Mucizevi Kantaron Yağı sivilce ve izleri için kullanımı

_nurbanu_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
9.327
4.648
bu daha yeni koydum bu şekilde bir şey oluyor başlangıçta pazar da satılıyordu aldım yeşilken de yapılabilir ama ben nedense kurutup yaptım üstüne bez bone geçirdim biraz böyle tutuyorum sonra kapağını kapatıyorum ve 40. güne kadar hiç açmıyorum Eki Görüntüle 1859987
Harika valla.pazarda satıldığını da ilk kez duydum :/

selinsecil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
7
0
40
kızım şuan 6 yaşında yeni doğduğu zaman poposunda çatlak olmuştu. arada pişik olduğunda da kullanıyordum. sonra bu karışımlar yapan bir eczacıyla tanıştım. Kantaron için tamam iyileştirici etkisi çok güzel ama içindeki bazı şeyler metabolizmayı etkiler, çok ağır bir yağ demişti haberiniz olsun.

lilamsi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2012
737
1.114
24
bende bu yağın gerçeğini kullandım lekelerim ve yaralarım için. Ama hiçbir yararı olmadı. Ne yaraların daha çabuk iyileşmesini sağladı ne de lekelerime iyi geldi. Bana kalırsa ciltteki lekeler kremlerle,yağlarla,maskelerle geçmez

leylanasifa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2017
1
1
52
Kizlar sari kantaron yaği yapiyor annem yıllardir.ama yapimi zor ve fabrikadaki gibi 5 gunde olmuyor.50 gun suruyor yapimi.4 yil da dayanikli.egeliyiz zeytin yagi da en kalitelisinden.ben su zamana kadar yanik ve yara izlerimizin iki gunden fazla kaldigini bilmem.ve su zamana kadar bir tane sivilcem olmadi ben ona bagliyorum