Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
seni biri çok mu üzdü? sanki üzmüş sende boynu bükük kalmışsın böyle çantanı alıp gidiyosun ama başka birinin yanına gidiyosun seni bekleyen yardım edecek birinin belki sevgilin olabilir bu dertleşmek için falan.genel olarak çevren temiz gibi dedikodu falan çok yok bu sefer:))3 yolun var.bunların birinde biriyle olmak için gidiyosun çok mutlusun.diğer ikisi ahım şahım yollar değil ama birinde beklemediğin anda bi haberin gelicek ve çok seviniceksin.

teşekkür ederim canımm :)
gitcem gitcem turkuazımın yanına gitcem inşallah az kaldı :)

_Jadaloz_ Ca nım çok şen şakrak sevecen birisin bu belli öncelikle bunusöyleyim
Yalnız birisi yada bir durum seni bitakım şeyler içinzorlamış ve
Sen resmen büyük bi sırat köprüsünü tek başına geçmekzorunda kalmışsın
Bu esnada kafanın üstünde 2 rakamı var ama
Bu yolu gitme sebebin mi 2kişi yoksa bu sıkıntıdankurtalacağın zaman dilimi mi 2 çıkaramadım
Ama yolun ortasındasın çok az kaldı inşallah mutlu günlere
Bi konuda biraz tereddütte kalıyor ve boşlukta hissediyorsun ve birilerine akıl danışıyorsun
bu çok iyi bi durum çünkü neredeyse tüm falında kendini kötühissetiğin anlarda yanında hep birileri çıkmış
yalnız akıl alsan da birilerinden ilerleyip gene bi yerde bikonuda takılı kalıyorsun
burada da birilerinin sana ettikleri dualarla ve sen degüzel bi inançla kurtuluyorsun bu sıkıntıdan da

(devamı)canım kocaman bi ü harfi çıkmış yalnızbu kişi sana zaman kaybettiriyor demedi deme buna dikkat et
tabağın tertemiz canım tümdertler akıp gidiyor tam olarak harflerden birini anlamasam da t ve sanırım yyada c harfli iki kişiyi de gerilerde bırakmışsın bu dertlerle akıtmışsın
şimdilik küçük bi boşluktahissedebilirsin kendini ama kısa süre sonra hayatın çok yoğun ve güzel şekildedevam edecek..
canım bu arada göğüs hastalığınyada aileden birinin böyle bi sorunu oldu mu
sanki böyle bişey var ve şubaşta söylediğim 2 rakamı senin bi yol gitmen filan bunların yanında çıkmışyeni fark ettim resimlere devamettikçe..
eğer öyle bi durum varsa çok azbi yolu kaldı canım senin için kötü olan her şey bitiyor inşallah

Merhaba ablacımm :) Benim melek tarotu konumda buraya uğra demişsin görünce hemencecik geldimm :)
İskambillerini özledim çok
Bana da bakabilir misin acaba ?
Ben beyaz tenliyim kumralım,eski sevgilim de beyaz tenli onun saçları sarıya dönük
Benden önceki sevgilisiyle barıştı çok acı çekiyorum
Döner mi dönmez mi ne olur bilmiyorum
Umarım bakarsın ablacım şimdiden teşekkür ederim

Canım zamanında epeysıkıntıların olmuş sanırım ama
En önemlisi onları gözündebüyütmeyerek kurtulmayı başarmışsın
Ve hatta şuanda o zamançektiklerin senin lehine ilerliyor kocaman bi hilal çıkmış
Zamanında birisi için çok hattafazlasıyla fedakarlık yapmışsın ama sonunda iyiye dönmüş her şey
Yada sen fark edip biraz geriçekmişsin kendini ve her şey yoluna girmiş
Canım senin iki dileğin var amagerçekleşmesi için birazcık zaman gerekecek
Biraz daha sabır gösterirsenbeklediğinden daha güzel şeyler getirecekler sana
U harfi çıkmış falında canım bukişi sana çok kısmetli gelecek
Hiç beklemediğin ama seni farklıtarafa iten güzel bi olay olacak bu
Canım ailece almayı düşündüğünüzbi ev yada araba var mı burada o çıkmış
Ama çok temkinli olmak lazımaniden karar vermez biraz daha dikkatlice yaklaşırsanız çok güzel bi mülk sizibekliyor

