internetten ve yüzyüze fal deneyimlerim

morimo19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
15
34
tekrar söylüyorum size kimse yönlendirme yapıyorsunuz yanlış yoldasınız demiyor

ama madem bu savunma şekli bitmeyecek ve kibarca yorum yapmam yanlış algılandı o zaman daha değişik bir dille anlatayım

----kuzum sizin işiniz gücünüz yokmu?
fal nedir fala inanmak nedir bırakın hayat aksın gitsin gaybı Allahtan başka kim bilir??
inanıyorsunuz umutlanıyorsunuz negatif ya da pozitif yükleniyorsunuz sırf şarlatanın biri dedi diye..---

tamam canım şimdi istediğini yazabilirsin bu uzun diyalogtaki sözlere maruz bırakma hakkınız şimdi doğdu

buyrun..
Yeterince uzadı gerçekten size iyi geceler diliyorum

kummsall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2017
4
8
37
Falla ilgilenmeyen insanların fal ile ilgili forumlara girip yorum yazmalarını da ben hiç anlamıyorum.. Madem fal ilgi alanına girmiyor ne diye girip yorum yazıyorsun? Madem fal baktırılmamalı, fal berbat fal kötü o zaman senin fal ile ilgili forum da ne işin var? Sanki kendilerine soru sorulmuşta cevap veriyorlar!!! İnsan ilgilenmediği konuya bırakın yorum yazmayı o konuyla ilgili yazıları okumaz bile.! Şimdi kim dengesiz??? Pehhhh

tugcezdemr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
11
1
24
İyi günler yazınızı gördüm bu siteye baktırmamış olmanız bence büyük eksiklik.Anladığım kadarıyla sizde benim gibi fal meraklısısınız. Arkadaşım aracılığıyla bu siteyi buldum ve son derece memnun kaldım sizinde denemenizi tavsiye ederim. Yüz yüze olması beni etkiledi güvenilir bir site. Astrocenter sayfasındaki Deniz Era ve Uzay favorilerim ayrıca benim indirimli kodum var sürekli kullandığım için koduyla giderseniz 10 dakikası 4 tl oluyo bence denemelisiniz. Sizden haber beklıyorum bakalım memnun kalıcakmısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

LaraPars

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.737
4.139
Astrocenter da arkadasim baktirdi birçok kişiye çok saçma bakmislar birde 10 dakika dolsun daha ücret alinsin diye yavaş bakıyorlar dedi. Kartları açıyorum enerjine giriyorum falan diye zaman geciriyolarmis.

tugcezdemr

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
11
1
24
Yorumcudan yorumcuya değişir bence Denis Erayı veya Uzay her ikiside işinde en iyisi arkadaşın bence araştırmadan yorumcu seçmiş.

LaraPars

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.737
4.139
Hayır Tarot bakanlarin hepsine baktirmis. 400 kusur para ödedi zaten 10 dakika bittikten sonra dakikasi 4 ya da 5 tl imis. Tecrubesizligine gelmiş malesef.

tugcezdemr

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
11
1
24
Bir dahakine daha dikkatli olsun önerilerimi ilet bence promosyon kodu önemli

kummsall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2017
4
8
37
Astrocenter da arkadasim baktirdi birçok kişiye çok saçma bakmislar birde 10 dakika dolsun daha ücret alinsin diye yavaş bakıyorlar dedi. Kartları açıyorum enerjine giriyorum falan diye zaman geciriyolarmis.
MErhaba.. bende o sitede 6-7 kisiye baktirmisimdir.. sure konusunda ben hep paket kullandim ama en az 20 dk en cok 30 dk.. yani 18 euro ve 24 euro.. sadece bir kisi gercekten cat cat soyledi digerleri daha cok beni dinledi.. hatta biri sadece enerji gonderimi yapti saka gibi.. zaten bir daha asla aramam dedim.. sure endeksli olunca karsilkli konusmak vok zor herkes sureyi iyi kullanamiyor.. ben siteye devam etmiycem ama devam edecek olanlara onerim sitede paketler var 10 dk da var onlari kullansinlar gerci bence hic aramasinlar.. musteri hizmetlerini tam bir bucuk saat aradim kimseye ulasamadim yani o derece ilgisizler.. en sonunda bakim yaptirdigim falcinin duvarina musteri hizmetlerine ulasamiyorum bu ne sacmalik yazdim onlar beni aradilar mecbur:KK66:)) zor bir site uzak durmakta fayda var gibi ama kullanabilen varsa ne ala!!

