misafir sorunu

Merhaba hanımlar benim sorunum şu ki 31 haftalık hamileyim iki tanede çocuğum var onlara eve zor yetiştiriyorum derken kafama sürekli misafir çıkıyo zaten ağırlaştığım için evimin işlerine bile yetişemiyorum yardımcı tutuyorum ara sıra eşimin akrabaları olsun etraftan sağdan soldan beni arayıp yarın sana gelicez diyolar bi kere iki kere geçiştiriyorum ama artık gelsinlerde kurtarayım moduna giriyorum ayıp olur diye gelin diyorum yahu ne yapsamda şu problemi aşsam
Bos bir gunumde buzluga borek sararim atarim. Kurabiye vs yaparim. Misafirim gelincede firina atarim hic elim bos cikarmam. Birileri yardim etse oyle seyler yapsaniz buzlugunuza atsaniz.

Ne düşüncesi
Merhaba hanımlar benim sorunum şu ki 31 haftalık hamileyim iki tanede çocuğum var onlara eve zor yetiştiriyorum derken kafama sürekli misafir çıkıyo zaten ağırlaştığım için evimin işlerine bile yetişemiyorum yardımcı tutuyorum ara sıra eşimin akrabaları olsun etraftan sağdan soldan beni arayıp yarın sana gelicez diyolar bi kere iki kere geçiştiriyorum ama artık gelsinlerde kurtarayım moduna giriyorum ayıp olur diye gelin diyorum yahu ne yapsamda şu problemi aşsam
ne dusuncesiz insan lar var onlar un seni çağırmadi geriliyor yemeğe olsun oturmaya bence açık açık söyleyin yada dr dikkat etmemiz söyledi is yapmamı atakta durmanami söyledi de bence

Ne düşüncesi
ne dusuncesiz insan lar var onlar un seni çağırmadi geriliyor yemeğe olsun oturmaya bence açık açık söyleyin yada dr dikkat etmemiz söyledi is yapmamı atakta durmanami söyledi de bence
Söyledim valla bu gelişlerinde ama gel gör ki dun yine arayıp gelicez dediler evde değilim dedim yalandan napıym uğraşamıcam artık sinirlerim bozuldu iyi niyeti suistimal görmeye başladım çunku

Bos bir gunumde buzluga borek sararim atarim. Kurabiye vs yaparim. Misafirim gelincede firina atarim hic elim bos cikarmam. Birileri yardim etse oyle seyler yapsaniz buzlugunuza atsaniz.
Buzluğumda her zaman bulunur zaten sarma börek kozlenmiş biber tarzı şeyler ama bide bunun ayakta durması evin batması hizmeti falanda var herşey ikram değil ki erken doğum riskim var ayakta kalınca aşırı çatı ağrım oluyor haftada uç gün misafir ağırlamak zor oluyor haliyle

Ay sinir oldum ya. Yine mi aradılar? Sizin evi boş zaman doldurma yeri olarak görüyorlar demek ki. Hobi evi, sohbet evi, hanımlar lokali falan. Sinemaya gitsinler, tiyatroya gitsinler, cafede otursunlar, kendi evlerinde toplansınlar. Bu ne yahu? Vakit öldürmeye kalkıp kalkıp hamile kadının evine gelinir mi? Hem hiç mi işleri güçleri yok bunların kapı kapı geziyorlar? Hiç mi evlerinin işi yok, misafirleri yok, çoluk çocukları yok? Ne boş kadınlar böyle! Birgün de siz beni çağırın deyin sana geliyoruz diye aradıklarında. Laf sokun valla artık, hakettiler.

Buzluğumda her zaman bulunur zaten sarma börek kozlenmiş biber tarzı şeyler ama bide bunun ayakta durması evin batması hizmeti falanda var herşey ikram değil ki erken doğum riskim var ayakta kalınca aşırı çatı ağrım oluyor haftada uç gün misafir ağırlamak zor oluyor haliyle

Aynen sadece ikramlıkla bitmiyor. Onlar gelmeden evi temizliyorsun. E misafir varken hizmet ediyorsun. Ev batıyor misafir gidince tekrar temizlik yapman gerekiyor. Benim birde hamileliğimin son aylarında bacağım çok uyuşmuştu. Fazla ayakta kalınca hemen uyuşuyordu . O zaman işi bırakıp dinlenmek zorunda kalıyordum. Çünkü bacağımın uyuşukluğu beni çok rahatsız ediyordu. Bence siz açık açık söyleyin. Bunlar başka türlü anlamıcak bence. Çok ağrım var diyin. Hatta biraz abartın. Doğuma kadar misafir kabul edemicem diyin.

Misafir berekettir bereket :)))) şaka şaka böyle misafir eziyettir eziyet söylwyin kabul edemiyorum isterseniz kusura bakın isterseniz bakmayın diyin her aradıklarında yorgunum kabul edemem diyin vazgeçmeyin olmaz olsun öyle misafir:oha::sopa:

Canım bana gelenler yardımcıda olmadı hele bugün gelenler haftasonu olduğu için çoluk çocuk geldiler allahım inanır mısınız o çocukların peşine bile ben gezdim duşuyorlar dağıtıyorlar kırıyorlar hiiiç umurlarında bile değil çatı ağrım oluyo çok ayakta durunca diyorum tık yok işlerine gelmiyor bence
:oha: :oha: :oha:

Söyledim valla bu gelişlerinde ama gel gör ki dun yine arayıp gelicez dediler evde değilim dedim yalandan napıym uğraşamıcam artık sinirlerim bozuldu iyi niyeti suistimal görmeye başladım çunku
Bence bu insanlarla arkadasligi kes bunlar gercek arkadas dost degil. Gerekirse kavga cikar bunu yap yani merhamet yok bu insanlarda

İnsanlar da anlayış yok kabul etmesen etmedi olur bu sefer de,birde israrci misafir var mesela iki de bir gorusemedik diye hayiflanip insani gereksiz vicdan muhasebesi yaptiran.39 haftalık gebeyim bu gece bile misafirim vardı..Dün de oyle,siz düşünün artık.

Nşey 39 hafta hala misafir.

Yok artık 17 yaşında bir kızla beraberlik yaşayan bir adam nasıl pedofili olarak nitelendirilebilinir? Yanlış doğru tartışılır ama pedofili asla değil. Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık olarak tanımlanıyor ki bu da 15 yaş altını kapsar.

Güzel tanım. Ama 17 yaşında bir genç kızın 35 yaşında bir adamla evlenmesine de normal diyemeyiz. Pedofili olmasa da kız da ve adamda bir problem var demektir

Konu sadece ikram değil ki. Evde iki çocuk var. Sürekli dağılıyordur. Temizlik yapmak, ev süpürmek kolay mı. Hadi yardımcı tutuyormuş. Çocukların dağıttını bile toplamak zor olur yani.

Cagrilmadan hicbir yere gitmem, ne bicim insanlar var...

Güzel tanım. Ama 17 yaşında bir genç kızın 35 yaşında bir adamla evlenmesine de normal diyemeyiz. Pedofili olmasa da kız da ve adamda bir problem var demektir

Bir problem vardır evet. Adam özgüvensizdir, olgun değildir, ya da zengindir ve genç kadın merakı vardır, bir kadında aradığı şeyler asgaridir, kızın elektra kompleksi vardır, babası ile sorunları vardır, kendine güveni yoktur, adamın parasına imkanlarına tamah ediyordur vs vs herşey olabilir ya da bunların hiçbiri olmayabilir ama pedofili asla değil.

X