Popüler Konu Minimal Yaşam

Yeşillik benim kırmızı çizgim.
ben de çeker atarım size birer maşallahınızı almak koşuluyla :nazar: :KK70:

minimalleşicem diye sıranın bitkilerime gelmesi beni korkutuyor sanki :)

-------------------

kızlar bugün dizlerimdeki kıkırdak aşınmalarım için 2. seans PRP işlemimi yaptırdım. işlem kolaydı da kan alma kısmında hemşire uzmanlığını üzerimde yaptı sağolsun. koldan alamadı, her iki elimi de deldi geçti :KK43:
neyse 3. seansta bu hemşireye gelmemek ümidiyle diyorum :dua:

-------------------

kızlar bugün dizlerimdeki kıkırdak aşınmalarım için 2. seans PRP işlemimi yaptırdım. işlem kolaydı da kan alma kısmında hemşire uzmanlığını üzerimde yaptı sağolsun. koldan alamadı, her iki elimi de deldi geçti :KK43:
Sadelik aslında kıyıya köşeye atılan eşyalardan kurtulmak demek yada kullanması zor olan eşyaları daha pratik ürünlerle değişmesi
Ama Sevdiğin eşyalar tabiki de seninle yola devam edecek evinizin parçası olan eşyalar
Sizin evinizin karakterini belirler
Her ev aynı olmak zorunda değildir.

Geçmiş olsun tekrar, umarım çabucak iyileşirsin 😔

20210726_144044.jpg
Bu arada bu üstteki rafı çıkartıp başka yere monte etmeyi düşünüyorum
Kışın buraya TV geliyor ve üstü genelde boş kalıyor
Hemde pek modası kalmadı 😅

Yinede başka yerde daha aktif kullanılacak.

-------------------

Geçmiş olsun canım 🌸

20210727_150311.jpg

20210727_150249.jpg

Selamlar
Bugün sifoniyer üstünü düzenledim
Buyuk ahsap kutuyu geçen hafta almıştım
İçerisine bakım ürünlerimi yerleştirdim
Herseyimi toparladı

Cekmece içine boyları uzun olduğu için sığmıyordu. Bir zaman sonra karmaşık görüntü oluyor
Hemde kullanmayı unutuyorum 😅

Sizin bakım ürünleriyle aranız nasıl?

Eki Görüntüle 2893275
Eki Görüntüle 2893276

Selamlar
Bugün sifoniyer üstünü düzenledim
Buyuk ahsap kutuyu geçen hafta almıştım
İçerisine bakım ürünlerimi yerleştirdim
Herseyimi toparladı

Cekmece içine boyları uzun olduğu için sığmıyordu. Bir zaman sonra karmaşık görüntü oluyor
Hemde kullanmayı unutuyorum 😅

Sizin bakım ürünleriyle aranız nasıl?
asla kullanamıyorum.
Düzen seviyorum ama sürekliliğim yok. Tembelim çoğunlukla. bu sebeple kendime de fazla vakit ayırmıyorumdur belki de

Maşallah yaa baya büyümüş. 😊
Bizimkiler gözümüzün önünde olunca bilemiyorum da böyle başkasından okuyunca ya da görünce zamanın hızını daha iyi anlıyorum 😅
Sorma bana da herkes ne kadar büyümüş diyor uzun aralıklarla görünce ama bizim hep gözümüzün önünde ya çoğu zaman farketmiyoruz, bu aralar yeni davranışlarını gördükçe evet ya büyümüş diyorum😪

Benim yaşadığım ilçe de aynı, çocuk yetiştirmek için çok ideal oluyor. Salgın bitse de rahatça tadını çıkarsak ☺
Başlarda bu sene biter diye ümit ediyordum ama şu yazki tablodan sonra pek umudum kalmadı maalesef, işin garibi gittikçe de alışıyorum bu izole hayata 🤦‍♀️

Selamlar 👋
Bayram dönüşü hiçbir şey yapasım gelmiyor evde ama bir şeyler eleme isteğim de var, çelişkili duygular içerisindeyim :olamaz:
Kira olunca yapılacaklar bir yerde bitiyor o yüzden umarım kendi evimiz olur da kalıcı düzen sağlarız diyorum bu ekonomi de bir hayli zor olsa da 😒

Selamlar 👋
Bayram dönüşü hiçbir şey yapasım gelmiyor evde ama bir şeyler eleme isteğim de var, çelişkili duygular içerisindeyim :olamaz:
Kira olunca yapılacaklar bir yerde bitiyor o yüzden umarım kendi evimiz olur da kalıcı düzen sağlarız diyorum bu ekonomi de bir hayli zor olsa da 😒
Allah gönlüne göre versin inşallah
Önemli olan karar verip adım atmak
Biz ev arsa araştırırken istediğim ev satışa çıkmıştı.

Eleme yaparken de ufak planlamalarla ilerleyebilirsin bir cekmece dolap gibi😊

Selamlar 👋
Benim bütün evi çöpe atıp 2 armut alıp oturasım var 😬

Ben de öyleyim.
Ama hatirlarsam her gün sürdüğüm krem oluyor. Mia- Mia-
Ben malesef cildim ne istiyor onu da bilmiyorum. bu uğurda bir sürü şey denedim, hiçbirinden de memnun kalamadım. o sebeple uğraşmak ve zaman kaybı şeklinde değerlendiriyorum.

Yaptığım tek şey su içmeyi belli bir seviyede tutmak. Sürekli kapalı yerde çalıştığım için güneş kremini sadece yoğun güneşe çıkacaksam sürerim.
bazen nemlendirici uygularım.

X