Mucizemi bekledim zaman süre

PeRRieR

👶09.03.2020😍 06.12.2009😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
5.213
7.981
Rabbım hayırlı ugurlu etsın tamamına erdirsin Insallah.. Benimde ilk oglum dan once troıtlerım cok yuksek tı. Liseden beri ılac kullanıyorum zaten hala daha. Sonra tedavi oldum ve 1 bucuk yıl sonra hamıle kaldım troıt tek basına bıle gebelıge engel oluyor.. Bu durumda tedavi sart oluyor.. Cook gecmıs olsun tekrar tekrar. Kontrollerini sakın ihmal etme. Her ay Ayriyeten endokrine gorunmen lazım ılac dozu ıcın. Buarada ılac yazdımı doktor yazdı ıse adı ne acaba?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 357 gün geçti.

Bozobrgul

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
693
417
22
Rabbım hayırlı ugurlu etsın tamamına erdirsin Insallah.. Benimde ilk oglum dan once troıtlerım cok yuksek tı. Liseden beri ılac kullanıyorum zaten hala daha. Sonra tedavi oldum ve 1 bucuk yıl sonra hamıle kaldım troıt tek basına bıle gebelıge engel oluyor.. Bu durumda tedavi sart oluyor.. Cook gecmıs olsun tekrar tekrar. Kontrollerini sakın ihmal etme. Her ay Ayriyeten endokrine gorunmen lazım ılac dozu ıcın. Buarada ılac yazdımı doktor yazdı ıse adı ne acaba?
Malefes 7 haftasında kalbi durdu kurtaj oldum 50 mgl kullanıyordum e ile başlıyordu hatırlamıyorum

Bozobrgul

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
693
417
22
notmalde 25 mg kullanıyordum hamşle kalınca yükseldi zaten 6 ay kullanmıştım bitmişti troit bitmedide düzene girmişti şimdi içmiyorum ztn biraz zaman geçsin kan haylisi yaptırcam ozmn eğer yüksekse kullanıcam

PeRRieR

👶09.03.2020😍 06.12.2009😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
5.213
7.981
Malefes 7 haftasında kalbi durdu kurtaj oldum 50 mgl kullanıyordum e ile başlıyordu hatırlamıyorum
Basınız sagolsun cok uzuldum : ( Rabbım yine nasıp eder Insallah 🙏euthyrox kullanıyorum ben.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 357 gün geçti.

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.014
511
Allah razı olsun 🥰 olur inşallah
Canım merhaba bu haberi yazdığında bende clife kullanıyordum bana umut olmuştun bende de pko var çok tedavi gördüm gebelik olmamıştı cok sukur c life ta 2. Ayimda gebe kaldim seni merak ettim okudum basın sağolsun sen çok inançlı birisin eminim ki rabbim sana tez zamanda tekrar nasip edecek bence biraz zaman geçsin tekrar kullan c life gerçekten ise yarıyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 243 gün kaldı.

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bozobrgul

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
693
417
22
Canım merhaba bu haberi yazdığında bende clife kullanıyordum bana umut olmuştun bende de pko var çok tedavi gördüm gebelik olmamıştı cok sukur c life ta 2. Ayimda gebe kaldim seni merak ettim okudum basın sağolsun sen çok inançlı birisin eminim ki rabbim sana tez zamanda tekrar nasip edecek bence biraz zaman geçsin tekrar kullan c life gerçekten ise yarıyor
Merhaba Hayırlı olsun😘😊 sevindim senin adına gerçekten faydalı ve işe yarıyor polikistşikoval olanlarda çok işe yarıyor kullanıcam 1ayım geçsin inşallah 🥰 şuan. Hemen zamanın geçmesini istiyorum😊 sen kaç gün kullanmıştın

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.014
511
Merhaba Hayırlı olsun😘😊 sevindim senin adına gerçekten faydalı ve işe yarıyor polikistşikoval olanlarda çok işe yarıyor kullanıcam 1ayım geçsin inşallah 🥰 şuan. Hemen zamanın geçmesini istiyorum😊 sen kaç gün kullanmıştın
Allah razı olsun canım ❤ bende ilk ay düzenli kullanamadım ikinci ayında çok şükür hamile olduğumu öğrendim sana da şifa olsun tekrardan 😍

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

Buyuk_umutlar

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
768
570
Canim geçmiş olsun. 😔 tsh degerin kaçdi hamilelikde? Bende 3.8 çikti. 6 haftasinda eutyrox 25 basladim. Geç mi başladim acaba? Sen coraspin falan kullaniyormuydun?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-10-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 224 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.014
511

Melom26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2020
1.014
511