Popüler Konu Minimal Yaşam

Selam kızlar
Bugün genel temizlik yaptım
Yatak altını da temizledim ayda 1 yapıyorum
Tüm odalar silindi supuruldu temizlendi.
Ufak tefek isler kaldı onları da yapacagim.

Bu hafta içinde mutfak dolap kapaklarini sileceğim
Başka exra iş yok.

Sehpalarim geldi hem ortada hem yanda kullanmak için böyle aldım
20211026_161359.jpg
20211026_161304.jpg

Günaydınlar,
Bugün boş günüm 🤩
Gerçi öğlen sonra Veli toplantım var okula gideceğim.
Bu hafta ben de mutfak dolap kapaklarını iç dış sildim. Bugün mutfak camını sildim.
Pazartesi balkon koltuklarını ve camlarını içten sildim. Şu an robot süpürüyor. Çamaşır sereceğim. Kurabiye yapacağım. Yarın oğlumun doğumgünü. En yakınlarımızla kutlayacağız. Ondan temizlik işini biraz hızlandırdım. Evi sileceğim. Lavaboları ve WC leri yıkarsam tamamdır. Yarın da poaça yapacağım.
Pasta, kurabiye, poaça ve çikolatalı toplar olacak sadece bence yeterli. Yemekten sonra yenmiyor zaten 🤭

Bugün uzun zamandır görüşmediğim dayımın
Günaydınlar,
Bugün boş günüm 🤩
Bu hafta ben de mutfak dolap kapaklarını iç dış sildim. Bugün mutfak camını sildim.
Pazartesi balkon koltuklarını ve camlarını içten sildim. Şu an robot süpürüyor. Çamaşır sereceğim. Kurabiye yapacağım. Yarın oğlumun doğumgünü. En yakınlarımızla kutlayacağız. Ondan temizlik işini biraz hızlandırdım. Evi sileceğim. Lavaboları ve WC leri yıkarsam tamamdır. Yarın da poaça yapacağım.
Pasta, kurabiye, poaça ve çikolatalı toplar olacak sadece bence yeterli. Yemekten sonra yenmiyor zaten 🤭
Nice nice mutlu senelere sevdiklerinle. 🥳
Benim oğluş da cumhuriyet çocuğu. 29 Ekim doğumlu.
Tüm evlatlarımızı hayırlı etsin Rabbim.💗

Dün bakım konuştuktan sonra gidip saçımı kestirdim 🙈 saçma bir boydaydı ve gözüme güzel görünmüyordu. Şimdi daha iyi oldu 😅
Bakım sıcak çay demiştik. Boşa masrafa girmeyeydin.🤪
Bende yarın kestireceğim inşaallah. Belki aralara gölge vs attırırım. Bakalım... normalde boyatmıyordum. Ay takvimine bir bak derim Mikan Mikan cığım. Belki aklına yatar.

Günaydınlar,
Bugün boş günüm 🤩
ay şimdiden doğum günü kutlu olsun kuzucuğun :KK200:

hep unutuyorum şu ay takvimini, bende yarın kestireyim diyordum bakayım tutuyor mu?

benim de oğlumun salı günü doğum günü, aynen bende bi pasta alıcam yeter, zaten yemek yeriz hep birlikte büyük ihtimalle.

Selamlar
Miniklerin doğum günü kutlu olsun
Nice mutlu yıllara 🥳

Bugün eylülün dr kontrolü var. Göz için gideceğiz.
Öksüruyor birde 2 gündür evdeyiz bu yıl hastalık bırakmayacak peşimizi anlaşılan.

Selamlar
Nice mutlu yıllara 🥳

Öksüruyor birde 2 gündür evdeyiz bu yıl hastalık bırakmayacak peşimizi anlaşılan.
Geçmiş olsun..

Bugün uzun zamandır görüşmediğim dayımın

Nice nice mutlu senelere sevdiklerinle. 🥳
Benim oğluş da cumhuriyet çocuğu. 29 Ekim doğumlu.
Tüm evlatlarımızı hayırlı etsin Rabbim.💗
2016 lı mıydı? Doğum günü kutlu olsun nice mutlu yaşlara 🥳🌻🍀
Bakım sıcak çay demiştik. Boşa masrafa girmeyeydin.🤪
Bende yarın kestireceğim inşaallah. Belki aralara gölge vs attırırım. Bakalım... normalde boyatmıyordum. Ay takvimine bir bak derim Mikan Mikan cığım. Belki aklına yatar.
Ay takvimini biliyorum arada bakıyorum ama bu sefer hiç aklıma gelmedi aniden karar verdim 🙈
ay şimdiden doğum günü kutlu olsun kuzucuğun :KK200:
Teşekkür ederiz 🥰
hep unutuyorum şu ay takvimini, bende yarın kestireyim diyordum bakayım tutuyor mu?

benim de oğlumun salı günü doğum günü, aynen bende bi pasta alıcam yeter, zaten yemek yeriz hep birlikte büyük ihtimalle.
Nice mutlu yaşlara 🥳🍀🌻
Mikan Mikan kavs-i kuzah kavs-i kuzah wendy wendy yavrularınızın doğum günü kutlu olsun. İyi ki doğmuşlar🥳
Teşekkürler 🥰😘
Selamlar
Nice mutlu yıllara 🥳

Teşekkürler 🥰
Çok geçmiş olsun, bizim de sürekli burun akıntısı var. 1 ayda 3 kez antibiyotik kullanmak zorunda kaldık maalesef 😔

Geçmiş olsun..

2016 lı mıydı? Doğum günü kutlu olsun nice mutlu yaşlara 🥳🌻🍀

Ay takvimini biliyorum arada bakıyorum ama bu sefer hiç aklıma gelmedi aniden karar verdim 🙈

Teşekkür ederiz 🥰

Nice mutlu yaşlara 🥳🍀🌻

Teşekkürler 🥰😘

Teşekkürler 🥰
Çok geçmiş olsun, bizim de sürekli burun akıntısı var. 1 ayda 3 kez antibiyotik kullanmak zorunda kaldık maalesef 😔
Sagolun kızlar

Selamlar
Göz kontrolünden geldik
Göz kayması için gitmiştik.
Uzagi goremiyormuş Eylül
Gözlük aldık.

2 yaşında da götürmüştük Dr birsey yok normal demişlerdi.
Neyseki cok gec olmadan tedaviye başladık.
Geçmiş olsun kuzuya 😔

Kızlar kızımın yarınki beslenme programında poğaça var. Bekledim bekledim şimdi yapıyorum. Ben son dakika insanıyım resmen yaa bu yönümü hiç sevmiyorum ama öyleyim🙈 okulda sınavlara hazırlanırken de böyleydim. Yumurta kapıya sıkışınca derler ya o misal😅
Sizin sevmediğiniz yönünüz nedir?
Pisbogaz olusum 🙂🙃

X