Canım kısa bi süre sonra tercihyapmak için önüne 3yol çıkacak ikisi kısa ve hemen hemen aynı şeylerken bidiğeri daha uzun
Ama hayatında zorun sonunun dahaiyi geldiğini deneyimlediysen kısa yada sana göre az gelen yollardan birini seçderim
Çünkü diğer yol biraz daha kolayyoldan elde edilecek ve çabuk bitecek bir yolmuş izlenimi verdi bana
(devamı)Geçmişten kalan küçük bisıkıntın yada sırrın var canım
Bu sırrı bi şekilde birine yadabi suya dahi olsa anlat ve def et hayatından çünkü senin bişelere karar vermeniyada söz hakkını kısıtlıyor devamlı susturulmuş hissediyorsun
Bi an önce geçmişten sana kalanbu küçücük ama acılı olan şey neyse kurtulmaya bak
Ha bu arada az daha unutuyodumcanım küçük bi bebek doğmuş falında
Ya istediğin bebek bu eğerevliysen (bi yakınının isteği de olabilir)
Ya da çok güzel bi kısmet düşeceksana canım büyük bi şans
Her şey gönlünce olsun canım:KK16:

(devamı)canım kocaman bi ü harfi çıkmış yalnızbu kişi sana zaman kaybettiriyor demedi deme buna dikkat et
tabağın tertemiz canım tümdertler akıp gidiyor tam olarak harflerden birini anlamasam da t ve sanırım yyada c harfli iki kişiyi de gerilerde bırakmışsın bu dertlerle akıtmışsın
şimdilik küçük bi boşluktahissedebilirsin kendini ama kısa süre sonra hayatın çok yoğun ve güzel şekildedevam edecek..
canım bu arada göğüs hastalığınyada aileden birinin böyle bi sorunu oldu mu
sanki böyle bişey var ve şubaşta söylediğim 2 rakamı senin bi yol gitmen filan bunların yanında çıkmışyeni fark ettim resimlere devamettikçe..
eğer öyle bi durum varsa çok azbi yolu kaldı canım senin için kötü olan her şey bitiyor inşallah

gerçekten yorumların harika :) teşekkür ederim söylediklerinin hemen hepsi olmuş olan şeyler, içinde bulunduğum ruh hali ve olması muhtemel diye düşündüğüm şeyler :)
arada uğra lütfen topiğimize :)

ben de senin için kartları çekeiym :)

öncelikle melek kartını çekeyim. nefes al diyor melekler senin için
Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.
Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.
Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.
Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat
Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.
Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.

tarot kartların ise; duygusal bir boşlukta olduğunu söylüyor. sana yardım etmeye çalışan insanlar var çevrende fakat sen onların tavsiyelerine çok kulak asmıyorsun diyor. ancak kendi hslerini gözden geçirmeye başlayacağını ve düşüncelerini tahlil edeceğini söylüyor. maddi anlamda rahatlıyorsun. medeni durumun nedir bilmiyorum ama aile kurma, evlilik görünüyor.

umarım azcık da olsa tutmuştur ya da tutar :)

http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...235-kahve-fali-bakanin-falina-bakarim-37.html
jadoooo bir bebekk geliyorrrr sizeee hamile biriisii var bir haber olucak kim bu blmyorum ama uzun boylu cok kilolu olmayan zayıf bir bayan hamile kalıcak galba 2ve 5 rakamı gördüm baban ve bu rakamlar karşı karşıya bişey olucak sanki hesap da olmaayn birsey sanırım sennde babanla biryere gdceksn
v harfli brisi cok sıkıntıdaymışdı canımm feraha kavusmus sayılır skntıları gtmş tamamen bir adak mı adadın suaralar sanki bir adak adamışsın istedgn neyse olmuş ama adagını yerine getrmemişsin canımm buarada nişanlıydın dmi canım sen nişanlınnın cok düşünceli cıkmış kafasında düşünceler var seni cok sevyor sennle ilgili sorunlar değil ama işiyle ilgili bir problemi oldu yada olucak cok düşünceli buaralar gördklerm bunlar canım
sende bana bakarsan sevnrm
http://www.kadinlarkulubu.com/burcl...235-kahve-fali-bakanin-falina-bakarim-37.html
falım burda

gerçekten yorumların harika :) teşekkür ederim söylediklerinin hemen hepsi olmuş olan şeyler, içinde bulunduğum ruh hali ve olması muhtemel diye düşündüğüm şeyler :)
arada uğra lütfen topiğimize :)

ben de senin için kartları çekeiym :)

öncelikle melek kartını çekeyim. nefes al diyor melekler senin için
Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.
Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.
Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.
Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat
Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.
Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.

