misyon koruma sınavını kazananlar ;)

Ciddi misin bana da misira gidip gelmiş bi arkadas burdan yap öyle git pahali oluyor demişti. ..tm süper o zaman bende aceleye getirip giymiceim şeyler almaktan korkuyodum tsk ettim..sizin neresi amerikada?

Rica ederim canım.Los Angeles bizimki.Ya bizim başlangıç 15 eylül, korktuğumuz başımıza geldi çok fena tutuştuk.Dışişlerinden telefon açmıyorlarmıi bir de.Sizin başlangıç ne zaman, ne yaptınız?

1 Kasım canım bizim. ..ben de senin yerinde olmayı isterdim eylül e odaklanmistim geç geldi bize..olsn ya geçer. ..15 ekim de ilişik kesiyoruz inşallah daha çok var o yüzden henüz bir şey yapmadan bekliyoruz

1 Kasım canım bizim. ..ben de senin yerinde olmayı isterdim eylül e odaklanmistim geç geldi bize..olsn ya geçer. ..15 ekim de ilişik kesiyoruz inşallah daha çok var o yüzden henüz bir şey yapmadan bekliyoruz

Dha varmış sizin, aslında bizim eylül olması süper oldu.Kasım olsaydı gidemeyebilirdim hamileleğimden dolayı.En rahat dönemdeyim çok şükür şu an.Bu akşam ani kararla Ankaraya gidiyoruz işlemler için.Çok güzel telaşlar bunlar :)

Kızlar bu sınavın belli tarihleri yok sanırım ne tuhaf..
Netten araştırdım bir 2012 sınavı buldum bir de 2015.
3 senede bir falan mı yapılıyor bilginiz var mı?
Bir sonraki sınav ne zaman olur acaba?

Dha varmış sizin, aslında bizim eylül olması süper oldu.Kasım olsaydı gidemeyebilirdim hamileleğimden dolayı.En rahat dönemdeyim çok şükür şu an.Bu akşam ani kararla Ankaraya gidiyoruz işlemler için.Çok güzel telaşlar bunlar :)
Hazırlıklar nasıl gidiyor eylül yolcuları? Biz 10 Eylüle aldık biletleri. Evi topladık depoya koyacağız eşyaları. Alışveriş yaptık epey, Londra'da kıyafet pahalıymış. Bavulları fena doldurduk sınırı aşıyoruz ek bagaj alıcaz. Önemli bir şey unutmayız inşallah.

Hazırlıklar nasıl gidiyor eylül yolcuları? Biz 10 Eylüle aldık biletleri. Evi topladık depoya koyacağız eşyaları. Alışveriş yaptık epey, Londra'da kıyafet pahalıymış. Bavulları fena doldurduk sınırı aşıyoruz ek bagaj alıcaz. Önemli bir şey unutmayız inşallah.
Valizlere neler koydunuz

Biz eşyaları sattik halılar kaldı bi tek elimizde...valizleri aldık alışveriş lere başladım ama daha çok isim var çocuklarım için gelecek yaza uygun giysiler aldım. ..çorap vs...elyaf yorgan yastık nevresim..

Gecen hafta ucretsiz izne ayrildim,esim ilisigi kesti bu basladi disislerine.Cumartesi gunu ucuyoruz Los Angeles a.Sagolsunlar bizden once gidecek arkadaslarda kaliyoruz,ertesi gun icinde ev randevusu aldik.Memleketteyim su an,evi kiraya verdik 1 odaya kapatip esyalari.Disciye gittim,biraz oncede goze gittim.Su anda kadin dogumdayim :)Saglik kismini hallediyorum.ayin 17 sinden beri zaman kalmamis gibiyiz.

Sanslisiniz ev sizin galiba...biz lojman olduğu için eşyaları çeyrek fiyat ına sattik valizleri hazırladık. ..Son 35 gün kaldı epey var...eşyaları biz gitmeden bikaç gün evvel alacaklar suan sadece anlaştık. ..keşke iki değil en az 4 yıl olsaydı:KK43:

Gecen hafta ucretsiz izne ayrildim,esim ilisigi kesti bu basladi disislerine.Cumartesi gunu ucuyoruz Los Angeles a.Sagolsunlar bizden once gidecek arkadaslarda kaliyoruz,ertesi gun icinde ev randevusu aldik.Memleketteyim su an,evi kiraya verdik 1 odaya kapatip esyalari.Disciye gittim,biraz oncede goze gittim.Su anda kadin dogumdayim :)Saglik kismini hallediyorum.ayin 17 sinden beri zaman kalmamis gibiyiz.
İyi yetiştirmişsiniz kiracı bulmayı falan. Bence de şanslısınız ev kendinizin olduğu için. Biz kiradaydık satmaya kıyacağım eşyalarım yoktu her şeyim yeni, nihayetinde süre de çok değil. 2 yıllığına dayımın deposuna güzelce sarıp sarmalayıp koyduk. Biz de dişçiyle uğraştık son hafta güzel bir bakım yaptırdık hayırlısıyla. Buralarda en zoru sağlık problemleri yaşamak olur inşallah ailelerimizden kimseler hastalanmaz:)

Sanslisiniz ev sizin galiba...biz lojman olduğu için eşyaları çeyrek fiyat ına sattik valizleri hazırladık. ..Son 35 gün kaldı epey var...eşyaları biz gitmeden bikaç gün evvel alacaklar suan sadece anlaştık. ..keşke iki değil en az 4 yıl olsaydı:KK43:
Aman 2 yıldan az olmasın da. Buraya geldik ve Türkiye'ye dönecek polis arkadaşla tanıştık, 1 yıl kalmışlar sadece. Gelirken 3 yıllığına diye gönderilmişler. Onlar da eşyaları satmış yarıdan az fiyata sanırım.

Aynen çok olsun az olmasın. ..disciye tedbir olsun diye mi gittiniz yahu ben ancak giysi valiz falan ugrastim disciye de bi gorunsek miki@( bnm çocuklar küçük ve tr de bile çok sık hasta olurlar en çok onlardan korkuyorum ama hayırlısı bakalım ne göreceğiz

kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyorum malum tatil bölgesinde olunca yazın full misafirle uğraştım pansiyon işletsem daha az yorulurdum
siz neler yaptınız yerleştiniz mi hayırlı olsun hepinize inşallah zorluk yaşamadan alışırsınız inşallah bebeleriniz hiççç hastalanmaz ve hemen alışırlar yeni ortamlarına

Mrb arkadaslar gıdenlere hayirli olsun. 2.grup ta olan arkadaşlar biz ne zaman gideriz. Bi duyumu olan var mı. Birde yurtdışına giden arkadaşlar oradaki halen bulunup donus yapacak olan arkadaşlar varmı ne zaman Tr donus yapcak lar bilgisi olan varmi.

X