Popüler Konu Minimal Yaşam

Günaydın 🥰 sabah sporumu yaptım kahvaltımi yaptım bugün temizlik günü halilari vermiştim dün geldi. Dün koltukları sildim çamaşırları katladim bugün hala yıkanıyor bitmiyordu 😂
Hava serin burada da dün çok güzel yağmur yağdı
Ooo baya isler yapılmış üstüne spor yapılmış süpersin 👍

Oncelik markete gitmem lazım evi toparlamam lazım
Kitabımı okudum kahvaltımı yaptım.
Bende yeni kitaba başladım. Kristin Hannah'in kitabı çok akıcı bu yazarı çok sevdim. Tek sorun her kitabında ağlıyorum 😂

Günaydınlar 🌷

Haftasonu ben de eve hiç bakamadım. Dün piknikteydik dönünce anca çocukları yıkayıp ortalığı toparlayabildim. Bugün alt katı süpürüp sildim. Pazara gittim. Mia- Mia- kitap konusunda haklısın ilgi alanımla ilgili kitaplarla devam edebilirim sanırım. Tatile bıraktım ama çünkü çok yoğunum bu aralar

Slmlar herkese🌷
Nerdesiniz yaw? Kimse yazmıyor. Ben okuldayım dersim boş. Baya halletim okul işlerini. Ev biraz dağıldı bu aralar. Yetişemiyorum. Anca çamaşır ve yemek yapabiliyorum. Dün üst katı süpürdüm silme kaldı. Mezuniyet okul gezisi piknik vs bu 2 hafta da yoğun geçecek gibi.
Eve gidince yemek yaparım anca sanırım bi de çocukları yıkarsam bi de çamaşır katlarsam lavabo WC yıkarsam mgkffkmm diye liste uzuyor 🤦‍♀️😂😂

Kizlar nasılsınız 😍 Ben temizliğe başladım dolap içlerinden başladım . Camlar kaldı yine onları diğer hafta içi silerim. Kitabımı bitirdim yeni kitabıma başladım.
Dün arkadaslarla cocuklari alıp parka kahvaltıya gittik çok eğlendi cocuklar eve geldik sular gitmişti gece geldi çok kötüydü duşa girememek 🥺 Bugün sabah arkadaşa kahveye gittim dışardan kedi bağırıyodu çıktım baktım arabada sıkışmış hemen aradım sahibini kurtardık dün geceden beri bagiriyomus garibim ya yardım istedigi belliydi çok bağırıyodu 😔

Kizlar nasılsınız 😍 Ben temizliğe başladım dolap içlerinden başladım . Camlar kaldı yine onları diğer hafta içi silerim. Kitabımı bitirdim yeni kitabıma başladım.
Dün arkadaslarla cocuklari alıp parka kahvaltıya gittik çok eğlendi cocuklar eve geldik sular gitmişti gece geldi çok kötüydü duşa girememek 🥺 Bugün sabah arkadaşa kahveye gittim dışardan kedi bağırıyodu çıktım baktım arabada sıkışmış hemen aradım sahibini kurtardık dün geceden beri bagiriyomus garibim ya yardım istedigi belliydi çok bağırıyodu 😔
Kıyamam ya ne korkmuştur

Çok şükür size denk gelmiş🙏

Slmlar herkese🌷
Nerdesiniz yaw? Kimse yazmıyor. Ben okuldayım dersim boş. Baya halletim okul işlerini. Ev biraz dağıldı bu aralar. Yetişemiyorum. Anca çamaşır ve yemek yapabiliyorum. Dün üst katı süpürdüm silme kaldı. Mezuniyet okul gezisi piknik vs bu 2 hafta da yoğun geçecek gibi.
Eve gidince yemek yaparım anca sanırım bi de çocukları yıkarsam bi de çamaşır katlarsam lavabo WC yıkarsam mgkffkmm diye liste uzuyor 🤦‍♀️😂😂
Eline sağlık
Son 1 haftayı yaşadım saymıyorum çok yoğundum 😅
Geldim.

Selamlar
Nasılsınız.

Dün itibari ile yaz geldi sanki gerçekten
Motivasyonum arttı
Dışarı da "Ayy ne bu sıcak" desem de
Evdeyken daha aktif oluyorum.
Yani saymadığım haftayı es geçersek 🙃
Ütopik dünyamdan çıkıp normal hayata döndüm.
Fırsat buldukça çok kitap okudum.

Bazen gerçek dünya çok çekilmez bir yer oluyor.
Filmler ,müzikler ve kitaplar iyiki var.

Selamlar
Nasılsınız.

Dün itibari ile yaz geldi sanki gerçekten
Motivasyonum arttı
Dışarı da "Ayy ne bu sıcak" desem de
Evdeyken daha aktif oluyorum.
Yani saymadığım haftayı es geçersek 🙃
Ütopik dünyamdan çıkıp normal hayata döndüm.
Fırsat buldukça çok kitap okudum.

Bazen gerçek dünya çok çekilmez bir yer oluyor.
Filmler ,müzikler ve kitaplar iyiki var.
Hoş geldiiiin 😍

Bizim yaz sicaklarina tepkimiz 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240603_135228.jpg
    IMG_20240603_135228.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20240603_135220.jpg
    IMG_20240603_135220.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 34
X