Motiva ergonomix Seroma ve dönme sorunu

aysegulerten

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2022
3
0
45
Herkese selam,
Ben de en sonunda karar verdim ve araştırma aşamasına geldim. Silikon markalarını araştırırken en çok kullanılan modellerden biri olan motiva ergonomix taktıran bir arkadaşımda silikon ters dönmüş diğerinde de seroma oluşmuş. Gittiği doktor da Motivalarda bu aralar bunun sık görüldüğünü söylemiş. Sebep olarak da silikonun kabuğunun çok sert olması. Sert kabuğun da vücutta sürtünme darbe sebebi ile su toplamasına sebep oldugunu anlatmış. Okuduğum kadarıyla forumda da çok Motiva taktıran var. Hiç böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? merak içindeyim.

Bu sorunla karşılaşan var mı bilmiyorum ama danıştığım bir doktor motivanın dış yüzeyinin daha iyi olduğunu söyledi benimde kafam karıştı mentor ve motiva arasında

Ayın 25 inde ameliyat olacağım mentor ve motiva arasında kalmıştım doktorum mentorun %100 dolularının Türkiyeye gelmediğini %80 dolularının olduğunu bu yüzden çok tercih etmediğini ama istersem kullanabileceğini söyledi ve silikonları ellediğim de en yumuşak motivaydı. Hala kararsızım
:KK43:

Mentorun %100 dolu olanı varmış , bende çok kararsız kaldım 🙈 birde forumda implant hastalığı diye birşey okudum iyice kafam karıştı

X