MSN deki ileti...

Denizliche

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
2.398
757
36
merhaba arkadaşlar size bişey sormak istiyorum..ayrıldığınız sözlünüz sizi msn ininden silmemiş ve iletisinde ÖLÜMSÜZ AŞKLAR VARDA ÖLMEYEN AŞIK VARMI GÜVENME GENÇLİĞİNE ÖLEN HEP İHTİYARMI... yazmış ne düşünürsünüz??

adı üstünde eski takılmam bile
hele hele karşılıklı iletilerle yazışmalara atışmalara hiç gerek yok

en sinir olduğum şeydir msn facebook iletileri aracılığyla mesaj vermek.. ayrlımışsanız sözlünüzden msnde silin.. ne yazmış ne yazmamış diye düşünmezsiniz böylece..

ayrıldıysam sözlümü msnden silerim.. siz hala bi umut içindeyseniz kendinize bu iletiden istediğiniz anlamı çakarabilirsiniz. ben şahsen anlam çıkaramadım..:nazar:

ayrılığı kimin gerçekleştirdiğini bilmek bu iletiyi yorumlamakta önemli bence..

sen ondan ayrıldıysan sana laf sokuyo olabilir Güvenme Gençliğine falan filan diye
o senden ayrıldıysa Ölümsüz aşk yoktur aşka inanmam hayatıma bakar giderim triplerinde olabilir akannehir

ımm ben olsam kayıtsız kalamazdım heralde bende bir iletiyle cevap verirdim
ama bu da hoş birşey olmadığından o duruma gelmemesi için ztn baştan engeller ve silerdim :umursamaz:

Aaaaa o da benim gibi Ebru Gündeş'i seviyor sanırım derdim..:ecrin_bebek:

guler gecerdim cokta onemli olmazdi artık benim icin sonucta onemsiz olduğu icin bir ayrılık olmustur zaten

merhaba arkadaşlar size bişey sormak istiyorum..ayrıldığınız sözlünüz sizi msn ininden silmemiş ve iletisinde ÖLÜMSÜZ AŞKLAR VARDA ÖLMEYEN AŞIK VARMI GÜVENME GENÇLİĞİNE ÖLEN HEP İHTİYARMI... yazmış ne düşünürsünüz??

ne anlatmak istediğini düşünürdüm

-tatlicadiarzu-

o seni silmiş mi:uhm:

Ben arakadaŞa katılıorum dÜŞÜnceler aynı ben hıÇbıŞey bırakmazdım onla ılgıl..

çok anlamsız buluyorum böyle msnden fln alttan alttan mesajlar göndermeyi..eğer onu sevmiyosan hiç üstunde durma sil gitsin..

Canim aranizda hala iletisim devam etmiyorsa bence sil gitsin. hem boyle iletileriyle mesaj vermeye calisan tiplere hep gicik olmusumdur. yani bunlari, hissettiklerini dile getirmekten aciz insanlar olarak tanimliyorum kusura bakma.

Eski sevgiliniz silmemiş sizi ama sanırım sizde silmemişsiniz msn den, ayrıca kalbinizden ve aklınızdan da silmemiş gibi görünüyorsunuz.
Valla güzelim ayrıldıysam ne yazarsa yazsın tınlamam bile. Son pişmanlık fayda etmezmiş.

X