Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170810_154113.jpg
    20170810_154113.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 13
  • 20170810_154120.jpg
    20170810_154120.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170810_154124.jpg
    20170810_154124.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170810_154127.jpg
    20170810_154127.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 13
  • 20170810_154131.jpg
    20170810_154131.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 9
  • 20170810_154204.jpg
    20170810_154204.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 26
Canım ben beyaz tenliyim o açık kumral sarışın gibi

şu an bazı zorluklardan geçtiğinizi söylüyor kartlar. özellikle senin ilişkide şu sıralar yaşadıklarınızdan ötürü hayal kırıklıkları yaşadığını söylüyor.
alyans kartı çıktı. söz nişan evlilik; bunları temsil eder. ancak burada bu kart senin isteğin olarak çıktı. sen bunu yürekten diliyorsun ve olmaması ihtimalini düşünmek bile seni üzüyor.
sevgilinin senden yana çekindiği bazı konular var. maddi anlamda gibi geldi bu çekinceler üstteki kart maddiyatı temsil etti çünkü. belki şu an iş yaşamıyla ilgili sıkıntıları vardır ve gelecekte sana yetememekten korkuyor olabilir. aranızda kırgınlıklar varsa sebebi bu da olabilir.
bir sonraki kart maddi anlamda demiştim, sevdiğinin işleri yoluna giriyor. bununla birlikte iyi şans da hayatınıza giriyor. şu ana kadar yaşanmış olan olumsuzlukları geride bırakmak için bir fırsat size.
gelecek kartlarınız da gayet güzel ve önceki yazdıklarımla uyumlu çıktı. geçmişte yaşanılan sıkıntılar ve bunların başarıyla atlatılmış olacağını, çektiğiniz sıkıntıların sonunda güzellikleri elde edebileceğinizi, birbirinizde huzur bulacağınızı söylüyor.
sizin için önemli olacak arkadaşlık ilişkileri kuracağınızı söylüyor. sen de her ortamda sevdiğini mükemmel bir şekilde temsil edeceksin.
sen hayatındaki her şeyden bir ders çıkarmasını bilen birisin. ve gelecekte de bunun emkeğini çok yiyeceksin. yaşadığın her şyden çıkardığın dersler seni aynı hataları yapmaktan koruyacak ve giriştiğin işlerde başarı yakalamanı sağlayacak.

şöyle bir toparlarsak; sevdiğinin işiyle ilgili problemler çözüldükten sonra ilişkinizde daha ciddi adımlar atabileceksiniz.

V venusxcv

canım kafan karman çorman aklında adeta soru işaretleri var senin. evli misin bilmiyorum ancak bu soru işaretleri bir erkek ile ilgli.

bir kuş var falında yırtıcı bir kuş sanki sana zarar vermeye çalışan bir akrabanı işaret ediyor dikkatli ol canım.

çevrende lafını sözünü eden dostun gibi görünüp mutsuzluğundan mutlu olan insanlar çok fazla canın.

cidden kafan fazlasıyla karman çorman canım.

bir yunus balığın var yunus balığı kısmet demek güzel bir kısmetin olacak canım.

bir eğlence gibi birşeye katılacaksın böyle kollarını açmış oynuyorsun adeta.

geçmişini biraz arkanda bırak cnm önüne çok fazla geçmişini set yapıyorsun . geleceğe bakmasını bilmelisin geçmişte yaşanan şeyleri umursama artık.

e ve t harfleri var cnm falında bu kişi senin daima yanında olan bir dostunu simgeliyor temiz iyi niyetli biri bu kişi. birde fare var cnm falında.

