Müjdeee Heykel Yıkıldı....

ftmdgn

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
221
1
Skandal Heykel Yıkıldı
Avusturya'da bir üniversitenin parkında bir aydır sergilenen ve büyük tepkilere yol açan başörtülü çıplak heykel kimliği belirlenemeyen kişilerce yıkıldı.
Heykel pek çok Türk ve Müslüman insan tarafından protesto edilmiş ve Avusturya makamlarından kaldırılması istenmişti..

Çıplak heykelin kaldırılması için bütün kurum ve kuruluşların devereye girdiği bir sırada yapılan saldırı Avusturyalı Türkler tarafından pek hoş karşılanmadı.

Heykelle ilgili ilk haberi yapan Pusula gazetesi, "Nasıl bu heykelin buraya dikilmesini doğru bulmadıysak heykelin bu şekilde yıkılmasınıda doğru bulmuyoruz. Yapılan bu saldırı Türkler tarafından yapılabileceği gibi, başkaları tarafından sırf ortamı germek içinde yapılmış olabileceği düşünülüyor. Avusturya gibi bir toplumda herşeyin konuşarak ve karşılıklı anlayış içinde yapılmasının gerekliliğini vurgulamış ve bu konuda bütün kurumlar harekete geçmişti" şeklinde görüş beyan ettiler.

Kimler yıktıysa ellerine sağlık :teytey:

Türkün türkten başka dostu yoktur,diye boşuna söylememişler.Çok iyi olmuş yapanların ellerine sağlık a.s

ellerine kollarına sağlık yıkanların.keşke onu yapanın ve dikenin başına yıkılsaydıtopunun Allah cezasını versin.

Valla ne sekilde bir anlasmaya varilsaydida yinede bir sürtüsmeye yol acicakti, her kimler bu yikmayi yaptiysa elerine saglik ,Allah onlari yasamlarinda kötülüklerden korusun.......

Amman ellerine kollarına sağlık..
İşleri güçleri tahrik!!!Bunu netten yaparlar,gazetelerden yaparlar,filmlerinden yaparlar al bak bu seferde heykelle yapmışlar..

Biz onların nü heykellerine don giydiriyor muyuz?
Giydirmeye kalksak gerici olur çıkarız..
Pek iyi olmuş,çok sevindim:))

Olması gereken olmuş...ilericilik çağdaşlık ve sanat bu mu?Apaçık dalga geçmişler bizimle...Tekrar gündeme gelmesini istemiyorum hatta yorum bile yapmayacaktım pirim vermek istemiyorum bu bağnaz sığ düşünceli zavallı ilericilere..

kızlar hepimiz çok sevindik anlamsız heykelin yıkılmasına
(resmini özellikle koymadım)
bunun sanatla hele hele çağdaşlık anlayışıyla hiç ilgisi bile olamaz
bu düpedüz islamiyetle dalga geçmektir (akıllarınca tabi)
bizim gibi düşünenler de elbette ki olması gerekeni yapmışlar

ooooooooooooh çok güzel olmuş ellerine sağlık yıkanların:hooray: terbiyesizler utanmadan savunmazlarmı bide kendilerini:mymeka::1closedeyes: yedirmek lazım o heykeli onlara yada kolunu bacağını bir yerlerine yerleştirmek ama neyse daha fazla terbiyemi bozmayayım:kızgın:

o heykeli yapanında kafası kırılsın inşallah. oh iyi olmuş da yıkılmış.. ıııyyyy çok sinirleniyorum böyle şeylere yaa!

çok konuşulmuştu bu heykel olayı
ooh ohhh çok sevindim yıkanların ellerine sağlıkk:dance:

ee tabiki bunu bekliyordum dikilmesi hataydı. hele bi yıkmasınlar :eek:klava: lokumu görürlerdi sonra. :eek:klava:

X