moralim bozuk

kızlar hadi lütfen bişeyler yazın yarın nasıl olacak tahlil sonucu ne çıkacak düşündükçe boğazım sıkılıyor zaten şişlikten nefes alamıyorum bu arada karnım ve midem taş gibi ve şiş geceleri uyayamıyorum çünkü yatamıyorum oturur vaziyette uyumaya çalışıyorum ALLAHIM bu kadar sıkıntıların sonunda ne olur güldür yüzümü hayırlısı ile

canım benim sonuç ne çıkarsa çıksın şu bilki yüce mevla senin için en doğru ve mutlu olacağın netice olacaktır hayata sıkıca tutun ve başına gelen her güzel şeyin daha da güzelliklerini farket senin yaşadıklarını defalarca yaşadım ama ALLAH (c.c) nun bizim için planını ne olduğunu bilmediğmiz için yşayıp göreceğiz mutlu ol ve moralini bozma yarınki sonuç hayırlısı ne ise odur HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN :enbuyukkk:

inşallah güzel haberler verirsin canım rahatlamaya başka şeyler düşünmeye çalış lütfen eğer hamileysen bebişlerine de zarar verirsin hadiii gülümse mutlu ol

evet canım fazla takmamaya calış hersey yolunda gıtcek allahın iznıyle sen ıcını ferah tut hyrlı haberlerını beklıyoz allaha emanet ol cnım

canım üzülmemeye çalış. iyi düşün bebeğin için. stres yapma nolur.

bende de aynı şey olmuştu. hatta bi ara değer düştü sonra tekrar çıktı. benim dış gebelikti. ama son ana kadar ümidimi kaybetmedim hep düzeleceğini düşündüm.

çok duydum arkadaş ta yazmış az artıp sonradan değeri fırlayanlar oluyor. doktorlar da öyle söylüyorlar. herkeste aynı olmazmış. ikiz gebeliklerde, geç döllenmede olabiliyor. ilk başta artışlar yavaş olabiliyor.

ama canım sen yine de temkinli ol, aşırı karın, kasık ağrın olursa, bayılma hissi, omuzda ağrı olursa hemen doktoruna git. bi de genelde dış gebelikte kahverengi akıntı olur, eğer yoksa büyük ihtimalle geç döllenme olmuştur ya da ikizdir canım.

değer 1500 ü geçinceye kadar rahimde görünmüyor zaten, stres yapma, dua et bol bol canım.

içini ferah tut, iyi düşünmeye çalış.

ayışığım senin kapluşun mu var yoksaaaammmm.. benim de var iki tane çok afacanlar. şimdi yemek vermedim diye akvaryumdan bana guluk guluk sesler çıkarıp su sıçratıyolar.. ama sabah verince akşama çıldırıyolar ondan öğlen ve akşam veriyorum.

bi de canım eğer kapluşun varsa, hamişken çıplak elle dokunma, eldivenle yap temizliklerini yemlerini. sonrada hemen yıka. çünkü onlarda solmenalla diye bi virüs var bebişler için zararlı olabiliyor.

arkadaşlar çok şükür bugün 456 olmuş değerim inşallah böyle katlanarak ilerler pazartesi tekrar tahlil var bakalım hayırlısı artık inşallah tekrar bir düşüş yaşamayız korkuyorum şöyle bi rahat rahat sevinemedim bile hep bidaki ne olur kese görüncekmi kalbi duyulcakmı nasıl stresli günler arkadaşlar ama inşallah çekdiklerimize değer hayırlısı ile bi kucağımıza alsak

çok güzel yavaş yavaş yükseliyo moralini yüksek tut güzellikleri düşün sadece inşALLAH daha da iyi haberlerini alırız SEVGİYLE KAL GER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

Ayışığım çok sevindim ne güzel değerin yükselmiş.Dur bakalım bak ben 12. haftadayım hala bir sonraki etap için heyecanlanıyorum,endişeleniyorum.Normal şeyler bunlar demekki.Önemli olan umutsuz olmamak.yerimseniben

gözün aydın canım.inşallah hep böyle devam eder.
kendine ve bebişine çok iyi bak.a.s.

teşekkür ederim arkadaşlar ALLAHIMIN izni ve sizin desteklerinizle her şey çok güzel olcak inşallah dünden beri kasık ve bel ağrılarım arttı normaldir demi kızlar bide şişliğim hala devam ediyor beni görenler 7 aylık hamile sanıyorlar dr dediğine göre yavaş yavaş incekmiş bol bol su içmem gerekiyormuş olsun bebeğime bişey olmasında ben ağrılarada şişliğide katlanırım RABBİM herkese anne olmayı nasip etsin hayırlısı ile inşallah

çok şükür....gözümüz aydın.... :teytey: inşallah her defasında kat kat artar değer canım... ve allah sağlıcakla kucağınada almayı nasip eder inşallah...

tabiki endişelerin olacak ama ne demek sevinemiyorum bile sevinsene canım benim bu senin en mutlu günün...stres yapmamaya çalış... bu güzel mutluğun ve duygunun tadını çıkar... darısıda bizim başımıza inşallah...

canım benim teşekkür ederim güzel dileklerin için inşallah RABBİM sanada en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin ben buna inanıyorum sen sağlam adımlarla arkamızdan geliyorsun az kaldı bu sefer aynı duyguları sen yazacaksın bebeğine olan endişelerini a.s.

canım benim inşallah...çok teşekkür ederim... ne güzel ağzından bal damlıyor... a.s.

kızlar belim ve kasıklarım çok ağrıyor öyleki sırtıma kadar vuruyo zaman zaman ağrı hastaneyi aradım vermidon içebilirsin dediler ama ben korkuyorum siz hamile iken içtinizmi ağrı kesici eşime biraz ovdurmayı terçih ettim ben

Tatlım doktorun en iyisini bilir tabi ama hiç içime sinmedi benim bu vermidon:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…