tarot kartların ise; duygusal bir boşlukta olduğunu söylüyor. sana yardım etmeye çalışan insanlar var çevrende fakat sen onların tavsiyelerine çok kulak asmıyorsun diyor. ancak kendi hslerini gözden geçirmeye başlayacağını ve düşüncelerini tahlil edeceğini söylüyor. maddi anlamda rahatlıyorsun. medeni durumun nedir bilmiyorum ama aile kurma, evlilik görünüyor.

umarım azcık da olsa tutmuştur ya da tutar :)

Canımmm :KK16: tutmak ne demekiçimi o kadar rahatlattın ki
Ve hepsi de doğru şeyler sadecebişeyden emin olamıyorum maddi durumum
Bu ay batıştayım da :KK9: amaolsun ne olacağı belli olmaz
Her şey için teşekkür ederimbüyük zevkle gelirim topiğinize bu arada şu meleklerle ilgili olan hareketi devamlı yapıcam iyi geldi gerçekten de :)
Bu arada hala bekarım inşallahdediğin gibi olmaya başlar artık bişeyler canımcım

Merhaba ablacımm :) Benim melek tarotu konumda buraya uğra demişsin görünce hemencecik geldimm :)
İskambillerini özledim çok
Bana da bakabilir misin acaba ?
Ben beyaz tenliyim kumralım,eski sevgilim de beyaz tenli onun saçları sarıya dönük
Benden önceki sevgilisiyle barıştı çok acı çekiyorum
Döner mi dönmez mi ne olur bilmiyorum
Umarım bakarsın ablacım şimdiden teşekkür ederim

canım sen sevdiğin biriyle evleneceksin, mantık evliliği değil aşk evliliği görünüyor sana. ama bu kişiyle olmayabilir.
hatta senin yanında ten rengi sana daha yakın bir erkekle görüşmeye başlayacasın sanki az bi zamanı kalmış. eski sevgilinle ilgili bir sürü isteğin çıkmış ve bunlardan üçü evlenme kartı. çok arzu etmişsin evlenmeyi. yüzyüze görüşmek istemişsin. hiçbirinin olmaması da seni sıkıntıya sokmuş oldukça. ama dediğim gibi senin hayatında başka bir erkek görünüyor daha çok seveceğin biri hem de :)

jadoooo bir bebekk geliyorrrr sizeee hamile biriisii var bir haber olucak kim bu blmyorum ama uzun boylu cok kilolu olmayan zayıf bir bayan hamile kalıcak galba 2ve 5 rakamı gördüm baban ve bu rakamlar karşı karşıya bişey olucak sanki hesap da olmaayn birsey sanırım sennde babanla biryere gdceksn
v harfli brisi cok sıkıntıdaymışdı canımm feraha kavusmus sayılır skntıları gtmş tamamen bir adak mı adadın suaralar sanki bir adak adamışsın istedgn neyse olmuş ama adagını yerine getrmemişsin canımm buarada nişanlıydın dmi canım sen nişanlınnın cok düşünceli cıkmış kafasında düşünceler var seni cok sevyor sennle ilgili sorunlar değil ama işiyle ilgili bir problemi oldu yada olucak cok düşünceli buaralar gördklerm bunlar canım
sende bana bakarsan sevnrm
falım burda

teşekkür ederim canım :) hamile biri var evet :) adağım var ama henüz dileğim gerçekleşmedi gerçekleşince yapcam bklicek mecbur :)
evlilik hazırlıkları başladı sıkıntıya girecek elbet :KK70:
tamam canım topiğimdeki fallarımı bitireyim geliyorum hemen senin topiğe :)

Canımmm :KK16: tutmak ne demekiçimi o kadar rahatlattın ki
Ve hepsi de doğru şeyler sadecebişeyden emin olamıyorum maddi durumum
Bu ay batıştayım da :KK9: amaolsun ne olacağı belli olmaz
Her şey için teşekkür ederimbüyük zevkle gelirim topiğinize bu arada şu meleklerle ilgili olan hareketi devamlı yapıcam iyi geldi gerçekten de :)
Bu arada hala bekarım inşallahdediğin gibi olmaya başlar artık bişeyler canımcım

harika çok sevindim :)
inşallah hemen evlenirsiniz ayrı olmak çookk zor kavuşun tez zamanda inşallah :KK16: :nazar:

