mostafa zamani

claw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
159
1
kızlar bunu koymadan duramadım haftaiçi hergün yayınlanan filmde hz yusuf rolünü oynuyor çok merak ettim araştırdım peygamber rolünü gercekten cok içten oynamış filmden çok etkilendim izlemenizi tavsiye ediyorum

3488558934_e613b79243.jpg

youzarsif-photos.jpg

mostafa-zamani-yousef-pics.jpg

mostafa-zamani-photo.jpg

MostafaZamani1.JPG

120.jpg

mostafa-zamani.jpg

mostafa-zamani314.jpg

1225816155492740.jpg

inanmıorum yaa o adam bu adam mıı :1shok:Tarkana benzettim bi çalımmzemuszemus

filmden acayip etkilendim bu adam rolünü öyle güzel yapıyoki kaç gündür adını ögrenmek için araştırıyodum sonunda buldum :KK70:

filmden acayip etkilendim bu adam rolünü öyle güzel yapıyoki kaç gündür adını ögrenmek için araştırıyodum sonunda buldum :KK70:

bende ilk bölümlerde izliodum bu filmi o zaman Yusuf daha küçük tabi :)Yusuf peygamber yeryüzüne gelmiş en yakışıklı erkek olduğu için çok merak ediodum filmde büyüdüğünde nası birini koycaklar die şaşırdım doğrusu bu adamı görünce şidmi asıl haliyle dahada şaşırdım:KK70:

Tarkana benziyor gerçekten. Birde harbi hoş çocuk.. .

hiç kaçırmıyorum ben o diziyi hz yusuf aleyhisselamı da çok güzel oynuyo zaten hz yusuf aleyhisselamda yakışıklılığıyla ün yapmış bi peygambermiş zamanında çoğu kadın aşkından hasta olmuş derler ama bu çocuk normalinde daha yakışıklıymış ben dizide insan daha yakışıklı birine oynatır yusufu demiştim kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
biraz bilgi verelim arkadaşlara

Mustafa Zamani biyografisi :

Doğum Tarihi ve Yeri:21 Haziran 1982 / ıran,Mazandaran
ıranlı aktör.
Asıl mesleği “endüstriyel yönetim” olan Mostafa Zamani üniversite eğitimini iyi bir derece ile tamamladıktan sonra ufak rollerle tv dizilerinde yer almış ancak ilk büyük projesi “Joseph,The Prophet (Hz.Yusuf)”.
Çocukluğunda ve üniversite yıllarında farklı oyunlarda yer alan Mostafa,
Hz.Yusuf rolü ile kusursuz performansını herkese göstererek ıran TV’leri tarafından ödüllendirilmiş.Tüm ıran basını kendisi hakkında yazılar yazmaya,onun resimlerini yayınlamaya başlamışlar.
Orada çokça sevilen Mostafa Zamani şu sıralar 2. sinema filmi olacak olan “AAL” filminde oynuyor.
ıran sinemasının gözde oyuncusu olmaya aday Mostafa Zamani’yi türk tv’lerinde Hz.Yusuf ile tanıdık

hiç kaçırmıyorum ben o diziyi hz yusufu aleyhisselamı da çok güzel oynuyo zaten hz yusufta aleyhisselamda yakışıklılığıyla ün yapmış bi peygambermiş zamanında çoğu kadın aşkından hasta olmuş derler ama bu çocuk normalinde daha yakışıklıymış ben dizide insan daha yakışıklı birine oynatır yusufu demiştim kaydirigubbakcemile2

yakışıklılığıyla ün yapmış dediğin yer yüzüne kainata onun gibi yakışıklı biri daha gelmemiş o derece yani son cümlene katılıorum ben daha yakışıklı biri bekliodum zaten imkansız ama en azından daha yakışıklı biri olabilirmiş:KK70:

önemli olan onu temsil edebilecek birinin oynaması. sonuçta çok daha yakışıklı ama bu role uygun olmayan birini oynatsalardı da 'aman ne biçim oyuncu' derdik...

ben bu adamın hastasıyım:98:ya çok yakışıklı tam benim tipim:KK1:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
X