çevrende sinsi bir şekilde dolaşıp arkandan iş çeviren birine işaret ediyır.

kısa bir yolun var benn bunu olacak olan bir dileğin için yormak istiyorum cnm bir dileğin olacak vakti az kalmış beklemelisin.

için o kadr aydınlık ki cnm kötü günleri gride bırakmışsın sen adeta.

biri ile karşılıklı bir konuşman oalcak kafandaki soru işaretlerine cevap bulup rahatlayacaksın adeta.
Canım fal için teşekkür ederim.Senin falın;
Falında ilk gözüme çarpan iri yapılı kaşları çatık bi adamın daha yaşca küçük bi kıza kol kanat gerer gibi arkasindan sarılması.Aralarinda yas farkı var gibi geldi bana.Kızın sanki bi derdi var.Uzulmus gibi.Eger bu kız sen isen kalbini kırık gördüm.Orada y t harfleri gördüm ve 4 sayisi mevcut.Tam çözemedim.Olayla ilgili kişiler olabilir.
Bi niyetin var ama olmasi için zaman gerekiyor iki yıl gibi gördüm ben.F ve A harfleri var o yolda.Ikisi farklı kişiler sanki.Aralari biraz mesafeli olsa da temiz bi yoldalar.Hayirli yani.
Kertenkele gördüm sanırım şuan durgun bi zamandasin biraz sessizsin ama içinde endişeler var gibi.Bi kadin figuru var kilosuna biraz dolgun.Kafasında da bir kadin duruyo ya baskı yapiyor ya da bi konuda sikintisi var bu kadindan yana.
Parasal bir takım sıkıntılar gördüm ama gecici.2 3 aylık süreçte daralabilirsin.
Evli misin bilmiyorum ama karşılıklı iki kişi görüyorum.Oglan kızdan uzun ve ince yapıda kıza göre.Kiz saçları uzun gibi dalgalı balık etli bunlar seviyor birbirini oğlan elinden tutmuş bir şey veriyor gibi.Yollari açık.Ama daha yolun başındalar.Kizin kafasinda bazen soru işareti yaratıyor oğlan.
Icinde tamamlayamadigin bir takım boşluklar var.Sevgi dolusun ama karşılığını alamıyor gibisin.Niyetin temiz,güzel enerji aldım senden ama ne zaman iyi niyetle yaklaşmışsan farklı yere çekilmiş.Art niyetli çok anlayacağın cevremde.

Canım fal için teşekkür ederim.Senin falın;
Falında ilk gözüme çarpan iri yapılı kaşları çatık bi adamın daha yaşca küçük bi kıza kol kanat gerer gibi arkasindan sarılması.Aralarinda yas farkı var gibi geldi bana.Kızın sanki bi derdi var.Uzulmus gibi.Eger bu kız sen isen kalbini kırık gördüm.Orada y t harfleri gördüm ve 4 sayisi mevcut.Tam çözemedim.Olayla ilgili kişiler olabilir.
Bi niyetin var ama olmasi için zaman gerekiyor iki yıl gibi gördüm ben.F ve A harfleri var o yolda.Ikisi farklı kişiler sanki.Aralari biraz mesafeli olsa da temiz bi yoldalar.Hayirli yani.
Kertenkele gördüm sanırım şuan durgun bi zamandasin biraz sessizsin ama içinde endişeler var gibi.Bi kadin figuru var kilosuna biraz dolgun.Kafasında da bir kadin duruyo ya baskı yapiyor ya da bi konuda sikintisi var bu kadindan yana.
Parasal bir takım sıkıntılar gördüm ama gecici.2 3 aylık süreçte daralabilirsin.
Evli misin bilmiyorum ama karşılıklı iki kişi görüyorum.Oglan kızdan uzun ve ince yapıda kıza göre.Kiz saçları uzun gibi dalgalı balık etli bunlar seviyor birbirini oğlan elinden tutmuş bir şey veriyor gibi.Yollari açık.Ama daha yolun başındalar.Kizin kafasinda bazen soru işareti yaratıyor oğlan.
Icinde tamamlayamadigin bir takım boşluklar var.Sevgi dolusun ama karşılığını alamıyor gibisin.Niyetin temiz,güzel enerji aldım senden ama ne zaman iyi niyetle yaklaşmışsan farklı yere çekilmiş.Art niyetli çok anlayacağın cevremde.
biri vardı cnm benden uzun ama benden iri biriydi bu. teşekkür ederim cnm yüreğine sağlık

