Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

o konuşma anını bi daha tekrar etseler de bizde izlesek insan billdiği bişeyi saklayabilir ama bukadar sıkıştırılır ve bi anda sorulara cevap vermesi gerekirse bilinçaltıyla cevap verir tabi şimdi dilber öyle bişey dediğimi hatırlamıyorum diyor

ümit gelen paraları ve sigaraları alırken niye erkeklği aklına gelmiyordu acaba kendi kazancını kendi harcamış motorla gezmiş eve de kim bakarsa baksın ,neymiş dilber içmesin diye sigaraları alıyormuş lafa bak beri gel allahım korusun böylelerinden

anca kalktıktım gunaydın herkese
bebegım uyutmadı dun gece mıdemden oldum yandım

umıtle dılber tartıstımı kızlar
bence onlar bırbırıne az daha dussunler acık vercekler

anca kalktıktım gunaydın herkese
bebegım uyutmadı dun gece mıdemden oldum yandım

umıtle dılber tartıstımı kızlar
bence onlar bırbırıne az daha dussunler acık vercekler

canım konu dışında olucak ama gaviscon iç midene baya faydası olucak

evet cuma günkü yayında bir cümleye başlarken çocuk sağken dedi
sonra değiştirip kaybolmadan önce dedi
bunlar çocuğu öldürdü galiba bu kadar rahatlar

çocukları kayıp insanlara bakın.orada perişan olmaları gerekirken sırıtıp duruyorlar.
iyice sinir oldum.ben evdeyken bile çocuklarım başka odadayken sesleri çıkmasın telaşa
kapılıyorum.nebiçim insan bunlar.hiçmi içleri acımıyorki.
kesin biliyorlar çocugun yerini benim anlamadıgım emniyet bunları
konuşturamıyormu.allah vicdan versin bunlarada çocugu çıkartsınlar artık.

Bu mesajini diyorsan evet aslinda dusunulmesi gereken seyler var da neden dusunmuyorlar arastirmiyorlar anlamadim bende...Yada soylemiyorlar...Cunki az oncede gece 11 de konustugun babam demistin o olmadigi cikti baslasiyla gorustun dedi Müge hanim..Herseyi paylasmiyorlar ki bizimle..Agzimiz acik sinir sistemimizi harap ederek izliyoruz bizde isteeee..

hiç dikkatini çeken oldumu kızlar

evet canım ondan bahsediyorum

Erken yazmisim simdi bundan bahsediyorlar.. naniknanik naniknanik

kızlar biraz daha ayrıntı verseniz;istanbulda kim neden peşlerine takılmış mesela?
kimlik meselesi neymiş?
cuma günü dilber çocuk sağken dediğinde orda tartışıldı mı?
ayrıca evet herşey söylenmiyor-polis bilgi verdirtmiyor bence-- ama artık son olanlardan sonra bir ümidim kalmadı benim..(

cuma gunu farketmedıler heralde
bugun farkettıler benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…