Mutfak Dolabı önerisi için bakar mısınız?

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
221
25
Kızlar iyi akşamlar🤗 Yeni ev yaptırıyoruz daha doğrusu yaptırdık mutfak dolabı kaldı. O da yapılacak ve bu attığım mutfağın fayansi videodan çektiğim için net değil ama belli ne olduğu. Ben içime sinmeden seçtim bunu fazla bir seçenek sunmadilar ama yine de kötü değil. Hangi tarz mutfak dolabı uygun olur aceba sizce? Ben country model olur diye düşündüm ama fazla istemiyorum belli olmaz ama sizin önerileriniz nelerdir ?🤗
Screenshot_2023-11-30-20-24-01-565_com.miui.gallery.jpg

Ben olsam düz beyaz dolap yaptırır, siyah tezgah+ siyah kulp kullanırdım. Ki daha halısı falan gelecek. Çok da takılma fayansına. Ama sahsen beyaz dolap+siyah kulp kullanırdım. Kulplar antrasitte olabilir

Kızlar iyi akşamlar🤗 Yeni ev yaptırıyoruz daha doğrusu yaptırdık mutfak dolabı kaldı. O da yapılacak ve bu attığım mutfağın fayansi videodan çektiğim için net değil ama belli ne olduğu. Ben içime sinmeden seçtim bunu fazla bir seçenek sunmadilar ama yine de kötü değil. Hangi tarz mutfak dolabı uygun olur aceba sizce? Ben country model olur diye düşündüm ama fazla istemiyorum belli olmaz ama sizin önerileriniz nelerdir ?🤗
Eki Görüntüle 3343984
Düz beyaz renk dolap yaptırım bazı kapaklar cam olsun

Beyaz dolap yaptırın mutfak fazla ışık almıyor ferah durur fayansa da halı gelecek zaten görünmez

Düz beyaz renk dolap yaptırım bazı kapaklar cam olsun
Aynen kuzum. Benim mutfağımın da öyle. Tam olarak sana anlattığım sekilde. Çok da memnunum şahsen. Bir de dolabı yaptırma yaptıracaksan, ocağın yanına ince bir baharatlık dolabı da yaptır. Şu şekilde olsun. Benim de böyle çok iyi oluyor valla 😄 bir de fırın altına çekmece koydur. Düz kapak koymasınlar. Çekmece yapınca çok daha kullanışlı oluyor. İkisine de örnek attım bak. Fikir olsun sana da

Eklentiler

• IMG_5311.png
    IMG_5311.png
    436,8 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_5312.png
    IMG_5312.png
    343,1 KB · Görüntüleme: 78
Screenshot_2023-11-30-20-36-48-618_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
ben bu renk bu tarz dolapları bu yer fayansiyla çok yakıştırıyorum sadece duvardaki ara kısmı dümdüz yaptırırsanız çok daha güzel olur

fayanslar çok kötü düz seçenek yok muydu? hazır dolap yokken bence değiştirin
Bende beyaz mermer desenli istiyordum ama bunu yapmışlar ama fotoğrafta garip duruyor canlı görseniz daha güzel parlak o çiçeğin yapraklarının olduğu yerlerde oyma var artık mecbur bu olacak 🤗

Ben olsam düz beyaz dolap yaptırır, siyah tezgah+ siyah kulp kullanırdım. Ki daha halısı falan gelecek. Çok da takılma fayansına. Ama sahsen beyaz dolap+siyah kulp kullanırdım. Kulplar antrasitte olabilir
Bende düz beyaz düşünüyorum ama şu kulpsuz mu kendinden mi kulplu ne diyorlar ya tam adını bilmiyorum o olur diye düşünüyorum 🤗

Bende beyaz mermer desenli istiyordum ama bunu yapmışlar ama fotoğrafta garip duruyor canlı görseniz daha güzel parlak o çiçeğin yapraklarının olduğu yerlerde oyma var artık mecbur bu olacak 🤗
zevk meselesi ama çok demode duruyor. düz beyaz parlak olmayan bir dolap yaptırın silmesi kolay olsun parlak el izi bırakıyor

Fayansları da kaplatın bence, çok kötü deseni. Kaplatmayacaksanız da düz, kulpsuz mat beyaz dolaplar güzel olur. Yer zaten fazla göz yoruyor, dolaplar olabildiğince sade dursun.

Beyaz dolap yaptırın mutfak fazla ışık almıyor ferah durur fayansa da halı gelecek zaten görünmez
Aslında çok iyi ışık alıyor kapısını büyük yaptırdık ama dediğim gibi videoda net çekemedim burası denk geldi ama baya ışık alıyor çekimden dolayı öyle yani .

Zevkime kalsa çok değişik yaptıracaktım ama işte artık yapılmış fayansi söküp takmak kolay değil maaliyeti de aynı şekilde gerek yok buna göre birşeyler severim zaten çoğunun üzerine halı geliyor önemli değil

Fayansları da kaplatın bence, çok kötü deseni. Kaplatmayacaksanız da düz, kulpsuz mat beyaz dolaplar güzel olur. Yer zaten fazla göz yoruyor, dolaplar olabildiğince sade dursun.
Zaten fayans ne olursa olsun dolaplarım düz beyaz olacak ama hangi tarz yaptırsam bilememdim. Spor mu klasik mi ama bende diyorum country model güzel olur diye.

Bakın böyle düşünüyorum

Eklentiler

• 889dd8db70dd32595dae1205af2684c2.jpg
    889dd8db70dd32595dae1205af2684c2.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 71
X