Popüler Konu Minimal Yaşam

Evet annesi normal degildi babası da eve yardımcı tutmamış en azından çocuğa yemek yapacak bakacak birini bulurdu eşi vefat ettikten sonra.
Babası annesinden korumayı bile becerememiş varlık içinde yokluk yaşamışlar nerde o ince düşünce de bakıcı bulacak

Kızlar üyeliğimi bir süreliğine donduracağım. Gereksiz konularda çok vakit harcıyorum ve iradeli davranamıyorum. Bi bu kişisel gelişim başlığı altındaki konular için bırakmak istemiyorum burayı. Ama işte olmuyor elime alınca ordan burdan bir şeyler okuyorum ve bu durum hem zamanımı alıyor hem ruh halimi etkiliyor. Sizleri seviyorum, görüşmek üzere :KK200:

Kızlar üyeliğimi bir süreliğine donduracağım. Gereksiz konularda çok vakit harcıyorum ve iradeli davranamıyorum. Bi bu kişisel gelişim başlığı altındaki konular için bırakmak istemiyorum burayı. Ama işte olmuyor elime alınca ordan burdan bir şeyler okuyorum ve bu durum hem zamanımı alıyor hem ruh halimi etkiliyor. Sizleri seviyorum, görüşmek üzere :KK200:
Kendini nasıl iyi hissedersen öyle olsun Mikanım yeniden görüşmek üzere ❤️

Selamlar
Bugün kızımın tiyatrosuna katılacağım.
Bu hafta gündem yoğun perşembe cumartesi ve pazar misafirim gelecek
Kızıma kendime alışveriş yaptım pazar günü
Alışverişe ayırdığım bütçe tükendi ve kremlerim de bitmek üzere indirim de gelmiyor alsam mı almasam mı arada kaldım 🤔

Havalarda acayip dengesiz duygularımla oynuyor 😅 modum eh işte.

Selamlar
Bugün kızımın tiyatrosuna katılacağım.
Bu hafta gündem yoğun perşembe cumartesi ve pazar misafirim gelecek
Kızıma kendime alışveriş yaptım pazar günü
Alışverişe ayırdığım bütçe tükendi ve kremlerim de bitmek üzere indirim de gelmiyor alsam mı almasam mı arada kaldım 🤔

Havalarda acayip dengesiz duygularımla oynuyor 😅 modum eh işte.
Kolay gelsin. Benim serumlarda bitmek üzere alcaz mecbur 😂

Eve geldim ama kafam aşırı dağınık eve de yansıdı.
Kontrolü ele alamadım.
Tiyatro çok güzel oldu sonra biraz arkadaşlarla sohbet ettik çıkışta eve geldik.
Biraz nefes alıp kendime geleyim sonra başlarım.

Ne zaman modum düşse kendime "Günü bu şekilde bitirme " derim. En azından geri kalan zamanın daha iyi sakin geçmesini sağlıyor.

X