Mobilya markalarınız nelerdir?

ELZKRY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
312
1
yeni evlenen veya evlenecek olan arkadaşlar mobilya konusunda çok tedirginim ve yeni yeni bakmaya başlarız artık mart gibi ama sizce en kalitelisi veya uygun fiyatlı olanlar nelerdir sizin evinizde veya baktığınız markalar nelerdir yorumlarınızı bekliyorum.....

e.gif
l.gif
z.gif
k.gif
r.gif
y.gif

biz kasım gibi baktık
%40 indirim vardı
ben casa ve lazzoni nin mobilyalarını cok beğeniorum
sewgilim de ölee
ama fiyatlar uygun değil
tv ünitesi 4 milyar
yatak odası 7 milyar vs..
evimiz evlendikten bir sene sora teslim
kirada oturacağımız için mobilya ve perde konusunda kararsızız
ne de olsa 1 sene anca oturcaz kirada

bu arada biz ankara sitelerde baktık
eğer yaptırırsan cok daha uyguna denk geliyormus
sen de maskoya bakabilirsin istanbul daa yakın sana

Ben Kilimden Aldim Kilim Monilya Oturma Odam Kilim Misafir Odamda Inegöl Mobilya

tatlım ben 5 senelik evliyim lazzoniden almıştık mob.larımı çok memnunum hiç bir şikayetim yok hem modern hemde kullanışlı.

Allah tamamına erdirsin cnm güzel koşturmacalar bunlar...

hiçbir markayı tercih etmiyorum tatlicadiarzu

kendi stilimi yaratacağım a.s

NE O EVLERİNİZE MOBİLYA ALMAYI DÜŞÜNMÜYORMUSUNUZ HEHEHEHEHEHE

inegöllüyüm ve 3 senedir de memleketimizde oturuyoruz.. geldiğimizde mobilya işine başlamıştı babam amcam falan işte.. mobilya sektörünü öğrendikten sonra hele hele burada oturduktan sonra hayatta öyle istikbalmiş bellonaymış almam öyle mobilyalar. ilk önce modern ahşap yapan firmalara gideceğiz, delfa ve isil mobilya tanıdıklarımızın, onlara bakacağız. içime sinmezse beğenemezsem, amcamla beraber oturup çizeceğiz..

koltuklarım da nişanlımın çalıştığı firmadan olacak, marili koltuktan..modeller hazır sayılır, annem olmadan düzgün karar veremediğim için beraber gidip seçeceğiz.. mobilya ve koltuk konusunda hiçbir sıkıntım yok yani :-)

inegöllüyüm ve 3 senedir de memleketimizde oturuyoruz.. geldiğimizde mobilya işine başlamıştı babam amcam falan işte.. mobilya sektörünü öğrendikten sonra hele hele burada oturduktan sonra hayatta öyle istikbalmiş bellonaymış almam öyle mobilyalar. ilk önce modern ahşap yapan firmalara gideceğiz, delfa ve isil mobilya tanıdıklarımızın, onlara bakacağız. içime sinmezse beğenemezsem, amcamla beraber oturup çizeceğiz..

koltuklarım da nişanlımın çalıştığı firmadan olacak, marili koltuktan..modeller hazır sayılır, annem olmadan düzgün karar veremediğim için beraber gidip seçeceğiz.. mobilya ve koltuk konusunda hiçbir sıkıntım yok yani :-)

OH KEŞKE BİZİMDE BÖYLE BİR ŞANSIMIZ OLSAYDIIIIIII.
http://eliz.e.sitemynet.com/
AŞKIM VE BEN

canım biz mobilyalarımızı bu ay aldık.istikbalden.tüm ürünlerde indirim var.6 bin ytl ye yatak odası, yemek odası, 2 tane kanepe ve oturma grubu aldık.fiyatlar uygun bu dönemde.istikbal şart değil tüm markalarda indirim var gerçi.sefgilin askerde olmasa bakardınız şimdi :çok üzgünüm:

canım biz mobilyalarımızı bu ay aldık.istikbalden.tüm ürünlerde indirim var.6 bin ytl ye yatak odası, yemek odası, 2 tane kanepe ve oturma grubu aldık.fiyatlar uygun bu dönemde.istikbal şart değil tüm markalarda indirim var gerçi.sefgilin askerde olmasa bakardınız şimdi :çok üzgünüm:

MUTLU GÜNLERİNİZDE GÜLE GÜLE ESKİTİN ARKADAŞIM EVET İNŞALLAH GELSİN AŞKIM BİZDE BAKICAZ ....... BU ARADA HEPSİ 6,00YTL UYGUN MUŞ GERÇEKTEN MUTLULUKLAR..

e.gif
l.gif
z.gif
k.gif
r.gif
y.gif

6.000 ytl miiii :1shok: uppsss :1shok: neyse ki imalat fiyatından alıcam :roflol:

ne şanslı kızsın gıtatlicadiarzu

çok şükür hakikaten şanslıymışım hee tatlicadiarzu bewnim mobilyalarım en fazla 2000 ytl tutacak çünkü bizim firmamızda yapılacak tatlicadiarzu koltuklar da tamamen imalat fiyatından alınacak tatlicadiarzu anam anam anam ne kadar şükretsem azmış valla tatlicadiarzu

izmir de oturanlar kısıkköyde ŞAMLI mobilya uğrayın derim hem cok uygun fiyat hem de her zevke hitap ediyor. biz gecen hafta sonu ordan aldık bütün ev eşyalarını benim içime sindi.... isterseniz bir gidip bakın... net sitesi de var ama orda çok model yok...

izmir de oturanlar kısıkköyde ŞAMLI mobilya uğrayın derim hem cok uygun fiyat hem de her zevke hitap ediyor. biz gecen hafta sonu ordan aldık bütün ev eşyalarını benim içime sindi.... isterseniz bir gidip bakın... net sitesi de var ama orda çok model yok...

NELER ALDINIZ ARKADAŞIM VE NE KADAR TUTTU SÖYLERSEN SEVİNİRİM

6 kapaklı yatak odası tak.
salon koltuk takım (yarısı deri yarısı kumaş)
oturma odası koltukları (3 lü ve 2 tekli)
yaşam ünitesi + yemek masası (10 kişilik)+sandalye (deri kaplama)
hediye : 2 adet orta sehpa ve c sehpa.+ 2 tane abajur+boy aynası

8.000 ytl. 3 taksit

slm arkadaşlar bizde salon ve yemek odasını tepe homedan aldık. ama yatak odasını istediğim tarzda bulamdım bitürlü brde yatak odamız biraz şekilsiz o sebple yaptırmayı düşünorum. istanbulda oturupta şöööle güzel yaptırabilen varmı? varda nerde nasıl kaça:)

X