Bebek Beslenmesi Momstok anne sütü arttırıcı çay ve mayya kullanan varmı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

KaMerEyEs

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
16
3
31
Momstok anne sütü arttırıcı çay veya mayya kullanan varmı arkadaslar?

Varsa memnuniyet açısından fikirlerinizi alabilir miyim?

14günlük bebegim var. 3490 gr dogdu 6.gununde 90 gr kaybetmis ve 3400 gr olmuştu. Suan 14 gunluk ve halen 3400 gr geliyor kilo alamamış. Onerebileceginiz birsey var mi sadece anne sutu ile besleniyoruz bu arada.

Momstok anne sütü arttırıcı çay veya mayya kullanan varmı arkadaslar?

Varsa memnuniyet açısından fikirlerinizi alabilir miyim?

14günlük bebegim var. 3490 gr dogdu 6.gununde 90 gr kaybetmis ve 3400 gr olmuştu. Suan 14 gunluk ve halen 3400 gr geliyor kilo alamamış. Onerebileceginiz birsey var mi sadece anne sutu ile besleniyoruz bu arada.
bol su icmenizi öneririm bir de ayva hoşafı ben de fayda etmisti
tahin pekmez su bu bende ise yaramamisti ..

bol su icmenizi öneririm bir de ayva hoşafı ben de fayda etmisti
tahin pekmez su bu bende ise yaramamisti ..
Sütüm var gibi ama kilo almamasindan dolayi endişe ediyorum. Süt mu yaramiyor acaba kalitesini nasil arttirabilirim? Aç kalmiyordur heralde, çünkü huysuz bir bebek değil herşey yolunda gözüküyor

Sütüm var gibi ama kilo almamasindan dolayi endişe ediyorum. Süt mu yaramiyor acaba kalitesini nasil arttirabilirim? Aç kalmiyordur heralde, çünkü huysuz bir bebek değil herşey yolunda gözüküyor
ac kalsa ortaligi yıkar annesi :))
incir, hurma deniyor genelde diyetisyenim bol su demisti. benim pek artmadı, giderek azaldı, anne sutu+mama vererek büyüttüm. o günleri unutmuşum düşününce bi an :))

ac kalsa ortaligi yıkar annesi :))
incir, hurma deniyor genelde diyetisyenim bol su demisti. benim pek artmadı, giderek azaldı, anne sutu+mama vererek büyüttüm. o günleri unutmuşum düşününce bi an :))
Ilk cocugumda bende mama agirlikli büyüttüm bunda emzirmeyi cok istiyorum bakalim elimden geleni yapacagim :) fikirleriniz icin tesekkurler bu arada deneyecegim :)

Ilk cocugumda bende mama agirlikli büyüttüm bunda emzirmeyi cok istiyorum bakalim elimden geleni yapacagim :) fikirleriniz icin tesekkurler bu arada deneyecegim :)
elinizden geleni yaptıktan sonra olmayınca da olmuyor.
bir de bebek mağazalarında emziren anneler icin cay satılıyor. bi ara ondan alıp içmiştim.

X