Mustafa taş

Merhaba hanımlar acıbadem Mustafa taşta tüp bebek yaptıran varmı birde ücreti nedir bilgisi olan yazabilir mi ?
Ben canım suan da transfer oldum beklemedeyim 32 buçuktu sadece hastane ancak suan da 44 oldu diye biliyorum yine de ara sor istersen ön görüşme ücretsiz zaten

Merhaba hanımlar acıbadem Mustafa taşta tüp bebek yaptıran varmı birde ücreti nedir bilgisi olan yazabilir mi ?

Ben yaptırmadım görüşme için gittim sadece
Bana herşey içinde 80.000 tl dediler
Yurtdışından geldiğim içinmiş meğer
Bekleme salonunda trde yaşayanlarla konuştum farklı fiyat söylediler
Ayrıca ilgiden hiç memnun kalmadım
Herkesi ortak bekleme alanına topluyorlar randevun 10daysa asla o saate almıyorlar
Kaç saat doktoru bekliyorsun

Ben canım suan da transfer oldum beklemedeyim 32 buçuktu sadece hastane ancak suan da 44 oldu diye biliyorum yine de ara sor istersen ön görüşme ücretsiz zaten
Ben orada yaşamıyorum sosyal medya da baya görüyorum bahçeci istedim çok pahalı geldi bana pcos var bende amh değerim 21 o yüzden tüp bebek yaptıracam doktor araştırıyorum sizde inşallah hayırlı Güzel haberler alırsınız haber verirseniz gelişmelerden sevinirim birde ağrılı bir işlem mi bu tüp bebek seruveni

Herkesi ortak bekleme alanına topluyorlar randevun 10daysa asla o saate almıyorlar
Çok yanlış birşey ya genelde doktorlar da hep bu sorun oluyor verilen saatte bir kaç sonra alınan oluyor bende yaşadım öyle şeyler inşallah Allah hepimize bebiş nasip eder

Ben orada yaşamıyorum sosyal medya da baya görüyorum bahçeci istedim çok pahalı geldi bana pcos var bende amh değerim 21 o yüzden tüp bebek yaptıracam doktor araştırıyorum sizde inşallah hayırlı Güzel haberler alırsınız haber verirseniz gelişmelerden sevinirim birde ağrılı bir işlem mi bu tüp bebek seruveni

Yani maddi manevi çok yorucu bir süreç ama sonu güzel olsun İnşallah suan sonucumu bekliyorum inşallah pozitif haberimi alırım kalan embriyomda yok Allah korusun olumsuz olsa baştan başlayacağım o sürece Rabbim kimseye aratmasın

Çok yanlış birşey ya genelde doktorlar da hep bu sorun oluyor verilen saatte bir kaç sonra alınan oluyor bende yaşadım öyle şeyler inşallah Allah hepimize bebiş nasip eder
Çok haklısın evet 3 aylık tedavi sürecimde 3 kez görmedim 3 dakikayı geçmemiştir ama yine de arka plan da güzel bir çalışma var diğer merkezlerinde pek farklı olduğunu düşünmüyorum kuzum acaba sende farklı bişey mi vardı ekstra ameliyat vs canım demekki fiyatlar değişti

Çatlatma vs denemediniz mi kuzum benim direk mi tüp bebek başlamak istedin aşılama önermiyorum zaten de

Çatlatma vs denemediniz mi kuzum benim direk mi tüp bebek başlamak istedin aşılama önermiyorum zaten de
Aşilama yaptırdım geçen sene tutmadı zaten 2 kere tedavi gördüm her gittiğim tüp bebek diyor öyle olunca tüp bebek yaptirmak istiyorum ama olumsuz olmasindan da korkuyorum şimdi 2 ay bir doktorda tedaviye başladık iğneli tedavi yapalım olmazsa tüp bebeğe geç dedi ben de direkt tüp bebek istiyorum araştırıyorum bakalım

Çok haklısın evet 3 aylık tedavi sürecimde 3 kez görmedim 3 dakikayı geçmemiştir ama yine de arka plan da güzel bir çalışma var diğer merkezlerinde pek farklı olduğunu düşünmüyorum kuzum acaba sende farklı bişey mi vardı ekstra ameliyat vs canım demekki fiyatlar değişti
Zaten tüp bebekte en önemli şey laboratuvar bence doktordan bile daha önemli

Hayır canım yoktu. Herşey çok iyi 2 haftaya gebesin dedi hatta. Ama okadar fark sırf Avrupa diye beni çok sinirlendirdi. Whatsaptan bunu belirtince sadece tamam yazdılar

ya ne kadar saçma keşke yurt dışı demeseydiniz kuzum sizde ya resmen tüp bebek soygun zaten zor süreç bir de bunlar ilaçlar pahalı yazıktır günahtır bize de

Aşilama yaptırdım geçen sene tutmadı zaten 2 kere tedavi gördüm her gittiğim tüp bebek diyor öyle olunca tüp bebek yaptirmak istiyorum ama olumsuz olmasindan da korkuyorum şimdi 2 ay bir doktorda tedaviye başladık iğneli tedavi yapalım olmazsa tüp bebeğe geç dedi ben de direkt tüp bebek istiyorum araştırıyorum bakalım
Başla Allah’ın izniyle Allahım yardım eder merak etme oylamanda daha fazla kendini hazır hissettiğin zaman başla

Merhaba arkadaşlar bende ilk defa gideceğim bende ve eşimden bı sıkıntı yok. Ama sadece kist var sizce tüp bebek için Mustafa hocam gidelim yoksa beklemek gerek.. 2kere aşılama yaptırdım..

Bende yurtdışındayım hastaneye 1500 euro ödedik. 10 bin falanda ilaclara ödemişizdir. Transferim sağlık sorunu yüzünden yapılamadı ama 80 bin neden dediler acaba cok fazla

43.300 tedavi ücreti ama ilaçlar rahat 30.000 bini buluyor bana sürekli özel vitamin hapı verildi ,kan testi ıvır zıvır olursa orda da bir fiyat çıkıyor .10.500 de dondurma ücreti şimdilik tabi hele şehir dışından gelip gidecekseniz ortalama 150bin gidiyor uçak,otel vs şimdi transferime 2 gün kaldı rabbim emeklerimi boşa cıkarmasın 🥹hepimize gönlümüzdekini versin rabbim🤍dualarınızı beklerim kızlar

43.300 tedavi ücreti ama ilaçlar rahat 30.000 bini buluyor bana sürekli özel vitamin hapı verildi ,kan testi ıvır zıvır olursa orda da bir fiyat çıkıyor .10.500 de dondurma ücreti şimdilik tabi hele şehir dışından gelip gidecekseniz ortalama 150bin gidiyor uçak,otel vs şimdi transferime 2 gün kaldı rabbim emeklerimi boşa cıkarmasın 🥹hepimize gönlümüzdekini versin rabbim🤍dualarınızı beklerim kızlar
Benim transferim olmadı dondurma yapıldı ama ücret falan ödemedim. Hatta ben fazla demişim 1000 euro ödemişiz hastaneye yani türk parasıylada aynıydı 20 bindi sanırım. 1 yılda bu kadar zam imkansız hatta ben sigortasız olduğum icin bu kadardı. Kadınlar konusurken duydum biri 8 bin ödemişti rapor cıkarttırmıs. Bende cok fazla vitamin falan aldım. İğneler kaç çeşit aldım. Birde sigorta falan olmadığından hepsini özel aldım. Yine de o kadar pahalı değildi. Allah yardımcınız olsun. Bugğn kandil inşallah Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.

X