Mucize Bu !

shiftcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.025
556
geçen sene mayıs ayları, hıdırellez gecesi 5 tane kağıt ufalttım içine dileklerimi çizmek için. 4 tanesini doldurdum geriye bir kağıdım boş kaldı. dedim atmayım kağıdı kedi çiziveriym. çizdim bi yavrucak. ertesi gün oldu okula gittim bana bir telefon abim arıyo." shiftcan salağı dileklerin oldu mu bari " dedi "yok" dedim "nerdee baksana araba hala sende" gülüştük filan "babanneme gece kedi girmiş evine" dedi." hadi ya iyi" falan dedim. ardından hikayesini anlattı babannem.

gece yatak odasının camını açıyor, ev zemin kat. oturuyo babannem biraz ardından koccaman sarı bir kedi geliyo babannemin oturduğu odaya bi kere miyav diyo babannem camı açıyo nerden girdin sen diye kediyi çıkartıyo. tabi saat geç. babannem giriyo yatağına yatıyo uyuyo sabah olunca yatağını düzeltirken yatakta bir yer bombe kalıyo eliyle yokluyo ki yorganın altında birşey var bir adet topak. yorganı kaldırmasıyla beraber bizim minik ve gözleri kapalı daha 1 günlük mucizimiz merhaba diyo babanneme. annesi getirip yatağa bırakıyo ve bunların hepsi dileğimi çizdiğim gece gerçekleşiyo.

babannem 1 ay boyunca bu kediciğe bebek gibi bakıyo çünkü sinek kadar sonra şehirdışına çıkarken bize bıraktı geçici olarak bırakış o bırakış kedi babannem geri geldiğinde kadına hırladı ve yanına yanaşmadı dolayısıyla artık bizim kedimizzzz.

30970625ys1.jpg

w640.png

40534478ht0.jpg

w640.png

karısı ay pardon hırkasıyla mutlu bir evliliği var.

22040067zw3.jpg

w640.png

kucak bebesi bu.

ay ay ay kıskananlar var beni de koy diyenler var kızlar buda köpüşüm hatrı kalmasın.
26122006ee9.jpg

w640.png

010320082790zs2.jpg

w640.png

hıdırellezzzz aynisini yapicammmm inş benimde bir kediciğim olur beyim istemio insafa gelir inş :KK43:

Ne kadar güzel anlatmışsınız ve ne kadar hoş bir anısı olmuş sizde.

Allah uzun ömür versin onlara çok şekerler maşallahŞeniz

Dileğinizin gerçekleşmesine çok sevindim Kediniz ve köpüşünüzle size mutluluklar diliyorum Şeniz :nazar:

hikayeniz beni çok etkiledi. babaannenize teşekkür edin bence. kediciğinize ve köpekciğinize uzun ömürler dilerim.

çok tatlı mucizen maaşallah:nazar:

bugün eşim işyerinin bulunduğu binanın yan tarafında gazete üzerine bırakılmış 2 tane yavru kedi bulmuş henüz daha çok küçükler gözleri yeni açılmış:ecrin_bebek:

eve paltosunun altında saklayarak getirmiş bir anda mutfağa avuçlarında ufacık bebeklerle girince şok oldum:1shok:eek: an o kadar şaşırdım ki acaba dişi kedimiz mi doğurdu diye düşündüm:roflol:

biri erkek biri dişi minnacık minnetle bakan lacivert gözleri :çok üzgünüm:

evimde iki kedim var beslediğim.şimdi yeni gelen bebeklerimizle dörtledik.

üşümüşler açlar ki miyavlıyorlar anne eksikliği o anı anlatamam size.senağlama

ufaklıkları bizim evdeki büyük kedilerden korumak için kedi sepetimize koyduk.hemen sokuldular birbirlerine.

kaşıkla damla damla ılık süt damlattık ağızlarına ama o kadar yorgun düşmüşler ki uyudular

yarın veteriner amcayı ziyaret edeceğiz aile boyu evdeki büyük oğlumun kontrolü ve miniklerin genel muayenesi ve anne sütü yerine geçebilecek gıda takviyesi için

şimdi birisi kucağımda sıkı sıkı tutunmuş bana diğeri eşimin kucağında çoktan uykuya dalmış

bu kış gününde onları bir gazete üzerine bırakıp giden insan kılıklı aşağılık yaratıkları tabir etmekte zorlanıyorum

henüz yenidoğan minicik yavruları annelerinden ayırırken elleri neredeydi ki vicdanlarına koyamadılar ama vicdanları olmasa gerek

hayvanları sevmeyenler ne kadarda kendilerini paralasalar,bu dünya hepimizin.kedisiyle,köpeğiyle bütün canlılarıyla."merhamet etmeyene ,merhamet edilmez"buyuruluyor.onlarda ALLAH ın yarattığı canlar.önce insan diyolar ,ama o an ,bi kediye rastgelmişsin ve yardıma ihtiyacı varsa"yok ben önce insanlara yardım edicem"deyipde kendi halinemi bırakmalı?hiç olurmu öyle şey*acizler onlar.elimizden ne gelirse artık,yapmak boynumuzun borcudur bence.

X