Mükemmel anne olamadım...

Ayy desene şunlara çocuk benim çocuk size noluyooo bu kadar herkes kendinkine baksın bidaha böyle şeyler derseniz bozuşuruz bitti biz kadar ablacım onlar kim yaa seni üzecek kadar değerliler mi koy tekmeyi sen kocişine bebişine bak hiperaktif çocuklarına torunlarına yeğenlerine baksın herkes yaallaahh

o söylenenler hiç bitmez emzirseydin de sutun yaramiyor mama ver mercimek corbasi ver derlerdi
takma oyüzden kimseyi
ye ic cocuklarinla keyfine bak

Yeteceksin hem de cok guzel yeteceksin. 7.5 aylikti kizim ogluma hamile kaldigimda kimse ama kimse sana neden bebek yaptin diye de soramaz haddine degil kizim sadece 6 ay emdi. Bak mama almasi da bir sukur sebebi kizim mama da almadi biberon da emmedi. 15 ay var aralarinda iyi ki de boyle olmus... Sana laf diyene evet haklisin de arkani don ogluna saril. Hersey harika olacak.

Banada oyle diyorlardı ikinciyi yapinca üstelik 4 yaş var aralarında sanki size mi bakitiyorum kasmayın bukadar diyip gectim taklma kimseyi çekmek zorunda deglsin

Neden sütün yoktu sebebi neydi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…