şu an bazı zorluklardan geçtiğinizi söylüyor kartlar. özellikle senin ilişkide şu sıralar yaşadıklarınızdan ötürü hayal kırıklıkları yaşadığını söylüyor.
alyans kartı çıktı. söz nişan evlilik; bunları temsil eder. ancak burada bu kart senin isteğin olarak çıktı. sen bunu yürekten diliyorsun ve olmaması ihtimalini düşünmek bile seni üzüyor.
sevgilinin senden yana çekindiği bazı konular var. maddi anlamda gibi geldi bu çekinceler üstteki kart maddiyatı temsil etti çünkü. belki şu an iş yaşamıyla ilgili sıkıntıları vardır ve gelecekte sana yetememekten korkuyor olabilir. aranızda kırgınlıklar varsa sebebi bu da olabilir.
bir sonraki kart maddi anlamda demiştim, sevdiğinin işleri yoluna giriyor. bununla birlikte iyi şans da hayatınıza giriyor. şu ana kadar yaşanmış olan olumsuzlukları geride bırakmak için bir fırsat size.
gelecek kartlarınız da gayet güzel ve önceki yazdıklarımla uyumlu çıktı. geçmişte yaşanılan sıkıntılar ve bunların başarıyla atlatılmış olacağını, çektiğiniz sıkıntıların sonunda güzellikleri elde edebileceğinizi, birbirinizde huzur bulacağınızı söylüyor.
sizin için önemli olacak arkadaşlık ilişkileri kuracağınızı söylüyor. sen de her ortamda sevdiğini mükemmel bir şekilde temsil edeceksin.
sen hayatındaki her şeyden bir ders çıkarmasını bilen birisin. ve gelecekte de bunun emkeğini çok yiyeceksin. yaşadığın her şyden çıkardığın dersler seni aynı hataları yapmaktan koruyacak ve giriştiğin işlerde başarı yakalamanı sağlayacak.

şöyle bir toparlarsak; sevdiğinin işiyle ilgili problemler çözüldükten sonra ilişkinizde daha ciddi adımlar atabileceksiniz.
Canım fal için teşekkür ederim.
Senin falın;ilk gözüme bi adamla bir kadının bir konuda anlaşmazlığı gözüme çarptı.Sanki kadın adamı bir konuda ikna etmeye çalışıyor yani yakasından tutmuş ısrar ediyor bir şey için.Adam arada kalmış gibi fikir ayrılıkları olmuş.Adam kadından uzunca.Uzerlerinde kara bi bulut var geçiçi de olsa.
Ayna karşında kendiyle ilgilenen bir kadin var genç.Ona bi haber geliyor büyük bi haber üzerinde silah var sanırım ses getirecek buyuk bi haber.Bu kadına tepeden bakan iki kadın var.Açığını bulmaya çalışır gibi.
Büyük meşale gördüm.Uzerinde bir adam ve kucağında erkek bebek.Onu havaya kaldırmış seviyor.2 sayisi var yanlarında.
Sanki bi koruma kalkanı yapmissin kendine.Belli bir kısıma bir kaç kişi dışında kimse giremiyor.Gizli kutu gibi orası.
Kedi suretli bi kadın gördüm.Cılız böyle.Dikkat et.

Aile de bi heyecan yaşanacak.Kucuk bi sevinç bu.Bunun içind e bi adak var yada bu tarz bişey olursa diye.
Birbirini seven sağlam sevgisi olan iki kişi görüyorum.Epeydir birlikteler bunlar.Ama biri daha çok üstüne düşüyor diğerinin ve birinin beklentisi var bir şey için.Iliskinin etrafında kediler var.Dikkat et yine.
Iki ayrı yerde bebek gördüm ben.Evlimisin çocuğun var mı bilmiyorum ama belki bi yakınında olabilir.

