Miniğim için Ya Mübdi Esması

RedGirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2020
1.460
5.499
Canım regl misin .bildiğim kadarı ile regl iken zikir cekebiliyorsun ama yinede bir bak istersen netten
Lohusayim canım. Ben de çekilir diye biliyorum yine de teyit edeyim dedim bazıları istemiyor çünkü.
Net.de de çekilir yazıyor. alsem alsem ben çektikçe sana sayı atarım olur mu?
Şimdilik 1000 alıyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 25 gün geçti.

snow3414

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2020
2.173
1.673
Lohusayim canım. Ben de çekilir diye biliyorum yine de teyit edeyim dedim bazıları istemiyor çünkü.
Net.de de çekilir yazıyor. alsem alsem ben çektikçe sana sayı atarım olur mu?
Şimdilik 1000 alıyorum.
Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüt inşallah bebeğini senin duaların daha çok kabul olur ❤️🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 82 gün geçti.

Catlak-kurabiye

Beklemek, Uzun Bir Sızıdır Ömrümüze Sardığımız..🍂
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
5.764
14.197
Canım bebişin sımsıkı tutunsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim İnşallah. Ben adetliyim ya okunabiliyor mu? 😥

alsem

Diva
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Aralık 2019
14.279
42.830
200 de benden düş. İnşallah bebeğin seninle kalır, kucağına aldığın günleri görmek de nasip olur. 🤲🏼

:KK60: :emir_bebek: alsem alsem canımm 500 tane okudumm.Miniğin sana sımsıkı tutulsun inşAllah sağlıcakla kucağına aldığın günleride görelim.Rabbim bizim gibi olmayanlara da nasip etsin hayırlı vakitte.💞
11.000 düşülecek toplamda 🤩 beklenen kadın Migim Migim yazarsa kaç tane aldığını 😂

Bal Perisi

Miniminicik Sincabım 🐿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
8.829
16.072
1000 alıyorum ama kalan kaç göremedim ☺️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-03-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 215 gün kaldı.

Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın