MSN deki ileti...

yaa arkadaşlar anlayıp dinlemeden, yok sinir olurum, gıcık olurum dıye şeyler yazıyorsunuz. karşınızda etten kemıkten acı çeken bır ınsan var. nıye böyle kuçumsuıyorsunuz, belkı çocuk acılamadı yazdı, hıkayesını bılmıyorsunuz, çektıklerını bılmıyorsunuz, direk yargı. yapmayın lutfen. ben de eşimle imali mesajlar gönderırdım, mutluluk kalıplara sıgmaz, orada onun yazılarını görup çılgınlar gıbı hopladıgım sevındıgım gunler oldu. sız sevmesezsınız o ayrı, ama yapanları da yok coluk çocuk işleri, yok saçma gıbı ithamlarla kınamanız dogru değil. hepinize azıcık tatlı dıllı olmanızı, bızı kırmanın sıze bırşey katmayacagını hatırlatmak isterım.

konu sahıbı arkadaşıma gelınce, aşkta gurur olmaz, bu çocugun senı sevdıgı bellı. al karşına konuş, neden ayrıldık, sorunlarımız neler, neler yapabılırız, ayrılık olmalı mı gibi duzgun bır konuşma yapın. canının yanması çok normal tatlım, ama kendınıze ezıyet etmeyın bıran önce ya unutun ya bırleşin yenıden. kıyamam sana.

yaa arkadaşlar anlayıp dinlemeden, yok sinir olurum, gıcık olurum dıye şeyler yazıyorsunuz. karşınızda etten kemıkten acı çeken bır ınsan var. nıye böyle kuçumsuıyorsunuz, belkı çocuk acılamadı yazdı, hıkayesını bılmıyorsunuz, çektıklerını bılmıyorsunuz, direk yargı. yapmayın lutfen. ben de eşimle imali mesajlar gönderırdım, mutluluk kalıplara sıgmaz, orada onun yazılarını görup çılgınlar gıbı hopladıgım sevındıgım gunler oldu. sız sevmesezsınız o ayrı, ama yapanları da yok coluk çocuk işleri, yok saçma gıbı ithamlarla kınamanız dogru değil. hepinize azıcık tatlı dıllı olmanızı, bızı kırmanın sıze bırşey katmayacagını hatırlatmak isterım.

konu sahıbı arkadaşıma gelınce, aşkta gurur olmaz, bu çocugun senı sevdıgı bellı. al karşına konuş, neden ayrıldık, sorunlarımız neler, neler yapabılırız, ayrılık olmalı mı gibi duzgun bır konuşma yapın. canının yanması çok normal tatlım, ama kendınıze ezıyet etmeyın bıran önce ya unutun ya bırleşin yenıden. kıyamam sana.

Şeniz vereliniortak

[arkadaşım çok teşekkür ederim çok mantıklı aynı zamanda da duygusal bi cevap vermişsin dün geceden beri konuşmaya başladık azda olsa kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

[arkadaşım çok teşekkür ederim çok mantıklı aynı zamanda da duygusal bi cevap vermişsin dün geceden beri konuşmaya başladık azda olsa kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2

oooooo hadi bakalım. umarım hayırlısı olur. yapmak zor, yıkmak kolaydır. bıze de haber ver...çatlarım yoksa :kedi:

pişman olmuş belli..ayrılınca aklı başına gelmiş yanlız kalmak iyi ceza olmuş ona gibi ama canım şuda varki demişsin bana sahip cıkamadı kaynanaya karşı ezdırdı falan bence şöyle düşün bu er kişi bugün bunu yapıosa ileride gene yapıcakdır huylu huyundan vazgeçmiyo nede olsa..diyelimki barışdın evlendiniz sen hayatının sonuna kadar bu şekilde kaynana baskısı eşinin arkanda olmaması katlanabilicekmisin bunlarıda düşün..

