Gebeliğe Hazırlık Miratech silik çizgi lütfen bı fikir verin sizce hamilemiyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun kanda çıkar bn de 5 gün kala öğrendim hamileliğimi kan verin 😍
Teşekkür ederim Ayy ne umut veriyorsunuz yaa çıkar insllah bakalım bı tarafım korkuyor kan yanıltır mj acaba daha küçükse diye ama hayırlısı bakalım ☺️

Gebesin hayırlı olsun 2 daha bekleyip kan testi yaptır canım...

Merhaba kizlarrr adetime 5 gün var ama ben dayanamayıp erken gebelik testi aldım ve bu sabah ilk idrarla testi yaptır 40 sn içinde bu ikinci çizgi de bu şekilde belirdi sizce gebelik var mı testi tekrarlamalimiyim yoksa hiç boşuna heveslenmemelimiyim bı fikir verin lütfen...
Pozitif..Bence değerin güzel çıkıcak.. Çünkü ben de 5 gün kala yaptığımda foto bile zor çekiyordum o kadar silik ti ...hcg değerim 1 gün sonra 13,88 çıktı şuan 9+3 olduk :)

Pozitif..Bence değerin güzel çıkıcak.. Çünkü ben de 5 gün kala yaptığımda foto bile zor çekiyordum o kadar silik ti ...hcg değerim 1 gün sonra 13,88 çıktı şuan 9+3 olduk :)
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin insllah... Bide normal test yapıp bı iki gün sonra gideyim kan vermeye garanti olsun die dusundum hüsrana uğramamak adına böyle cevaplar çok heyecanlandırıyor beni ikinci bebeğim olacak ama ilki plansızdi bu planlı binkac aydır deniyoruz olmuyordu bu ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdim antibiyotik kullanıyordum hiç beklemiyordum yani ama bı kaç gündür yoğun bı akıntım var adet öncesi olmazdı hiç acaba deyip bı test yapayım dedim sonuç bu insllah bende sizinle aynı sevinci yaşayabilirim pozitiftir insllah gerçekten ☺️☺️😍

ben senın yerınde olsam beklerım hemde gönül rahatlıgıyla beklerım allah nasip ederse hamılesın , günün geçmesini bekle şu an çıkan sonuçla senin sevincini kursağında koyabilir doktorlar ,

tam çıkmayacak çünkü sonucun , bunu bil
Bende beklemeye karar verdim zor olacak ama 2 gün sabredicem bakalım hayırlı sonuçlar alırız inşallah

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin insllah... Bide normal test yapıp bı iki gün sonra gideyim kan vermeye garanti olsun die dusundum hüsrana uğramamak adına böyle cevaplar çok heyecanlandırıyor beni ikinci bebeğim olacak ama ilki plansızdi bu planlı binkac aydır deniyoruz olmuyordu bu ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdim antibiyotik kullanıyordum hiç beklemiyordum yani ama bı kaç gündür yoğun bı akıntım var adet öncesi olmazdı hiç acaba deyip bı test yapayım dedim sonuç bu insllah bende sizinle aynı sevinci yaşayabilirim pozitiftir insllah gerçekten ☺️☺️😍
Amin cnm inşallah sende sağlıcakla kucağına alırsın :)
bende sen gibi tedirgindim üzülmekten çok korkuyordum .. tabi erken öğrenmekte ayrı stres :) 2 gün daha bekle istersen sen bilirsin :)

Bugün bı test daha yaptım Sonuc bu kizlar 3 gün var adetime sizce bekleyim mi yoksa gidip kan vereyim mi artik içim içimi yiyor 🤭☺️☺️

Eklentiler

• IMG_20210519_085942.jpg
    IMG_20210519_085942.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 106
Sabrettim ama nasıl ettim kendimle savaştım acele etme kanda çıkmazsa hemen üzülürsün die konuştum durdum kendimle ama daha fazla dayanamayacagim yarın kan vermiyorum insllah 😁😁
Bu benim reglden 2 gün önceki testim hemen hemen aynı çıkmıs. Ben güzel haberi çook şükür aldım darısı başına inşAllah🤲🥰❤️

Eklentiler

• 3C414783-7ED1-4C29-A6CA-C289626A4DF1.jpeg
    3C414783-7ED1-4C29-A6CA-C289626A4DF1.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 81
Bu benim reglden 2 gün önceki testim hemen hemen aynı çıkmıs. Ben güzel haberi çook şükür aldım darısı başına inşAllah🤲🥰❤️
Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insllah... Hadii darısı bana insllah bende alırım senin gibi güzel bı haber ☺️😍

Hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insllah... Hadii darısı bana insllah bende alırım senin gibi güzel bı haber ☺️😍
Amin Allah razı olsun 🤲 hadi bakalım mutlaka haber et görmezsemde etiketle beni @ yapıp pezo yazarsan etiket olur😂

X