allah kabul etsin ,Rabbim sağ salim kucaginiza almayı nasip etsin İnşallah 🤲 benimde dediginiz haftalarda kahverengi lekelenmem oldu 2 3 kere, doktorum yerleşme kanaması demişti. Bol bol su için ayaklarınızın altına yastık koyun dinlenin inşallah tutunur miniginiz canim 🤲☺️ alsem alsem
Amiiinnn, inşallah ❤️🤲🏻

Miniğini seveyim senin 😍
Dün etiketini görünce yoğun olduğum için okuyup geri dönüş yapamadım. Sonradan bittiğini gördüm.
Bugün sağlıkla tutunup, sağlıkla kucağına alman niyetine fetih suresi okudum canım 😍
Allah razı olsun deynepimmmm ❤️❤️❤️ Amin 🤲🏻

X