Canım zamanında epeysıkıntıların olmuş sanırım ama
En önemlisi onları gözündebüyütmeyerek kurtulmayı başarmışsın
Ve hatta şuanda o zamançektiklerin senin lehine ilerliyor kocaman bi hilal çıkmış
Zamanında birisi için çok hattafazlasıyla fedakarlık yapmışsın ama sonunda iyiye dönmüş her şey
Yada sen fark edip biraz geriçekmişsin kendini ve her şey yoluna girmiş
Canım senin iki dileğin var amagerçekleşmesi için birazcık zaman gerekecek
Biraz daha sabır gösterirsenbeklediğinden daha güzel şeyler getirecekler sana
U harfi çıkmış falında canım bukişi sana çok kısmetli gelecek
Hiç beklemediğin ama seni farklıtarafa iten güzel bi olay olacak bu
Canım ailece almayı düşündüğünüzbi ev yada araba var mı burada o çıkmış
Ama çok temkinli olmak lazımaniden karar vermez biraz daha dikkatlice yaklaşırsanız çok güzel bi mülk sizibekliyor
canım çook teşekkür ederim:KK16:

iddialı değilim canım ama arada arkadaşlarla fincanları çeviriyoruz fena değilsin diyorlar ya çokda güvenmemek gerek, kart martta hiç bilmem :)))

Akrabalar içinde sözü geçen yaşını felan almış bir adamın iki başka kişiyle konuşması sıkıntı oluşturmuş ve daha da oluşturacak gibi.
Sanki başka şehirlerde yaşayan aralarında gönül bağı olan iki kişi var , buluşma var ya 5 zaman yada ayın 5 midir nedir :KK70:
İki anne gibi kadının konuşması var ve konuşmanın sonuçları diken üstünde bekleniyor gibi :)
bilmem artık ne kadar tutturdum :)))

iddialı değilim canım ama arada arkadaşlarla fincanları çeviriyoruz fena değilsin diyorlar ya çokda güvenmemek gerek, kart martta hiç bilmem :)))

Akrabalar içinde sözü geçen yaşını felan almış bir adamın iki başka kişiyle konuşması sıkıntı oluşturmuş ve daha da oluşturacak gibi.
Sanki başka şehirlerde yaşayan aralarında gönül bağı olan iki kişi var , buluşma var ya 5 zaman yada ayın 5 midir nedir :KK70:
İki anne gibi kadının konuşması var ve konuşmanın sonuçları diken üstünde bekleniyor gibi :)
bilmem artık ne kadar tutturdum :)))

teşekkür ederim :) fena tutturdun, diken üstünde olduğum kesin :)
senin için hangi faldan bakmamı istrsin :)

:) o zaman iskambil rica edeyim o kumral ben beyaz tenliyim :))

sana bir teklif görünüyor bu kişiden. yakınlaşma var aranızda. aileyle ilgili ufak bir sorun yaşayabilisiniz canım
kalpleriniz bir arada çıktı karşılıklı sevgi görünüyor. ama beden kartlarınız birbirinizden uzakta kaldı. sen çok özlüyorsun bu kişiyi. şehir olarak mı uzaksınız yoksa ayrı mısınız bilemiyorum ama bu durum sende çok sıkıntı oluşturuyor özlem açısından.
senin sevgi yoğunluğunu onunkinden daha fazla görüyorum. sen kendini ona karşı daha rahat ifade edebilyor sevgini daha yalın gösterebiliyorsun :)

sana bir teklif görünüyor bu kişiden. yakınlaşma var aranızda. aileyle ilgili ufak bir sorun yaşayabilisiniz canım
kalpleriniz bir arada çıktı karşılıklı sevgi görünüyor. ama beden kartlarınız birbirinizden uzakta kaldı. sen çok özlüyorsun bu kişiyi. şehir olarak mı uzaksınız yoksa ayrı mısınız bilemiyorum ama bu durum sende çok sıkıntı oluşturuyor özlem açısından.
senin sevgi yoğunluğunu onunkinden daha fazla görüyorum. sen kendini ona karşı daha rahat ifade edebilyor sevgini daha yalın gösterebiliyorsun :)

ne güzel baktın sen öyle canım benim :)
dualarınıza ihtiyacım var ailede ne yazık ki istenmeyen bir takım problemler var, uzaktayız canım bir araya gelemiyoruz dediğin gibi de çok özlüyorum , gece gece eline sağlık :)

ne güzel baktın sen öyle canım benim :)
dualarınıza ihtiyacım var ailede ne yazık ki istenmeyen bir takım problemler var, uzaktayız canım bir araya gelemiyoruz dediğin gibi de çok özlüyorum , gece gece eline sağlık :)

inşallah düzelir canım problemleriniz. ilişki yıpranıyor yoksa. sana bir de melek kartı çektim umut olsun sana ve sevdiğine :)

Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkularına dur de.
“Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan’ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil.
Tüm kuşkuyu, endişeyi, korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan’ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi.
Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan.”

X