Evita1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
621
1.067
Forumu okudum da çok komik...Hiç ilgilerini çekmiyor ,çok kötü bir şey...ama bu forumdalar ve fal tecrübeleri okuyorlar...Benim üniversitedeyken iyyy hiç arabesk sevmem diyip Orhan Gencebay şarkısına baslayip bitiremeyen arkadaşımın şarkısını doğru bir şekilde tamamlayıp rezil olmama benziyor...Hiç sevmem ama ezbere bilirim durumu...Neyse artık yapmıyorum öyle şeyler..:halay:Laf olsun diye konuşmuyorum yani... Dinliyorsam dinliyorum kardeşim...

morimo19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
15
34
Bu arada ilgilenenler için edit :)
Fal baktırdığım insanlardan dediğini yaşadığım ; Mira :) mira oldukça iyiydi. Sonu ..an ile biten onun ailesinden birinin yardımını göreceksin dedi gördüm. Ege'ye yolculuk 6 hafta içinde dedi tam 6.hafta içinde egedeydim. Geleceği Allah bilir yaşamadığım şeyler de oldu gerçekten artık yargılamayın lütfen, ama garip bir şekilde yaşadığım şeyler de oldu. Şimdi en son birdaha baktırdım. İlkine göre kötüydü iyi değildi savsakladı. Fal 30du 40 olmuş. Tarot ile beraber yine 50. Söylediği şeyler tutacak mı göreceğiz, bilemiyorum. Ama bundan sonra diğerlerine para vereceğime Miraya veririm. Bir de enerji meselesi bu. Ondan da memnun kalmayan çok var. Benimle enerjisi tuttu sanırım. Eğer önerileriniz varsa sizden de öneriler bekliyorum, özellikle Kadıköy sevgi Cafe yi merak ediyorum.

Vignette

let's be mermaids
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
1.269
2.428
Fal baktırdığım insanlardan dediğini yaşadığım ; Mira :) mira oldukça iyiydi. Sonu ..an ile biten onun ailesinden birinin yardımını göreceksin dedi gördüm. Ege'ye yolculuk 6 hafta içinde dedi tam 6.hafta içinde egedeydim. Geleceği Allah bilir yaşamadığım şeyler de oldu gerçekten artık yargılamayın lütfen, ama garip bir şekilde yaşadığım şeyler de oldu. Şimdi en son birdaha baktırdım. İlkine göre kötüydü iyi değildi savsakladı. Fal 30du 40 olmuş. Tarot ile beraber yine 50. Söylediği şeyler tutacak mı göreceğiz, bilemiyorum. Ama bundan sonra diğerlerine para vereceğime Miraya veririm. Bir de enerji meselesi bu. Ondan da memnun kalmayan çok var. Benimle enerjisi tuttu sanırım. Eğer önerileriniz varsa sizden de öneriler bekliyorum, özellikle Kadıköy sevgi Cafe yi merak ediyorum.
Ben de fala karşı çok ilgiliydim ama daha önce söyledikleri çıkan biriyle hiç karşılaşmadım. Her insanın hayatta yaşayabileceği şeyleri söylediler geçmişle alakalı da. Fal için para harcamayı hiç sevmiyorum o yüzden 20'den fazlaysa asla baktırmam. Geçenlerde danla'nın çok övmesiyle ben de yamibada baktırdım. Hayatımda gördüğüm en saçma faldı. Hiçbiri doğru değildi ve çok kısaydı. Önceden ben de arkadaşlarıma falan fal bakardım baya da bilirdim ama şimdilerde bakmaya bakmaya unuttum sanırım. En sonunda da bu sevdamdan vazgeçtim sadece telefona indirilen uygulamalarla ücretsiz laf olsun diye baktırıyorum :-)

morimo19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
15
34
Ben de fala karşı çok ilgiliydim ama daha önce söyledikleri çıkan biriyle hiç karşılaşmadım. Her insanın hayatta yaşayabileceği şeyleri söylediler geçmişle alakalı da. Fal için para harcamayı hiç sevmiyorum o yüzden 20'den fazlaysa asla baktırmam. Geçenlerde danla'nın çok övmesiyle ben de yamibada baktırdım. Hayatımda gördüğüm en saçma faldı. Hiçbiri doğru değildi ve çok kısaydı. Önceden ben de arkadaşlarıma falan fal bakardım baya da bilirdim ama şimdilerde bakmaya bakmaya unuttum sanırım. En sonunda da bu sevdamdan vazgeçtim sadece telefona indirilen uygulamalarla ücretsiz laf olsun diye baktırıyorum :-)
Ne güzel fal bi eğlence bi süre sonra sıkılıp bırakıyor galiba herkes:) ben de daha önce hiç yaşamamıştım zaten aman falda ne çıkarsa ben ona göre davranıyım kafasında bi insan değilimdir fal ilginç geliyor sadece. Ama bu kadının dediklerine oldukça şaşkınım çünkü %90 yaşandı. Geri kalan %10una da zaman var. Hoş kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi niye sürmedi diye düşünüyor insan tabi:) belki güzel salladı tuttu, belki enerjiler uydu bilmiyorum ama benim için iyi bi faldı. Ben de geçen yamiba madam safarinaya attım berbattı:)

kayikveyildizlar

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2017
13
0
33

Telefondan da bakıyor mu acaba? Bana özelden numara yazmanız mümkün mü İstanbulda değilim çünkü de