Gebeliğe Hazırlık Miratech silik çizgi lütfen bı fikir verin sizce hamilemiyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen dr kontroline ne zman gittin peki canım sağlık ocağı doktoru hiç bekleme hemen git dedi hemşire de bence bekle haziranın ikinci haftasına kadar dedi napsam bilemedim ☺️
valla hcg değeri 3000 oldu benim 1 gün sonra gittim hemen yani 4+6 haftalıktık :) Kesesi görünmüştü..2 güne bi hcg değerine baktır 2 kat artıyorsa değerin 3000lere geldğinde git muayeneye cnm

Dr kontrolüne ne zman gittin peki ne zmana randevu alsam acaba ☺️
Şöyle söylim ben zaten gitmiştim hamile olduğumu bilmeden tekrar aynı doktora gidip sanırım hamileyim regl gecikti dedim ultrasonda bakalım dedi kese görünmedi sonra kan ver dedi verdim 678 cıktı 2 gün sonra tekrar verdim 1500 küsürlerdeydi iyi ilerliyor dedi. 5 gün sonraya cağırdı gittim keseyi gördüm. Sen acele etme regl bi kaç gün gecmesini bekle hafta 1 hafta gecsin git ozaman kese görünür. Ama sağlık ocağında kan artışına bakabilirsin

Şöyle söylim ben zaten gitmiştim hamile olduğumu bilmeden tekrar aynı doktora gidip sanırım hamileyim regl gecikti dedim ultrasonda bakalım dedi kese görünmedi sonra kan ver dedi verdim 678 cıktı 2 gün sonra tekrar verdim 1500 küsürlerdeydi iyi ilerliyor dedi. 5 gün sonraya cağırdı gittim keseyi gördüm. Sen acele etme regl bi kaç gün gecmesini bekle hafta 1 hafta gecsin git ozaman kese görünür. Ama sağlık ocağında kan artışına bakabilirsin
TamM vanim saol bı hafta daha bekleyip gideyim en iyisi ☺️

GEBELİKTE DEĞİL DE FARKLI NEDEN DEN VAJİNAL BAKILDI AMA ÖLE KORKULCAK BİŞEY DEĞİL CNM ACIMA OLMUYOR
Yaa sadece acıyacak korkusu da değil alttan bakılırsa bebek düşmesine sebebiyet verebilir die de çok duydum doğru olmaya bilir tabi ama insan duyduklarında etkileniyor yinede

Yaa sadece acıyacak korkusu da değil alttan bakılırsa bebek düşmesine sebebiyet verebilir die de çok duydum doğru olmaya bilir tabi ama insan duyduklarında etkileniyor yinede
Yok cnm çoğu kisinin vajinal bakiliyor bi sıkıntı yasayanini duymadim hic.. bakilan bolgeyle bebegin oldugu yer arasinda mesafe var sonucta 🤣

X