Mükemmel 4'lü ile Yağ Yakımı ...

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
41.591
141.630
Mükemmel 4'lü ile Yağ Yakımı ...

Yoğurt
Zerdeçal
Zencefil
Toz tarçın ....

zerdacal-s.jpg

yogurt-1-1.jpg

Diyette olan , listelerle , kürlerle boğuşanlar arasında belki de bu karışımı duymayan kalmamıştır . Peki ya denemeyen ?

Yoğurdun tek başına yağ yakıcı özelliği ile , zerdeçalın ödem atıcı özelliği ... zencefilin metabolizmayı hızlandırması ,insüline yardımcı şeker dengeleyici tarçın ile buluşunca ... yağ yakımı ve metabolizma hızlanması kaçınılmaz oluyor .

• 1 çay kaşığı zerdeçal tozu
    • 1 çay kaşığı toz zencefil
    • 1 çay kaşığı toz tarçın
    • 1 çay kaşığı zeytinyağı
    • 3-4 kaşık kadar yoğurt ile (bir küçük kase) karıştırılarak hazırlanan bu karışımı ...
Haftada iki gün akşam yemeği olarak ya da her gün yemeklerden önce tüketebilirsiniz (ihtiyacınıza göre)

Benim yeni denemeye başladığım , deneyen arkadaşlarımın çok iyi sonuçlar aldığı bir kür .

Biraz araştırınca dikkat edilmesi gereken noktaları da var .

Hemen yazayım .

1.si öğünlük hazırlanmalı , bekletilen kür bir sonraki öğün yenmemeli.
2.si hamileler , hamilelik şüphesi olanlar ve emziren anneler için tavsiye edilmiyor .
3.Mide problemleri olanlar , baharat alerjisi bulunanlar içinde kullanılması tavsiye edilmiyor .
4.sü zerdeçalın kan inceltici özelliğine dikkat edilmeli...

Bence denemeye değer ?

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

denediniz mi acaba etkileri neler?

bende bugün denemeye başlıcam

Ben deneyerek paylaşmıştım konuyu .
İlk ay göbek bölgesinde 5 cm incelme oldu .
Bel bölgesinde 3 cm ... tabi destek sporda yapmıştım , çok olmamakla beraber .
Yoğurt zaten başlı başlına diyet için biçilmiş kaftan ....bence birer çay kaşığı atın deneyin .
Sonuçları yazın sizde.

X