misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Sonuçlar belli oldu canım bekleme bitti! Öğrendiniz mi bilmiyorum öğrenenler yazsın buradan haberleşelim. Bu süreçte neler yapacağız tartışalım. Biz Londra'ya gideceğimizi öğrendik :) 2. Tercihimizdi. Allah hayırlısıyla gitmeyi ve yaşamayı nasip etsin hepimize. Hadi siz de yazın dört gözle bekliyorum!
nereden öğrendiniz

Merhaba bize washington geldi...Kasım da gideceğiz inş. Izne ekim in 14 ünde ayrilacagim daha önce de ücretsiz ızne ayrıldım. .Aksi takdirde maaşını yarısını geri iade etmen gerekir. 15 gün mehir muddeti 1 Kasım da orda olmuş olacağız inş.

Merhaba bize washington geldi...Kasım da gideceğiz inş. Izne ekim in 14 ünde ayrilacagim daha önce de ücretsiz ızne ayrıldım. .Aksi takdirde maaşını yarısını geri iade etmen gerekir. 15 gün mehir muddeti 1 Kasım da orda olmuş olacağız inş.
Hayırlı olsun. Bizim görev tarihimiz 15 eylül. Biz görev yapacağımız ayın maaşını önceden aldığımız için 1 Eylül'de mi ayrılmak gerekiyor ücretsiz izne? Ben şu andan itibaren ne zaman alırsam alayım bir fark olur mu?

Maşallah yaa herkes çok iyi yerlere gitmiş, bizde de londra,washington vardı.Ama Los Angeles en çok istediğimiz yerdi diyebilirim, çok şükür oldu.Gece uyuyamadım o kadar valla :)

Asıl koşturmaca telaş şimdi başlıyor kızlar...Bizim başlangıç 15 eylül, ücretsiz izin için hemen başvurmalıyım.Devlet memuruyum, nerden başlayacam hiç bilmiyorum.Bilen var mı ???

Hayırlı olsun. Bizim görev tarihimiz 15 eylül. Biz görev yapacağımız ayın maaşını önceden aldığımız için 1 Eylül'de mi ayrılmak gerekiyor ücretsiz izne? Ben şu andan itibaren ne zaman alırsam alayım bir fark olur mu?
1 eylül de ayrilacaginizi söyleyin tahakkuk muhasebe ye maaş hesaplanmasin. 14 ünden itibaren ızne ayrilacaksiniz

Evet:KK66: washington bizimki ve kasımda gidicez inş. Baya sogukmus orası eksilerde oluyomus kışın. ..sezon açılsın alicam bikaç mont vs...çocuklara da yapacam daha...çok isim var çok; )

Merhabalar, size tavsiyem alışverişi oraya saklayın.Çok ucuzmuş Türkiye'ye göre.Ben Amerikaya bırakıyorum alışverişi Macy's, Ross, Premium alışveriş merkezleri çok çok uygun olduğunu söylediler.

Ciddi misin bana da misira gidip gelmiş bi arkadas burdan yap öyle git pahali oluyor demişti. ..tm süper o zaman bende aceleye getirip giymiceim şeyler almaktan korkuyodum tsk ettim..sizin neresi amerikada?

X