Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Allah kimsenin başına vermesin.Bugün piknik alanında bir çocuk kaybolmuştu.Herkes afedersiniz bu tarz konuşmayı sevmem ama Mal gibi çocuğa bakıyordu.Eşim çocuğu sakinleştirdi.Sonuçta çocuk yanına bir büyük gelince ağlamayı brıaktı etrafına bakındı.Eşim yanında piknik alanında gezdirdi annesini bulalım diye.Buldukta ama annesi öyle korkmuştuki kıpkırmızı olmuştu korkudan.Bende eşimin yanına hemen gittim çocuğu kaçırıyorlar diyede düşünürler diye.Bu devirde insanlara iyilikte yaramıyor çünkü.Neyse biz insanlık görevimizi yaptık.Yaz geldi kayıp çocuk sayısı artar.:mymeka:

avukat perişan oldu kadın ruh gibi sinir şey dilber biliyor çocuğun yerini

Bence bilmiyorlar, karı koca zeka özürlü.O yüzdende tepki vermiyorlar.Adamı görmüyormusun.Karısı Çorludan para almadığı adam yok Ümit biliyorum diyor.Daha söylenecek söz yok.
Ev sahipleri katıldıkları düğün cdlerini araştırıyorum dedi yaa inşallah vardır cd.Katıldıkları sünnet, düğün gibi şeyler mutlaka vardır.

Tabi mantıklı düşününce yerini en azından Dilber biliyor.
1- Teli çocuğun kaybolduğu gün wcye düşüyor.Wcye düşse kart bozulmaz.Sadece tel bozulur.
2- Çocuğun hiç fotosu yok çünkü büyük olasılık hepsi yok edildi.
3- İş yerini polislere gösteriyor ama Atv ekibine gösteremiyor.
4- Aldığı paraların nerden geldiği belli ama ısrarla yalanlıyor.
5- Yanında börek taşıyor çocuğun karnı aç diye komşusuna gidiyor.
6- Çocuğun fotosunu polislere çizdiremiyorlar.

o kadar güzel anlatmıssın ki agzına saglıkalkisalkisalkis
yaw allah korusun benim basıma gelse ben orda oturmayı bile zarar bilirim be dünyayı seferber ederim yavrumu bulmak için....
bence bunlar reyting için yapılıyor gibi....
allahım o ana olacak kadın ne cahil öyle:mymeka:geri zeka.....
hele arif verimliye ne demeli birde okulda ünvanı filan var ayyyyyyyyyyy .............
bence bunlar cocugu sattı inş. iyi bir aileye satmıslardır da cocuk mutludur şimdi....
böyle cahilleri kısırlastırıp hadım etceksin toptan....

reyting omaz reytin olsun diye muhammedi değil münevveri kullanırardı tatlm

muhammedin resme gelince kimse görmesin diye tei vcye atıyor evdederesim yok

dilber yalan söylüyor birşeyler gizleniyor
bunlar çocuğu istemiyorrrrrr
tv çıktıktan sonra bunlar yüzlerini ne mal olduklarını anladık
bu haftada konu uzatılmasın kimin ne dediği belli deil neyi çözecekler
bunlar
bunları hafta sonu bir güzel sıkıştırıp bir sonuç almış olsalar ne iyi olur

inşallah yarın muhammed bulunmuş olur ee bizde işimize gücümüze bakarız artıkkaydirigubbakcemile3
2 haftadır sabahları tv başından kalkıp bişey yapamıyorum

günaydın arkadaşlar yeni bi hafta inşallah muhammet bulunur
yoksa bu dilber yalanlarına yalan katıp bizi dahah da çok sinir edecek
haftasonu bayaaa bi enerji depolayıp yeni yalanlarını düşünmüştür

Muhteşem ikili oturuyo koltukda , bakalım neler olacak. Müge anlı hafta sonu gelişmeler oldu diyo ama ne olduğunu anlatmadı henüz. Hayırlısı bakalım....

Günaydın arkadaşlar, program başladı Müge Anlı hafta sonu gelişmeler oldu dedi çocukla ilgili ama ne olduğunu anlatmadı henüz. Hayırlısı bakalım....

yok artık ya bunlar resmen rezillik için çıkmış ekrana.
böyle şeylerde çocukları kullanıyorlar ya pes yani.
olan çocuklara oluyor.

Gunaydin herkese...Yeni actim televizyonu Bismillah diyelim..Insallah fazla gerilmeden iyi haberler alirizda bugun kurtuluruz artik dilberle umitin yuzunu gormekten...

gunaydın kızlar
bu çıkanlarda bi acayip
yanlız adamı ve annesini heeç sevmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…