Popüler Konu Minimal Yaşam

kendimle çelişiyorum
tedavi ile hamile olduğum için kilom vardı birde doğum kilosu eklendi gecen yaz giydiğim hamile kıyafetlerimi kullanmaya devam ettim
simdi kilo vermeye başladım 8 i gitti doğal olarak tshirt ihtiyacım oluştu
hafta sonu tshirt almak için gittim ekstra birkaç parça daha alıp döndüm indirimlerin cazibesine kapıldım:KK12:
halbuki verilecek daha çok kilom var ve devam ediyorum aldıklarımı uzun soluklu giyemeyeceğim

kendimle çelişiyorum
tedavi ile hamile olduğum için kilom vardı birde doğum kilosu eklendi gecen yaz giydiğim hamile kıyafetlerimi kullanmaya devam ettim
simdi kilo vermeye başladım 8 i gitti doğal olarak tshirt ihtiyacım oluştu
hafta sonu tshirt almak için gittim ekstra birkaç parça daha alıp döndüm indirimlerin cazibesine kapıldım:KK12:
halbuki verilecek daha çok kilom var ve devam ediyorum aldıklarımı uzun soluklu giyemeyeceğim

Hep öyle oluyor canım
sürekli almak istiyoruz.
giymeyince paramızda boşa gidiyor.
evimizde alanlar azalıyor.
almışsın artık olsun.
sürekli kullanmaya çalış

geçen gün kutulardaki ıvır zıvırları elden geçirdim.
ve gereksiz olanları ayırdım.
hediye kutularını.
eskiden kalan ödenmiş faturalar.
tarihi geçmiş kremler.

verilecek eski eşyaları da ayrı kutuya ayırdım.
birçok kalem cıktı.
eşimin iş yerine göndericem.

asılacak çerçeveler var.
kızımın pusetini dolaba kaldırıcam.
ayakkabılarda var.
önümde çok uzun yol var farkındayım.

bugün mak çamaşır atılacak.
buzdolabı kontrol edilecek.
boş oda temizlenecek.
vaktim olursa aspiratör temizlenicek.

Bu aralar doğum günü için uğraşıyorum
parti malzemeleri alınacak.
güzel bir kutlama olsun istiyorum bakalım.

dün evimi temizledim.
yıkanıcakları sepete topladım ve 1 mak çamaşır yıkadım.
mutfağımı topladım

Kızartma makinasını vermeyi düşünüyorum.
temizliği zor hemde tava da yapmak daha kolay geliyor.
şu kızartma işlerini yapmayı sevmiyorum.

topiğin hayırlı olsun çok güzel bi topik hem israfı önlüyor aslında çok isteyipte başaramadığım bişey. senden ilham aldım fırsat blur bulmaz fazlalıklar kapı dışarı =)

topiğin hayırlı olsun çok güzel bi topik hem israfı önlüyor aslında çok isteyipte başaramadığım bişey. senden ilham aldım fırsat blur bulmaz fazlalıklar kapı dışarı =)

Teşekkürler
İnşallah birbirimize daha çok yardımcı oluruz.

Teşekkürler
İnşallah birbirimize daha çok yardımcı oluruz.
eve bi gideyim fazlalı gözüme batan herseyi kaldrıcam eğer bi süre aramassam hediye edicem. özellikle mutfak eşyalarım dolaplarım az kullanmadığım eşyalar yüzünden kuruyiyeceklerime yer kalmıyor

eve bi gideyim fazlalı gözüme batan herseyi kaldrıcam eğer bi süre aramassam hediye edicem. özellikle mutfak eşyalarım dolaplarım az kullanmadığım eşyalar yüzünden kuruyiyeceklerime yer kalmıyor

Mutfağı benimde elden geçirmem lazım.

Geçen günlerde çantamı temizledim.
bir sürü eski faturalar çıktı.
bayramda aldığım çikolata şekerler duruyodu.
hepsini attım.
En sade şekilde kullanmak istiyorum çantamı.

Bugün yine ev temizleme işlerine devam.

Tmm Bekliyorum o zaman :)
canım oğlanın derdine foto çekmeyi unuttum sonrada ablam geldi ablaa hediye ettim çoğunu çünkü dh a3 yıllık evlıyım hiç kullanmadığım şeyler var. 1 çamaşır sepeti ve 2 kova dolusu mutfaktan malzeme çıkardım su bardağı takımı tekli barddaklar tekli tencereler kullanmadığım kaşık catal takımı v.s. sonra tesettürlüyüm acayip şal kalabalığım vardı sadece hep taktıklarımı ayırdım gerisini poşetledim vericem birilerine. çeyizden kalan çemberlerin bi ksımını annemle gönderdim arkadaşlarına hediye etmesi için. parfüm delisiyim alıp alıp kullanmadığım parfümlerim kremlerim bi kısmını ablama verdim kalanını arkdaşalrıma hediye edicem yaa resmen terapi gbiydi yüklerimden ayrıldım. daha birsürü fazlalık var evden çıkması gereken artık fırsat buldukca olucak.. alışveriş yapmakta terapi gibiydi şimdi vermekte terapi gbi çok değişiyiz :)))

canım oğlanın derdine foto çekmeyi unuttum sonrada ablam geldi ablaa hediye ettim çoğunu çünkü dh a3 yıllık evlıyım hiç kullanmadığım şeyler var. 1 çamaşır sepeti ve 2 kova dolusu mutfaktan malzeme çıkardım su bardağı takımı tekli barddaklar tekli tencereler kullanmadığım kaşık catal takımı v.s. sonra tesettürlüyüm acayip şal kalabalığım vardı sadece hep taktıklarımı ayırdım gerisini poşetledim vericem birilerine. çeyizden kalan çemberlerin bi ksımını annemle gönderdim arkadaşlarına hediye etmesi için. parfüm delisiyim alıp alıp kullanmadığım parfümlerim kremlerim bi kısmını ablama verdim kalanını arkdaşalrıma hediye edicem yaa resmen terapi gbiydi yüklerimden ayrıldım. daha birsürü fazlalık var evden çıkması gereken artık fırsat buldukca olucak.. alışveriş yapmakta terapi gibiydi şimdi vermekte terapi gbi çok değişiyiz :)))

bende 3 yıllık evliyim :)
evlenirken bende çok abartmışım.
herşeyden fazla fazla vardı.

daha nekdar ortak noktamız var acaba seninle :) çok arkdaşım var ama benım gbi düşünen yok bambaşka uzak yerlerde ben gbi birilerini görmek hem sevindirici hem uzak oldgun için üzücü :KK43:

Evet ama iyiki böyle ortamlar var ki tanışma imkanımız oluyor.
benimde burda tanıştığım arkadaşlıklar var iyikide tanımışım onları.

Evet ama iyiki böyle ortamlar var ki tanışma imkanımız oluyor.
benimde burda tanıştığım arkadaşlıklar var iyikide tanımışım onları.
Evet çok güzel bi ortam gerçekten :) buradan öğrendiğim okadar çok şey varki neyse konuyu dağıtmayalım :))

X