Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

benje mugenın amacı sonuna kadar dılberın butun yalanlarını ortaya cıkarmak bakalım daaa ne yalanlarını orenecegızzz pembe dızı gıbı oldu yha:enbuyukkk:

bu insanların çocukları kaybolmuş.bunlar istanbulu geziyolar.ne biçim insan bunlar yaa.kesin bunlar öldürdü bu çocuğu.bu kadar rahat ruhsuz olur mu insan???

umıte bak yha ne el hareketı yapıosun dıo ben orda olsam el hareketı yapmakla kalmam walla o el faalıyete gecerklava:

arıf hocayaalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisumıt we dılbereklava:klava:klava:

al birini vur ötekine karı koca tam bulmuşlar ikisininde herşeyden haberi var bence ayy izlerken deli oluyorumm yaklava:

Bak anlatıyor şimdi, ben anlatamıycam tam zaten dilbere yetişemiyorum..kaydirigubbakcemile3

Seninde başın döndümü bir burası bir kasım anneleri, maraton gibi.a.s
valla basım dondu
cocuklara uzuldum boyle anne bana
ama ben ısyerındeyım tv ızleyemıyorum su an sadece buradan takıp edıyorum

umıte bak yha ne el hareketı yapıosun dıo ben orda olsam el hareketı yapmakla kalmam walla o el faalıyete gecerklava:
kım kıme el hareketı yapmıs yawww

:enbuyukkk:
valla basım dondu
cocuklara uzuldum boyle anne bana
ama ben ısyerındeyım tv ızleyemıyorum su an sadece buradan takıp edıyorum

kım kıme el hareketı yapmıs yawww
umıt we dılber dun ıstanbulu turlamaya cıkmıslar motor ıle bı-unu duyan seyırcı el hareketı yaptı kazak erkek umıtte sınırlendı jnm anladınmı

ya bunlar çocuğu öldürmüşler bence karı koca eminönüne de nasıl sıyırırız diye konuşmaya gitmişler baş başa işte balık ekmek arası,dondurma yemişlerdir alış veriş ayakkabı falan almışlar nasılsa danışıklı dövüş çocuğu saklamaya devam bizde böyle aylarca bekleriz çocuk çıkacak diye..
ondan al 20 bundan al 10 karşılıksız mı veriyolar bu kadına .

ya bun kadın nasıl ınsan.
ya koca kadınla ılglı neler cıkıyor tek laf etmıyor

ama anasına babasına nasıl bagırıyor

bu nasıl karı koca ya

abo ne kadar çok izleyen varmış benim gibi Müge anlı yı...:1shok:
ya bu Dilber i haftalardır izliyorum,bu kadıncağızdan hiç bişey anlamadım ben ya...:uhm:
ya saf,ya da çok akıllı...
:uhm:

bu kadın nasıl bır kadın..cocugu yok ortada hıcde uzülmus gıbı durmuyor..:çok üzgünüm:
ustunede yalanları cabası...:mymeka:
bu kadını arka sokalar dızı ekıbını verısnler hemn cozerler
versınler odunu bakayımlaelaelaelaelaekafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

sabredın kıslar bırazdan bıtecek program
tansıyonum dustu wallla:enbuyukkk:

hepımıze gecmıs olsun kıslar:enbuyukkk:gerılımlı dakıkalar bıttı sımdı yorum zamanı parmakları calıstıralım pls

benimde nevrim dönüyor valla bu kadını izlerken...kafamçokkarıştı
bugün yine bu dilber gerçekleri anlatmaz...:mymeka:
daha bir kaç hafta oturur orda....
kaydirigubbakcemile
Anca bizi sinir eder ekran başında....:mymeka:

Artik bu rahatlikla bende cocuga bisi yaptiklarini dusunucem...Kesin cikmayacak diye bu kadar dolandiriyorlar belkide..Beklenir bunlardan hersey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…