misafir sorunu

gencanneee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
918
587
24
Merhaba hanımlar benim sorunum şu ki 31 haftalık hamileyim iki tanede çocuğum var onlara eve zor yetiştiriyorum derken kafama sürekli misafir çıkıyo zaten ağırlaştığım için evimin işlerine bile yetişemiyorum yardımcı tutuyorum ara sıra eşimin akrabaları olsun etraftan sağdan soldan beni arayıp yarın sana gelicez diyolar bi kere iki kere geçiştiriyorum ama artık gelsinlerde kurtarayım moduna giriyorum ayıp olur diye gelin diyorum yahu ne yapsamda şu problemi aşsam

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1504 gün geçti.

gencanneee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
918
587
24
Doğruyu söyleyerek tabiki. 2 çocuk birde gebeliğim ilerlediği için çok yoruluyorum.Bu yüzden misafir kabul edemiyorum diyeceksin.Bu rağmen gelmek isteyen olursa bu onların kalın kafalılığı canım.
Ya zaten goruyorlar zorlandığımı bide ayy canım ya nasıl yapıyorsun yorulmuyor musun demiyorlar mı evet çok yoruluyorum diyorum yok basmıyor işte napıcan

nicksiz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
559
312
27
İnsanlar da anlayış yok kabul etmesen etmedi olur bu sefer de,birde israrci misafir var mesela iki de bir gorusemedik diye hayiflanip insani gereksiz vicdan muhasebesi yaptiran.39 haftalık gebeyim bu gece bile misafirim vardı..Dün de oyle,siz düşünün artık.

VEdeBU

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Hastayım sizi iyi ağırlayamacağım yetişemiyorum
Aaaaa canım biz yabancımıyız:))))

nicksiz123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
559
312
27
Ne kadar o anda hizmet etseler de gidince ev batmış dağılmış bulasiklar bi halde kalıyor. Haliyle temizlik toplama vesaire gerekiyor,yani yine size is kalıyor.

gencanneee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
918
587
24
İnsanlar da anlayış yok kabul etmesen etmedi olur bu sefer de,birde israrci misafir var mesela iki de bir gorusemedik diye hayiflanip insani gereksiz vicdan muhasebesi yaptiran.39 haftalık gebeyim bu gece bile misafirim vardı..Dün de oyle,siz düşünün artık.
Ya inanamıyorum valla sizede acıdım :KK43: valla acayip insanlar var ya şu yazdığınız misafir tipi tam bana gelenler işte çok görüşmek istiyorsanız siz çağırın dimi ama