Canım fal için teşekkür ederim.
Senin falın;ilk gözüme bi adamla bir kadının bir konuda anlaşmazlığı gözüme çarptı.Sanki kadın adamı bir konuda ikna etmeye çalışıyor yani yakasından tutmuş ısrar ediyor bir şey için.Adam arada kalmış gibi fikir ayrılıkları olmuş.Adam kadından uzunca.Uzerlerinde kara bi bulut var geçiçi de olsa.
Ayna karşında kendiyle ilgilenen bir kadin var genç.Ona bi haber geliyor büyük bi haber üzerinde silah var sanırım ses getirecek buyuk bi haber.Bu kadına tepeden bakan iki kadın var.Açığını bulmaya çalışır gibi.
Büyük meşale gördüm.Uzerinde bir adam ve kucağında erkek bebek.Onu havaya kaldırmış seviyor.2 sayisi var yanlarında.
Sanki bi koruma kalkanı yapmissin kendine.Belli bir kısıma bir kaç kişi dışında kimse giremiyor.Gizli kutu gibi orası.
Kedi suretli bi kadın gördüm.Cılız böyle.Dikkat et.

Aile de bi heyecan yaşanacak.Kucuk bi sevinç bu.Bunun içind e bi adak var yada bu tarz bişey olursa diye.
Birbirini seven sağlam sevgisi olan iki kişi görüyorum.Epeydir birlikteler bunlar.Ama biri daha çok üstüne düşüyor diğerinin ve birinin beklentisi var bir şey için.Iliskinin etrafında kediler var.Dikkat et yine.
Iki ayrı yerde bebek gördüm ben.Evlimisin çocuğun var mı bilmiyorum ama belki bi yakınında olabilir.

teşekkür ederim canım :)

biri vardı canım sevgili olma amacıyla görüşüyorduk ancak ben o kararsız diye kestirip attım görüşmüyoruz şuan onunla ilgli bakarsan sevinirim.

tamam canım açıyorum şimdi.

Eklentiler

• 20170809_190120.jpg
    20170809_190120.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 9
  • 20170809_190125.jpg
    20170809_190125.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 13
  • 20170809_190128.jpg
    20170809_190128.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170809_190132.jpg
    20170809_190132.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170809_190136.jpg
    20170809_190136.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 14
  • 20170809_190211.jpg
    20170809_190211.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 16
tamamdır cnm bende 10 dakikaya bakmaya başlıyorum :) _Jadaloz_ _Jadaloz_

canım sürtüşmeniz yansımış kartlara. üçüncü kişiler de var sanırım tartışma sebebi olarak.

pis nefisli bir erkek çıkmış. açık tenli birisi bu erkek. tenini bilmiyorum ya o kişi mi sen karar verirsin artık canım. bu erkek iyi hoş ama amacına ulaşmak için pis şeyler bile yapabilir. eğer bu kişi ise yolunuza devam etmemeniz zaten en hayırlısı olmuş.

hep başka kişiler yansıdı canım falına. kafan mı karışık? esmer bir kadın var bu kadınla ilgili de sıkıntılar yaşamışsın ve yaşamaya devam edeceksin gibi duruyor. yalnız bu konuyla ilgili şans senden yana olacak. yapmaya çalıştığı şeyde başarılı olmayacak o kadın.

canım senin geleceğinde esmer bir erkek görünüyor. bu erkeğin maddi gücü gayet yerinde. başarılı ve çevresinde aranan bir adam. zamanında zorlu yollardan geçmiş belli bir mevki yakalamış sonrasında sein karşına çıkıyor. ve karşına çıkabilecek en iyi erkek diyebilirim burdaki kartlara göre.

sen bu sorduğun erkek konusunda pek ne yapacağını bilemiyorsun aslında. kararsızsın yani. geleceğine biraz daha güvenle bakmak istiyorsun ve ne olacağı belli olsun diyorsun. hayat da inatla sana flu görünüyor.

esmer erkekle değişecek diyorum ve bitiriyorum :)

canım sürtüşmeniz yansımış kartlara. üçüncü kişiler de var sanırım tartışma sebebi olarak.

pis nefisli bir erkek çıkmış. açık tenli birisi bu erkek. tenini bilmiyorum ya o kişi mi sen karar verirsin artık canım. bu erkek iyi hoş ama amacına ulaşmak için pis şeyler bile yapabilir. eğer bu kişi ise yolunuza devam etmemeniz zaten en hayırlısı olmuş.

