Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Mobilya magazaları

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

xsxayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2007
296
1
52
Merhabalar arkadaşlar mobilyalarınız için istanbul da nerelere baktınız?Haftasonu modokoya gitmeği düşünüyoruz daha yakın ama, masko dahamı büyük orayada gitmeğe gerek varmı yoksa modokada şöyle şık koltuk takımları olan magazalar varmı?başka önerileriniz varsa lütfen paylaşın.

Arkadaşlar en azından çeşitlilik açısından Masko mu Modoko mu daha iyi onu yazın lütfen

canm bence maskoya gidin
hatta firma da önereyim sana tam olarak hangi blok bilmiyorum ama
saloni mobilya var
ürünleri güzel kaliteli ben tanıdığım için söylüyorum kolay kolay başın ağrımaz
hem çeşit masko da çokk daha fazla

Ben maskoyada modokoya da eyüp modesayada gittim:)
Dudullu modoko da çok fazla mağaza var maskoya göre fakat çok pahalı çünkü çok lüx mağazalar var.
Masko daha uygun
eyüp modesa benim hoşuma gitmedi döküntü mallar var hep. bütcenize göre seçebilirsiniz yinede karar sizin.

modokoya kesinlikle gitme derim bende çok gezmedim orayı ama duyumlar çok pahalı olduğundan yana

ancak sana bir tavsiyede bulunayım duydunmu hiç bilmem ama fetih mahallesi mobilyacıları var hem fiyat hemde modeller olarak mükemmel bir yer kesinlikle bi bakmanı tavsiye ederim biz mobilyalarımızı oradan alacağız opuyorumnanaktan

Modokoya gittik gerçekten fiyatlar çok pahalı 1-2 takım begendim bakalım karar verecegiz artık teşekür ederim ilginize.

maskodan tavsiye edebileceğiniz mağaza ismi varmı..malum orası çok büyük gez gez bitmez..gitmişken adresle gidelim bari..

maskodan tavsiye edebileceğiniz mağaza ismi varmı..malum orası çok büyük gez gez bitmez..gitmişken adresle gidelim bari..

Ben de modokodan çok maskoyu tavsiye ediyorum. Maskoda daha çok mağaza var ve modokoya göre daha uygun fiyatlar. Gerçi bence Masko da pahalı.
Bizim en çok beğendiklerimizi söyleyeyim, ama fiyatlar pek uygun değil onu da belirteyim. Koltuk takımı ortalama 4000. Stella, Mudak's, Address 3e, Bayraktar, Engin ev, Starmobi, İkizler, by Still, Dumanlar, Özkırım... Bunlar genelde modern tarz çalışyorlar.

Yaklaşık 1,5 ay önce arkadaşlarımın tavsiyesi ile eyüp modesadan mobilya almaya gittik. Diğer firmalara göre daha iyi görünüme sahip olan berr mobilyadan modesaya göre pahalı sayılabilecek fiyatlarla komple evi döşeyecek mobilyayı aldık. Mobilyalar geldiğinde eksikleri tespit ettik. Yaptığımız en büyük hata (buradan herkesi uyarmak istiyorum) paranın tamamını sözlerine güvenerek ellerine saydık. Sonrası maalesef herkesin tahmin ettiği gibi eksikler hala tamamlanmadı. Biz şöyleyiz biz böyle güveniliriz diyen firma gitti, yerine kargoyu hala göndermediniz diye aradığımızda sizin oralarda camcı yok mu cam rafı kestiriverin şeklinde alay edercesine karşılık veren, telefona çıkarken laubali bir şekilde gülen firma yetkileleri geldi. Size tavsiyem ; ne olursa olsun paranızın tamamını bu tarz firmalara kaptırarak sizi süründürmelerine izin vermeyin lütfen dikkatli olun...

maskoya gidiceğine yenibosna bit pazarına git ismine kesinlikle inanma harika mobilyalar var ve maskodakilerle birebir aynı firmasıda aynı oluyor ama yerler farklı oldugu için fiyat artıyor

maskoya gidiceğine yenibosna bit pazarına git ismine kesinlikle inanma harika mobilyalar var ve maskodakilerle birebir aynı firmasıda aynı oluyor ama yerler farklı oldugu için fiyat artıyor

yenibosnayla,maskoyu bir tutuyorsan,
ne deyim ki..
zevkine hayran kaldım deyim bari.

Arakdaşlar masko modoko modesa odesa uğraşmak yerine oturun bilgisayar başına buraların web sitelerine girin oradan tarzınıza ve bütçenize uygun mağazaları belirleyin ve direk oralara gidin
bir çok arkadaşımız öyle yaptı gayette menmunler ... Küçük bir tavsiye

firma öğrenmek isteyenler mesaj atsın adreslerini vereyim ..

merhabaa bende mobilya bakıcam istanbuldan.fetih mahallesi mobilyacıları demişsiniz hangi semtte kalıyo?fiyatlar nasıl aşağı yukarı?ve masko gibi alternatifler var mı?şimdiden teşekkürler:))

Arakdaşlar masko modoko modesa odesa uğraşmak yerine oturun bilgisayar başına buraların web sitelerine girin oradan tarzınıza ve bütçenize uygun mağazaları belirleyin ve direk oralara gidin
bir çok arkadaşımız öyle yaptı gayette menmunler ... Küçük bir tavsiye

firma öğrenmek isteyenler mesaj atsın adreslerini vereyim ..

firma adı söyleyebilir misiniz?bende 1 ay sonra falan mobilya alıcam kısmetse.fiyatlar nasıl peki bilginiz var mı?ben netten araştırıyorum sürekli ama maskoda özellikle fiyatlarını belirten bir firmaya rastlamadım ama beğendiklerim var tabiii

kızlar merhaba benımde düğünüm yaza Allah kısmet ederse istanbula gelin geleceğim hiçbiryer bılmıyoruz ne nereden alınır yardımcı olursanız fikir verirseniz sevinirim...

kızlar merhaba benımde düğünüm yaza Allah kısmet ederse istanbula gelin geleceğim hiçbiryer bılmıyoruz ne nereden alınır yardımcı olursanız fikir verirseniz sevinirim...

Allah tamamına erdirsin, herkes masko modoko karşılaştırmış ikisini de iyi ßilirim fiyat olarak pek farklı değiller taßiki her ikisindede kaliteli mağaza var fiyatı yüksek olan ßirde düşük kaliteli yerler var, isim vermem uygun olmaz taßiki. çokk meşhur ßazı markalar vardır sunta malları fahiş fiyatlara sataßiliyorlar isim yaptıkları için ama mdf, ahşap ürünleri o fiyata satamayan firmalar da var. sunta malı mdf diye satanlar da var :) herkes kaliteli malı uygun almak ister onun için tavsiyem modoko içindeki mağazalara üretim yapan imalatçılar var ßuralarda dudullu tarafında modoko civarı oluyor zaten. fetih mahallesi de ßu tip ßölgelerden ßiri.
ßen döşemelik kumaş ve perde işiyle uğraşıyorum dolayısıyla ßu tip imalatçı çok tanıdığımız var. ihtiyacı olanları yönlendireßiliriz.

X