Popüler Konu Minimal Yaşam

Günaydınlar, neler yapılmış neler, ellerinize sağlık hanımlar :KK200:

bizde oğlumun doğum gününü kutladık dün, eve geçince hızlıca hazırlıklar, süslemeler, sonrasında misafir ağırlama ve mutfağı toparlama yaptım, evi darmaduman bıraktık :olamaz: kıyafet vs değiştirince her yer dağıldı resmen. ama çok güzel geçti her şey, çok mutlu oldu minikler.

bizde oğlumun doğum gününü kutladık dün, eve geçince hızlıca hazırlıklar, süslemeler, sonrasında misafir ağırlama ve mutfağı toparlama yaptım, evi darmaduman bıraktık :olamaz: kıyafet vs değiştirince her yer dağıldı resmen. ama çok güzel geçti her şey, çok mutlu oldu minikler.
Ne güzel olmuş anılar birikmeye devam ediyor 😊

Tekrar nice mutlu yaşlara 🥳 2 yaş mı oldu şimdi 🤩

Eylülü alana kadar 2 tane daha silsem kalanı akşam yaparım biter
Ama gunluk işlere hiç dokunmadım 🤦‍♀️
Önce camlar sonra ev işlerine başlarım artık
Geriye pek birsey kalmıyor kapılar var yarına onları yaparım.

2 kapalı balkon + 5 fransız cam var silinecek 🤦🏼‍♀️
bi başlasan gerisi kolay ck'cım.
Tekrar nice mutlu yaşlara 🥳 2 yaş mı oldu şimdi 🤩
aynen mikanım 2 yaş oldu, sütten kesme vakti artık, bana bağımlılığı geçerse artık kendim için bir şeyler yapmak istiyorum, 1,5 yıl emzirme + 5 ay hamilelik + 2 yıl emzirme derken aralıksız çocuk bakıp büyüttüm sanki. gece kendi yatağında kendisi uyursa benden iyisi yok. belki bir kaç ay sürecek ama sonu güzel inşallah.

Eylülü alana kadar 2 tane daha silsem kalanı akşam yaparım biter
Ama gunluk işlere hiç dokunmadım 🤦‍♀️
Önce camlar sonra ev işlerine başlarım artık
Geriye pek birsey kalmıyor kapılar var yarına onları yaparım.
camlar şu anki odağın, ev işini halledersin sen pek bişi kalmamış maşallah.

aynen mikanım 2 yaş oldu, sütten kesme vakti artık, bana bağımlılığı geçerse artık kendim için bir şeyler yapmak istiyorum, 1,5 yıl emzirme + 5 ay hamilelik + 2 yıl emzirme derken aralıksız çocuk bakıp büyüttüm sanki. gece kendi yatağında kendisi uyursa benden iyisi yok. belki bir kaç ay sürecek ama sonu güzel inşallah.
Artık düze çıkmışsın kim tutar seni 😍 neler yapmak istiyorsun ?

rtık düze çıkmışsın kim tutar seni 😍 neler yapmak istiyorsun ?
öncelikle gözlük ve lensten kurtulup gözümü çizdirmek, tüm vücut lazer seanslarına başlamak, platese başlamak gibi önceliklerim var. mesela mesleğimle alakalı kongreler var hiç birine 4-5 senedir katılamadım, artık onlara katılmak istiyorum gibi. ufak bi estetik operasyonda düşünmüyor değilim, tabi önce inebildiğim en alt kiloya inmem lazım.

Yavaş yavaş hayatın düzene giriyor 😊

X