Morluklar ne zaman geçer?? Lütfen paylaşın!!!!

rror

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
587
107
SLM BU GÜN 7. GÜNÜM DRENLER ÇIKTIKTAN SONRAKİ GÜN MORARMA BAŞLADI. 2 GÜN İÇİNDEDE SEVİMSİZ BİR MORLUK OLDU DREN YERERİNDE. TAM RAHATLADIM DERKEN BUNUN OLMASI CANIMI ÇOK SIKTI. DOKTORUM NORMAL DİYOR POMATLA MASAJ VERDİ.
AĞRIM KALMADI AMA ŞU MORLUKLAR ÖZELLİKLE SOLUMDA DAHA ÇOK.

OLSUN BİTSİN DERKEN ŞİMDİDE BUNLARLA UĞRAŞMAK ÇOK CAN SIKICI. BU DOKTORUM YÖNTEMİYLEDE İLGİLİ SANIRIM BAZILARINDA HİÇ MORLUK OLMUYOR
BAŞINA GELEN ARKADAŞLAR DURUMUN GELECEĞİ NASIL SEYREDECEK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

BİR ŞEY DAHA NE ZAMAN YAN YATMAYA BAŞLADINIZ? TAVANA BAKARAK UYUMAKTAN ÇOK SIKILDIM.:a015:

.

SLM BU GÜN 7. GÜNÜM DRENLER ÇIKTIKTAN SONRAKİ GÜN MORARMA BAŞLADI. 2 GÜN İÇİNDEDE SEVİMSİZ BİR MORLUK OLDU DREN YERERİNDE. TAM RAHATLADIM DERKEN BUNUN OLMASI CANIMI ÇOK SIKTI. DOKTORUM NORMAL DİYOR POMATLA MASAJ VERDİ.
AĞRIM KALMADI AMA ŞU MORLUKLAR ÖZELLİKLE SOLUMDA DAHA ÇOK.

OLSUN BİTSİN DERKEN ŞİMDİDE BUNLARLA UĞRAŞMAK ÇOK CAN SIKICI. BU DOKTORUM YÖNTEMİYLEDE İLGİLİ SANIRIM BAZILARINDA HİÇ MORLUK OLMUYOR
BAŞINA GELEN ARKADAŞLAR DURUMUN GELECEĞİ NASIL SEYREDECEK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

BİR ŞEY DAHA NE ZAMAN YAN YATMAYA BAŞLADINIZ? TAVANA BAKARAK UYUMAKTAN ÇOK SIKILDIM.:a015:

.

bende morluk olmadı yan yatma durumundada çok haklısın tepeye bakarak yatmak çok sıkıcı ben 2. haftadan itibaren yan yattım şimdi yüz üstü yatıyorum ama yüz üstü yatma sen hemen nolur nolmaz

canim gecmis olsun tekrardan bende de hic morluk olmamisti ben yaklasik 1 ay sonra yan yatmaya basladim 1 ay boyu sirt üstü yatmak gercekten cok SIKICI hatta ilk günlerim icin doktorum uyumakta zorluk cekmemem icin rahatlatici bir ilac vermisti belki sana vermistir doktorun zamanla hepsi gececek insallah moralini bozmamaya gayret et senkaydirigubbakcemile5

canım korkmana gerek yok bu son derece normal bir durum benim 6.gün morarma oldu bir göğsümde hatta simsiyah olmuştu doktorum son derece normal olduğunu hatta ameliyattan 15 gün sonra dahi morlukların çıkabileceğini söyledi..şimdi 20.günüm ve rengi gitgide düzeliyor..bu senin cildinlede alakalı sanırım ben ufacık bir yere çarpsam bile morarırım..bence bunu kafana takma ben 4-5 gündür daha rahat yan yatabiliyorum ama doktorum birinci haftadan sonra yüz üstü yat dedi.çünki en iyi masaj şekliymiş bir kere denedim ama henüz beceremedim yavaş yavaş kendimi alıştırıyorum..biraz rahat olursan bu dönemi daha kolay atlatırsın ben o hatayı yaptım sanki beyin ameliyatı olmuşum gibi davrandım doktorum dahil herkesi çıldırttım ama şimdi daha rahatım ve daha kolay toparlanıyorum tekrar geçmiş olsun

bende de memelerin alt tarafında hafif morluklar olmuştu ama hiç kafaya takılacak bişey değil bence :) birkaç gün içinde kendiliğinden kayboluyorlar. bu arada ben 3. gün yan yattım, 4. gün çocuklarımı kucakladım.. biri 14 kg, diğeri 12 kg :))

benimde drenlerim çıktıktan sonra morarmam oldu cnm,korkma
geciyo zamanla
2haftadan sonra yan yatmaya başladım bende,ve hayatta sırtüstü uyuyamayan biri olarak cok zor zamanlar gecirdim,hatta sırtüstü bile yatımıodum,ağrıyla uyanıyodum ve koltukta oturarak uyuyodum,kabus gibi zamanlardı ama gecti neyseki,bir ay oldu ben yaptralı çok şükür şimdi bi sorunum kalmadı,sabret canımm a.s.
bide yumuşalar ve ayrık durmasalar cok memnun olucam ama ...

teşekkürler arkadaşlar doktorum normal olduğunu söylemesine rağmen başından geçenlerden duymak insanı daha çok rahatlatıyor...
gerçekten bu siteyi bulduğum için çok mutluyum endişeler paylaştıkça azalıyor.
aslında dren çıkınca artık düzelmeye başlıyacak diye bekliyorsun morluk başlayınca sorunmu başlıyor diyorsun. geçen hafta bu gün bu saatlerde çıkmıştım. aman allahım neydi o ağrılar şimdi sanırım detaylar kaldı. ağrım çok az bazen oluyor. pazartesiden beride işe gidiyorum. galiba hayat düzene girmeye başlıyor. sertlik konusu ben dün epey inceledim ve ilk günlere göre daha yumuşaklar. şuan çok yapay göründüğü kesin.
morluklar gidincede sanırım sizin gibi yumuşaklığını düşünmeye başlıyacağım.
CEVAPLA ıÇıN ÇOK TEŞEKKÜRLER
GıRDıK BıR YOLA ALLAH UTANDIRMASIN. HERKESE SEVGıLER...

ArkadaŞlar morluklarım hızla geÇıyor pomatla masaj Çok ıŞe yarıyor. ılk olduĞunda korkunÇ gÖrÜnÜyordu ama Şımdı dÜzelıyor. Ve yenı hallerınede alıŞmamak mÜmkÜn deĞıl. Kesınlıkle sıkıntısı var ama deĞer. Sevgıler

selam arkadaşlar bu gün 20.günüm ve allaha şükür morluklar geçti. ilk oluştuğunda hiç geçmeyecek sandım ama geçtiler. sadece dikiş izleri kaldı. ve çok şükür 2 gecedir gönül rahatlığıyla yan yatabiliyorum. herşey yavaş yavaş yoluna giriyor.
şimdi tek risk kapsül olayı kaldı. inşallah o başıma gelmeden bu işden sıyrılıım.
göğüs küçüklüğü sorunu olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.daha şimdiden sanki hep benimmişler gibi geliyor. harekettede hiç bir sorun kalmadı.
sevgiler

X