MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
BU adrese giriniz ve işlemleri yapınız

Link Silinmiştir.

Bu görsele ulaşılamamaktadır/Silinmiştir.

Hesabınızı 30 gün içinde tekrar etkinleştirebileceğiniz için MSN Messenger hizmeti aktif tutulur. Hesabınızı kapattıktan 30 gün sonra MSN Messenger oturumunuz da iptal edilmiş olur.

Bu verecegim Turkce linki ;
Link Silinmiştir. birde burdan deneyin ...

Son düzenleme:
zeepp yapamadım ben bunu, başka sayfalar açılıyor, ve olmuyor

Oturumu actiginizda
Acilan sayfanin sol tarafinda ayarlar kismina girin ...
Daha sonra acilan yeni sayfada sol kisimda hesabinizi kapatin kismina girin ve islemleri yukarida anlattigim gibi yapin ...
Hesabiniz 30 gun icerisinde kapanacaktir ...

hesabınız kapatılamıyor diyo, microsoft hesabınızı kapatın diyo kafamçokkarıştı

arkadaşlar çok önceden aldığım hotmail ve yahoo msn adreslerimin ne şifrelerini ne de gizli soruların cevabını anımsayamıyorum.en sevdiğim yemek ,gizli sorum.o an neyi canım istediyse ,ne yazsam gizli sorunun cevabı olmadı gitti. :)) böylesi bir durumda yapılacak bişi var mı acaba

arkadaşlar çok önceden aldığım hotmail ve yahoo msn adreslerimin ne şifrelerini ne de gizli soruların cevabını anımsayamıyorum.en sevdiğim yemek ,gizli sorum.o an neyi canım istediyse ,ne yazsam gizli sorunun cevabı olmadı gitti. :)) böylesi bir durumda yapılacak bişi var mı acaba

:) Yok malesef ama soyle bir durum var belli bir sure(1-2 ay) girmezsen o hesaplarina ;hesap zaten kendiliginden kapaniyor .yerimseniben

Microsoftun ana sayfasına gir. Ordan iletişim bölümünü tıkla ve bir mail at. adını soyadını adresle ilgili bildiklerini ve şifreyi unuttuğunu giriş yapamadığını yeni bir şifreyi bu adresine talep ettiğini yaz. Bu maili iki üç kez atarsan sana yanıt verecekler. Ama ingilizce yaz. sevgiler..

Burda ki tarif sadece e-posta yani mail kutusunu yani sadece hotmail hesabınızı kapatıyor. Msn ise açık kalıyor. Malesef messenger kapatmanın bir yolu yok. O her şekilde daim kalıyor :) Ama bu şekil kapattığınız hesabı tekrar aktif edebiliyorsunuz. Sevgiler..

aylar önce kapattığım bir adresime geçenlerde mail gelmiş bilgisayarımda göründü şu adrese bir ileti diye ama açmadım tabii ve çok da sinirlendim

Arkadaslar bir de boyle deneyin ;

msn-kapatma-1.jpg

msn-kapatma-2.jpg

msn-kapatma-3.jpg

msn-kapatma-4.jpg

msn-kapatma-5.jpg

msn-kapatma-6.jpg

msn-kapatma-7.jpg

msn-kapatma-8.jpg

teşekkürler paylaşm için..yararıı çoook olduu hihoyyyt

X