hep başka kişiler yansıdı canım falına. kafan mı karışık? esmer bir kadın var bu kadınla ilgili de sıkıntılar yaşamışsın ve yaşamaya devam edeceksin gibi duruyor. yalnız bu konuyla ilgili şans senden yana olacak. yapmaya çalıştığı şeyde başarılı olmayacak o kadın.

canım senin geleceğinde esmer bir erkek görünüyor. bu erkeğin maddi gücü gayet yerinde. başarılı ve çevresinde aranan bir adam. zamanında zorlu yollardan geçmiş belli bir mevki yakalamış sonrasında sein karşına çıkıyor. ve karşına çıkabilecek en iyi erkek diyebilirim burdaki kartlara göre.

sen bu sorduğun erkek konusunda pek ne yapacağını bilemiyorsun aslında. kararsızsın yani. geleceğine biraz daha güvenle bakmak istiyorsun ve ne olacağı belli olsun diyorsun. hayat da inatla sana flu görünüyor.

esmer erkekle değişecek diyorum ve bitiriyorum :)

hehe faldaki esmer o olabilir o zaman canım :)

teşekkür ederim cnm açık tenli olan eski sevgilim olabilir sabah bir tartışma yaşadık. bu dediğim erkek de esmer. uzun biri. evet işinde gücünde biri güzel bir işi var ancak kendisinden emin değilmiş benimle olursa ciddi olsun istiyormuş ancak ciddi bir ilişkiye hazır olup olmadğnı bilmiyormuş bende tamamen bitirdim. iletişim olacak mı ? o yazacak mı ?

tamam canım açıyorum şimdi.
canım kafanda yapmak istediklerini daima bahanelerle erteleyen bir yapın var. bu aralar evinde sorunlar mı yaşıyorsun canım sanki eşin seni anlamıyor ve daima tartışma halindesiniz gibi gördüm ben. kafan karman çorman hani derler ya boşa koyuyorum dolmuyor doluya koyuyorum almıyor diye o hesap. sende sanki birşeyler birikmiş ve şu sıralar onun patlamasını yaşıyorsun. hani karşındakiler diyor bu kadr ufacık şeyleri nasıl büyütüyorsun diye ama aslında sendeki o ufak şeylerin birikerek dağ gibi olması ve patlama yaşaman . ancak bu kısa sürecek canım bu ay sonundan itibaren sorunlarını geride bırakacaksın sen. hatta 5 haftaya kadr her şey yoluna girip sütliman olacak. bayramda bir yerlere mi gitmeyi düşünüyorsunuz 2 kısa yolun var ikiside temiz gideceksin ancak birinde bir haber var canım. güzel bir haberle birlikte o yolculuğa çıkacaksın sen. 3'lü bir vakitte sana uzaktan bir misafir gelecek canım. çok sevdiğin bir bayan bu misafirin sana da iyi gelecek hatta. sorun yaşadğn kişileri geride bırakıp takmamaya başlamışsın artık doğru yolu bulmuşsun bu konuda diyebilirim cnm ve emin ol ki onları takmaman daha çok delirtiyor onları. yüzlerce laf söylemenden daha etkili bu dostum dediğin bir insanı hayatından çıkartmışsın yada çıkartacaksın canım en doğru karar olduğunu fark edeceksin çnkü bu kişi resmen senin enerjini tüketiyor kuzum. habire kendi çıkarları için yaşayn biri bu dost görünümlü sinsi. falında koyun var cnm buda senin aslında iyi huylu edepli biri oldğnu çevren tarafından sevildiğini işaret ediyor sevildiğin kadar bu iyi karakterin yüzünden çekemeyenlerin de var canım. birisine arkanı dönmüşsün sanki bir tartışmadan dolayı adında yada soyadında e var bu kişinin ancak barışacaksnız cnm istemeden kırmışsınız birbirinizi siz. canım sizin eşinle tartışmalarınız genelde kaynana kişisi yüzünden mi oluyor elini önünde bağlamış ben sultanım hükümdarım der gibi duran bir kadın var. sanki ortalığı mikser gibi karıştırıp ben ne yaptım ki diye kenara çekilmeyi çok seviyor bu kaynana kişisi. iki yüzlü davranıyor sana başka oğluna başka.

X