Galiba seninle konuşmak istiyor ama cesareti yok.
ıleti yazıp dikkatini çekmek istiyor ve senden de uygun bir şarkıyla karşılık bekliyor bence.
Yani konuşmaya zemin hazırlamak istiyor gibime geldi.
ınşaallah herşey düzelir canım :asigim:

:çok üzgünüm:kızlar konuştuk bi kaç kere telde çok şarhoştu beni beni istemedğini söyledi bi gel sarıl dedi falan filan ama kesin olarak istemiyo snırım yada ondan nişan öncesi ayrıldığım için intikam alıyo bilmiyorum ama ben herşeye rağmen istiyorum onu off offff yardım edin akıl verin kızlar nasıl geri döndürücem

off off napıcam ne edicem bilmiyorum yaa allahım yardım etsin bana ve benim gibi acı çekenlere :çok üzgünüm:

Amin canım.Bende nişanlıydım 6 senelik bir beraberliğim vardı ve bitti bitmek zorunda kaldı.Allah yardımcın olsun ama seviyorsan git konuş yada ara,ama istemiyorsa bırak gitsin.Bende çok sevdim,halada seviyorum ama olmuyor sürekli kavga ediyoruz ondan bundan ve o hep kendini haklı görüyor.Yoruldum artık ben ve bitirdim.Çok sevmek bir yerden sonra dayanamıyorsan çekip gidiyorsun.
Sana tavsiyem msn nickle falan uğraşma kafanı bunlara takma ara konuş,iletiyle falan çözülmez sorunların hiçbiri.Sizde bizim gibi senin ailen benim ailen diyorsunuz sanırım.İlk başta böyle başlıyor ve devamı geliyor.BENDEN YA BABAN YA DA BEN DİYE SEÇİM YAPMAMI BEKLEDİ.bENDE BABAMI SEÇERİM VE BIRAKIR GİDERİM NE KADAR SEVSEMDE AİLE BİR KERE BULUNUR.çOK SEVİYORUM EVLENMEM BELKİ HİÇ AMA bana şimdiden seçim yapmamı isteyen ve herşeyde kendini haklı gören biriyle yapamazdım.......Bunları niye yazdım biz çok ayrıldık barıştık,fakat ayrılınmaya başlayınca ve işin içine aile girince o ilişkinin hayrı kalmıyor,ne kadar sevgide olsa.İyi düşün taşın derim.Artıları eksileri.

geçmişte birinin iletisini üstüme almazdım cidden zaten bitmiş bişey neden umut baglımki..ben ayrıldıgım kişinin hiçbişeyini bırakmazdım teline kadar gerek yokki...fazla kafanı karıştırma..

:çok üzgünüm:kızlar konuştuk bi kaç kere telde çok şarhoştu beni beni istemedğini söyledi bi gel sarıl dedi falan filan ama kesin olarak istemiyo snırım yada ondan nişan öncesi ayrıldığım için intikam alıyo bilmiyorum ama ben herşeye rağmen istiyorum onu off offff yardım edin akıl verin kızlar nasıl geri döndürücem [/QUOTEErE

Erkekler bizden daha dayanıklı bu yüzden biz ağlayıp,sızlayıp,hatta hasta olarak geçiriyoruz ama hep biz arıyoruz.Seviyorlar köpek gibi ama yapcaklarından,söyliceklerindende vazgeçemiyorlar.Çünkü onlar aşkta gurur olmaz lafına pek inanmıyorlar.Ama bu herkesin yaşadığı ilişkiye ve yaşadığı olaylara göre değişir.Birbirinizi seviyorsanız,aranızdada çok kötü şeyler olmadıysa siz yine barışırsınız merak etme canım.......AMA ŞUNU SÖYLERİM HEP ALLAH KADINLARA MERHAMETLİ ERKEK NASİP ETSİN DİYE.Ben o kadar inatçıyımdır ama kavgada inat falan takmam arardım ama o çok özlerse arardı.

SENİ çok iyi anlayanlardan biriyim herhalde ama olmuyorsa be kadar üzülüyorsan bile artıyı-eksiyi iyi düşün.Sonuçta evlendikten sonra herşey daha zor.Msn nickine fazla takılma belki sana yazmadı,öylesine yazdı.Uygun bir zamanda yüz yüze konuşun sorunlarınızı.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim şu an msnden sildi beni kuzenim bazı yalanlar söyledi ona sevgilisi war falan diye hesap sormak için aradı bağırdı çağırdı falan gecede aradı konuşuyoduk ama ertesi gün bi anda değişiverdi yine :KK43:

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim şu an msnden sildi beni kuzenim bazı yalanlar söyledi ona sevgilisi war falan diye hesap sormak için aradı bağırdı çağırdı falan gecede aradı konuşuyoduk ama ertesi gün bi anda değişiverdi yine :KK43:

Normaldede değişen bir karaktere mi sahip canım?Hyırlısı olsun senin için.

kim kimden ayrıldı bu önemli eger o bitirdiyse bu söz olayını takmam..ben bitirdiysem acı cekiyor diye düşünürüm ama geri adım atmam..

X