Erkek İnfertilitesi Morfoloji 1 lütfen yardım :(

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Cok ba varikosel ile ilgili bir ameliyat geçirmedi eşim bizde sadece morfoloji %1 çıkmıştı, vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başladık şu an 7+6 hamileyim Allah’ın izniyle sorunsuz kucağıma alırım inşallah bebeğimi 🙂 tedaviye başladıktan sonra zaten birdaha değerlere baktırmadık tedaviden önce bitkisel kürler vs. Denemiştik ama yinede çocuğumuz olmamıştı
Çok iyi yapmışsın ilk yazılarını okudum..
Bazen beklerken geliyor mucize bazen tüp ile..
Takviye ne kullandınız?
Hayırlı olsun bebisinn canim nerde tedavi oldun ? Kaç yumurta toplandı dondurulmuş varmı

Eşimde de morfoloji 2 düşük. Biz doktorlara çok güvenemiyoruz hepsi ayrı bir şey söylüyor. Güvenimiz çok kırıldı bazı nedenlerden bu yüzden 3-4 doktora gitti bazısı morfolojisi önemsedi bazısı önemsemedi. Bu doktorların tutarsız ve hem fikir olamamaları nedeni ile eşim Varikosel ameliyatı konusunda çok kararsız. Bildiğin tek başımıza kaldık. Karar vermeye çalışıyoruz napsak diye.
Eşimde de morfoloji 2 düşük. Biz doktorlara çok güvenemiyoruz hepsi ayrı bir şey söylüyor. Güvenimiz çok kırıldı bazı nedenlerden bu yüzden 3-4 doktora gitti bazısı morfolojisi önemsedi bazısı önemsemedi. Bu doktorların tutarsız ve hem fikir olamamaları nedeni ile eşim Varikosel ameliyatı

Çok iyi yapmışsın ilk yazılarını okudum..
Bazen beklerken geliyor mucize bazen tüp ile..
Takviye ne kullandınız?
Hayırlı olsun bebisinn canim nerde tedavi oldun ? Kaç yumurta toplandı dondurulmuş varmı
Maalesef ben bebeğimi kaybettim kalbi durdu ilk denememde bunun üzerine ikinci denemeyi yaptım kimyasal oldu üçüncü denememde iki embriyo transfer edildi ama hiç biri tutmadı şu an akışına bıraktım herşeyi çünkü çok yoruldum…

Maalesef ben bebeğimi kaybettim kalbi durdu ilk denememde bunun üzerine ikinci denemeyi yaptım kimyasal oldu üçüncü denememde iki embriyo transfer edildi ama hiç biri tutmadı şu an akışına bıraktım herşeyi çünkü çok yoruldum…
cokk uzuldum,
Rabbım ummadıgın anda yavrunu sana bağışlasın saglıkla gelsın canım.amiinn

Merhaba

Ben siteye yeni üyelik yaptım. Durumunuz nasıl oldu acaba okudum merak ettim.
Benim eşimin morfoloji 1 idi rahim filmi çekildi bana sonra ikizlerime hamile kaldım . Rahim ağzı yetmezliği varmış bende erken doğumla iki bebeğimi de kaybettim . Şu an uğraşıyoruz bebek için olmuyor ama bakalım Allah büyük .

Merhaba

Ben siteye yeni üyelik yaptım. Durumunuz nasıl oldu acaba okudum merak ettim.
Benim eşimin morfoloji 1 idi rahim filmi çekildi bana sonra ikizlerime hamile kaldım . Rahim ağzı yetmezliği varmış bende erken doğumla iki bebeğimi de kaybettim . Şu an uğraşıyoruz bebek için olmuyor ama bakalım Allah büyük .
Hangi doktora gidiyorsunuz morfolojiye çözüm bulabildiniz mi

Üç buçuk aydır deniyoruz ama olmayınca doktora başvurduk gerekli testler tahliller yapıldı tek sorun eşimin morfolojisinin düşüklüğü olduğu söylendi sperm sayısı ve hızında bir sorun olmadığı söylendi tüp bebek yapılabilir denildi bu durumda olup hamile kalan var mı veya tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz bu konuya ben ilk defa bu yola çıkacağım :KK43:
Selam benim eşimde morfoloji 1 doktor yuzde 10 ihtimal kendın kalırsın dedım ama morfolojı bozukla olunca kendı başına düşük ihtimali çok oluymuş , tüp bebekde ise morfolojı duzgun olanlarla hamıle kalıyoshn artısı bu

Selam benim eşimde morfoloji 1 doktor yuzde 10 ihtimal kendın kalırsın dedım ama morfolojı bozukla olunca kendı başına düşük ihtimali çok oluymuş , tüp bebekde ise morfolojı duzgun olanlarla hamıle kalıyoshn artısı bu
Hiçbir ilaç takviye vs kullanmadınız mı morfoloji hiç mi artmıyor

Hangi doktora gidiyorsunuz morfolojiye çözüm bulabildiniz mi
Canm morfoloji çok da önemli değilmiş onu anladım şu an 9 haftalık hamileyim tek gebelik iki yumurtam oluşmuştu klonun ve çatlatma iğnesiyle ikinci kez normal gebe kaldım .
Eşim sigarayı bıraktı belki onun etkisi vardır .

Canm morfoloji çok da önemli değilmiş onu anladım şu an 9 haftalık hamileyim tek gebelik iki yumurtam oluşmuştu klonun ve çatlatma iğnesiyle ikinci kez normal gebe kaldım .
Eşim sigarayı bıraktı belki onun etkisi vardır .
Maşallah inşallah hayırlısı ile kucağınıza alırsınız . Peki ileri hızı falan kaçtı eşinizin

Üç buçuk aydır deniyoruz ama olmayınca doktora başvurduk gerekli testler tahliller yapıldı tek sorun eşimin morfolojisinin düşüklüğü olduğu söylendi sperm sayısı ve hızında bir sorun olmadığı söylendi tüp bebek yapılabilir denildi bu durumda olup hamile kalan var mı veya tecrübeli arkadaşlar ne diyorsunuz bu konuya ben ilk defa bu yola çıkacağım :KK43:
Benim eşimde de morfoloji 1 di. Birde hızlarında yavaşlık vardı. Birde bende amh düşüklüğü vardı. 3 ay supralife vitamin kullandık ikimizde tüp bebek yapmadan önce hazırlık olsun diye ama gittiğim bir doktor tüp bebeğe gerek kalmayacak sonuç olarak 1 sperm ve 1 yumurta lazım ve bunlarda sizde var hamileliği düşünme keyfini çıkar dedi kadına gülmüştüm 😀 3. Ay da kendiliğimden hamile kaldım gerçekten stres yapma akışına bırak

Suan bizimde bir doktor bize üç ay boyunca. imprly verdi kulandik suan 2 olmuş, cem çelik gittik bize bekleyin hemen tüp Bebek yapmayalım dedi üç ay daha bekleyeceğiz oda bize felixon verdi hem bana hem eşime, inşallah gerekmez tüp Bebek rabbim isteyen tüm herkese sağlıklı evlat verir

Suan bizimde bir doktor bize üç ay boyunca. imprly verdi kulandik suan 2 olmuş, cem çelik gittik bize bekleyin hemen tüp Bebek yapmayalım dedi üç ay daha bekleyeceğiz oda bize felixon verdi hem bana hem eşime, inşallah gerekmez tüp Bebek rabbim isteyen tüm herkese sağlıklı evlat verir
İleri hızınız kaç peki

X