MİZAH SEVİYEM YOK :(

Sen emin misin belki de kotu olan onun espri seviyesidir valla bak kendini iyi hissetmek icin seni sucluyodur 😉 hani baskalari güluyo mu sevgiline ya da bu durum baskalariyla sorun oluo mu seninle . Dur dur çozecez bu mevzuyu 😀
Arkadaşları,iş arkadaşları falan onun komik biri olduğunu düşünüyor ve benimle tartıştığı zaman "İş arkadaşlarım komik biri olduğumu düşünüyor" tarzında konuşuyor .Pozitif,komik,eğlenceli biri kendisi evet esprilerini anlamayan benim :110:

Mizahın da bi dozu var yeri var.
Aşırısı da laubalilige girer .
Kadına da o laubali duruş yakışmıyor bana göre.
Arkadaşınız fazla laubali geldi bana.

ben de sonradan kazanılabileceğini düşündüm ve fikir almak için buraya danıştım.Benim arkadaş çevrem de ben gibi ciddi insanlardı genellikle...Komik bir arkadaşım var onunla neredeyse her gün görüntülü konuşuruz güler eğleniriz ama nedense erkek arkadaşımla bu pek olmuyor zaten o da bunu anlaşamıyoruz olarak görüyor
O zaman belki de gerçekten komik değildir.
Kendi söyleyip kendi mi gülüyor yoksa ortamda siz hariç herkes gülüyor mu?

Arkadaşları,iş arkadaşları falan onun komik biri olduğunu düşünüyor ve benimle tartıştığı zaman "İş arkadaşlarım komik biri olduğumu düşünüyor" tarzında konuşuyor .Pozitif,komik,eğlenceli biri kendisi evet esprilerini anlamayan benim :110:
Hmm o zaman pes ediorum coźemeyiz mevzuyu dmek ki uyuşmuo bu yönünüz yani ekstra bisey yapilmaz ki neysek oyuz salla gitsin ya nolacaksa olur kimse senden degerli degil ambiyane tabirle malzeme bu yani kabul ediyosa etsin 😉

Olabilir.
Sevgilinin var, sen onu öyle sevdin.
Senin yok, oda seni öyle sevdi.
Şimdi ne için bu değiştirme çabası ?
Başka kızlarla konuşup, gülüyorlar diye senin de öyle olmanı mı istiyor acaba. ( bunu kötülük amaçlı yazmadım.)
Bizde de ben daha canlıyımdır.
Daha çok konuşur, espri yaparım.
Eşim daha sessiz sakindir ama demem yani mizah anlayışını değiştir diye.

Sevgilinin söylediği şey bana çok itici geldi.

bu bence aşılamayacak bir sorun değil eğer gerçekten seviliyorsa ama belki sevgi konusunda eksiklik yaşamıştır karşındaki

bir ornek verseniz mesela onun espri yaptigi ama sizin gulmediginiz? ben cidden merak ettim bu adam ne tur espriler yapip kendini mizahsor zannediyor ve siz anlamiyorsunuz? filmlerle falan mi alakali?

Herkes şaklaban gibi sürekli şaka yapamaz ki?? İçinden gelmeyerek yaptığın espri de batar diğer insanlara olduğun gibi devam mizacın böyle senin

X