Moralim çok kötü nolur bi bakın

benim kızım 36+1 de 2750 gr doğdu, haftası küçük olmasına rağmen kuvözde vs kalmadı, doğumun ertesi günü evimize gittik. sonra alerjilerle falan uğraşmamıza rağmen persentili hep 25-50 arası gitti, şimdi 3 yaşında.
korkmayın allahın izniyle hiçbişey olmaz. sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

Kizlar 35 haftalik hamileyim 3 hafta geriden geliyor karın çevresi 2200 gr kilosu bu ke demek acaba nolur bakin 3 gündur ruh gibiyim bu bi engelmi
kondonu kan akımı gittigini önemli cnm beslenmesi. kilosu iyigene de.kiloyu takip edin.

Benmkide 3hafta geride geliyordu kan akımı yavasladi tansiyonum çıktığı için acilen yatış verdiler 26haftalik 850gr doğdu 72 gün kuveste yattı Taburcu oldu.

benim kızım 36+1 de 2750 gr doğdu, haftası küçük olmasına rağmen kuvözde vs kalmadı, doğumun ertesi günü evimize gittik. sonra alerjilerle falan uğraşmamıza rağmen persentili hep 25-50 arası gitti, şimdi 3 yaşında.
korkmayın allahın izniyle hiçbişey olmaz. sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Insallah Allah razolsun sizdede karın çevresi geriliimi vardi

kondonu kan akımı gittigini önemli cnm beslenmesi. kilosu iyigene de.kiloyu takip edin.

Benmkide 3hafta geride geliyordu kan akımı yavasladi tansiyonum çıktığı için acilen yatış verdiler 26haftalik 850gr doğdu 72 gün kuveste yattı Taburcu oldu.
Sizinki baya erken olmus suan iyidir insallah sizdedemi karın çevresi gerliigi vardi yoksa sadece kilosumu 3 hafta geriydi

33 haftadayım geçen hafta banada karın çevresi geride denıldı. Bende korktum sizin gibi. Ama öğrendim ki stres yapmamalıyız buna çünkü baska sorun olmayınca sadece zayıf bır bebek olacak kilo alıyor beslenıyorsa sorun yok. Her hafta kontrol edecegım dedı dr bugün gıttım kilo almıs 2 kilo olmus bebeğim 1800du gecen hafta karın cevresı yıne haftasıyla uyumlu değil ama kilo aldıgı için sorun etmedı. Her hafta kilosu kontrol edılecek nst bakılacak. Gerıleme çok olur devam ederse normal zamandan erken alıyorlarmıs sadece beslenemezse yani. Korkmayın. Baya ilerlemiş sizin bebeğiniz saglıkla gelir inşallah.
Evet yorumunnicin tesekureserim bende surekli kontrol altindayim umarim saglicakla aliriz kucagumiza

Çentik ne bilmiuorum kan ve idrar verdim trmiz cikti ultrasonda geri
Her ultrason dogru ölçseydı benım bebegım maksimum 2800 dogabılecektı

Doktora 32 veya 34.haftada gıttıgımde suratını buruşturup zayıf olacak
Suan 2300
En fazla 2800 olur doguma kadar demıstı

Başka doktorlara gıttım(hep yaparım zaten ıkı özel bı devlet ya da bı ozel ıkı devlet, mutlaka üç doktora gorunurum) ve kilosu 2800 müş
dogunca da 3300 Dü.

Saglıklı bır bebekti
Bı tek sırtında gozunde ensesinde hemanjıomları vardı saglıksizlik dıyeceksek🌸

Onlarda gectı 3.ayında gecti galıba

Kizlar 35 haftalik hamileyim 3 hafta geriden geliyor karın çevresi 2200 gr kilosu bu ke demek acaba nolur bakin 3 gündur ruh gibiyim bu bi engelmi
Ben de 31+3teyim 1600gr karın çevresi 2 hafta geri dedi doktor perinatoloğa yönlendirdi. Duruma göre erken alabiliriz dedi. Sebebi kordonda tek arter olmasıymış . Çok bir sorun olmaz sadece biraz zayıf doğar ama boyu falan çok iyi dedi.

Her ultrason dogru ölçseydı benım bebegım maksimum 2800 dogabılecektı

Doktora 32 veya 34.haftada gıttıgımde suratını buruşturup zayıf olacak
Suan 2300
En fazla 2800 olur doguma kadar demıstı

Başka doktorlara gıttım(hep yaparım zaten ıkı özel bı devlet ya da bı ozel ıkı devlet, mutlaka üç doktora gorunurum) ve kilosu 2800 müş
dogunca da 3300 Dü.

Saglıklı bır bebekti
Bı tek sırtında gozunde ensesinde hemanjıomları vardı saglıksizlik dıyeceksek🌸
Onlarda gectı 3.ayında gecti galıba
Masalah insalah bemdede sorun yoktur sadece kilosunda vardir dua edin

Ben de 31+3teyim 1600gr karın çevresi 2 hafta geri dedi doktor perinatoloğa yönlendirdi. Duruma göre erken alabiliriz dedi. Sebebi kordonda tek arter olmasıymış . Çok bir sorun olmaz sadece biraz zayıf doğar ama boyu falan çok iyi dedi.
Karinn cevresi zayif olmak demekmi organlarinin gelismemis olmasi demekmi hic cözemedim zayif ojemlindegil ic organlarin8n gelismemesi korkutuir beni

Anne karnında bebeklerin enn hızlı kilo aldıkları dönem gebeliğin son ayı. O yüzden daha kilo alacak merak etmeyin çok hızlı şekilde alır bundan sonra.

X