Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kibarca lavabo:roflol: :roflol: :roflol:

heee kendisi pek kibarcıktır
çocuğun üstünde sigaralarıda öle kibar kibar söndürdü zannımca klava:klava:

müge çıldırmak üzere allah sabır versin

Çıldırmak üzerede canım halen neden bu saçma konuyu işliyor anlamıyorum, o kadar insan var bu yayına ihtiyacı olan.Çocuğu kayıp, öldürülmüş, eşi, annesi babası kaybolmuş vs. Bu basit, seviyesiz, cahil, işe yaramaz insanlara neden bu kadar imtiyaz veriliyor ya kaç hafta oldu ama. Kusura bakmasınlar ama raiting kaygısına bağlıyorum artık, Müge Anlıyı ben oldum olası takdir ediyorum, çok cesur ve akıllı bir kadın, her babayiğidin harcı değil böyle tekerlere çomak sokmak. ama bu program benim gözümde şanına leke sürdü.
aaaaaaa 29 gün olmuş, yazıklar olsun ya...

BEST OF DİLBER programı yapılıyor YALAN SÖYLÜYOR SONRA BAŞKA ŞEYLER SÖYLÜYOR LAF KALABALIĞI YAPIYOR
SONRA O DEDİKLERİNİ UNUTUYOR SONRA SORULAN SORULAR KARIŞTIRILIYOR HİÇ BİR SONUCA ULAŞILAMIYORRRRRR AĞZINDAN BİR CEVAP ÇIKMIYOR ADAM AKILLI BİŞEY DEDİĞİ YOK İKİ GERZ.... KARI KOCA ORDA DURUYOR
AKILLI OLANLARIDA DELİ EDİYORLAR DAHA DA BOŞ BOŞ BAKIYORLAR
AMA SONUÇÇÇÇÇ YOKKKKKK
BİR GÜZEL DAYAK LAZIMMMMMMMMMMM İKİ GURURRSUZA

Reytingleri atmis 5 milyon kisi izliyomus ne mutlu size istediginiz o ya zaten Allah askina su isi polise
birakin artik 1 ay noldu nereye varabildiniz!

Bugunde sadece VTR lerle idare edicez sanirim...Kadin piskin piskin hala orda rahat oturuyor hayret bisi....Bu kadarda eziyet edilmez ki insanlara canim yaaa....Biraksinlar artik polise bu konuyu...Ama iyice inada bindi galiba yada rating yuzunden surduruyorlar...CADIARZU CADIARZU

kişilik bozukluğu olan kişiler sanılanın aksine son derece zeki olurlar....

seri katillere bakın ....hala yakalanmamış seri katiller var dünyada... öyle zekiler ki yakalanlar bile çok uzun yıllar en ufak bir açık vermeden polisle dalga geçerek cinayetlerine devam etmişlerdir...ancak çok minik bir açık verince gelişen teknoloji ile parmak izi veya pulu yaladıklarında bulaşan tükürüğünden DNA gibi bununla yakalanmışlardır ancak...

kişilik bozukluğu olan hasta kişiler öyle usta yalanlar söylerlermiş ki, en uzman doktorları bile kolaylıkla kandırabilirlermiş...

polis ne yapsın

müge anlı birazda azmediyor artık ne yapsın iyice gıcık oldu dilberin seri yalanlarına ortaya çıksın diye uğraşıyor bazı insanlar vardır okadar çok yalan söylerlerki hayatları yalan olmuştur artık gerçekle yalanı karıştırmaya başlarlar yalan okadar içlerine işlerki söyledikleri gerçekmi yalanmı onlarda şaşırmaya bocalamaya başlarla doğru söylesek bile bizim söylediklerimizi inkar ederler kendi yalanlarına inandırmaya çalışırlar hayatları yalan bu tip insanların yazık böyle anne baba çocuğa yazık iki tane çocukları var şükredip dürüst bir hayat yaşamıyolarda nice kadınlar var nice aileler var çocuk isteyipte çocuğu olmayan birde yokluk fakirlik diyorlar o zaman bir tane çocuk yap iki üç doğuruyolar belediyeden yardım istemeyi biliyolar ama gidip sağlık ocağından doğum konturolünü öğrenemezler o zaman cahillik işte oldu durmumuz yoktu gidemedik belediyeye gidebilen sağlık ocağınında yolunu bilir zaten bu dilberle kocasının aile kavramından aile nasıl olunacağından haberi yok böyle evliliğe hazır olmayanlar belli olgunluğa erişmeden evlenmesin aile kurabilip geçindirebilecekse evlensin buda bir sorumluktur hem aile sorumluluğu hem topluma karşı sorumluluk sonra böyle günlerce toplumu siznir krizlerine sokuyolar işte bu olayın sonuçlanmasını çok merak ediyorum bakalım altından ne çıkacak in

ah yalancı dilber ahhh seni benim eli verecekler bak nasıl ötürürüm senii.Çok üzgünüm çoook:mymeka:
kadını görünce yolasım geliyor.kaydirigubbakcemilehemde büyük bir zevkle bukadar mı negatif elektirik saçar bir bayan etrafına:sm_confused:. neden bu cahil insanları hala alıyor programa anlamış değilim.CADIARZUsanırım dilberin yalanları,donlanları olay yaratıyor.program izlenme rekorları kırıyor.kötükedihüso

insan hakları neden koruyacak dilberi sarduşumCADIARZU

tatlım belli bir süre için gözaltına alıp sorgulama yapabilirler...bu süreyi 1 dakika bile aşmaları imkansızdır:..

bir tokat bile atamazlar...ama o kadın evladını ısıra ısıra döver üstünde sigara söndürür

bunalar çocuğu öldürmüş olaabilr belki ondan dolayı bir dedikleri bir dediklerini tutmuyorrrr
çelişkili cevap veriyorlar

Evet canim ya biraksinlar artik polise 1 aydir nereye varmislar neyi cozmusler demin soyledi reyting yuksekmis 5 milyon kisi seyrediyormus o yuzden tutuyorlar napsinlar yoksamirmirmirmir

Valla bu dilber bana baygınlık geçirtecek ufacık aklıyla 1 aydan beri ne kadar seri yalanlar söylüyor ya pes Gerçi kocasınında ondan kalır yanı yok

yapılacak tel şey kaldı artık... salacaklar dilberi bir haftaya kadar çocuğunun peşinden gitmezse bende terbiyesizim....

aha da buraya da yazdım...

yapılacak tel şey kaldı artık... salacaklar dilberi bir haftaya kadar çocuğunun peşinden gitmezse bende terbiyesizim....

aha da buraya da yazdım...
arkadaşım beni güldürdün allahta seni güldürsün artık sinirdenmi gülüyorum oda malum olaydan dolayı bencede telini polisin dinlemesi lazım napar kiminle konuşur yalan fabrikası dilber adı dilber değil hürmüz olmalıymış bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…