Mutfak dolabı tercihi

Mor yazma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
81
110
Merhaba arkadaşlar. Szilerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Evimde ufak tefek tadilatlar yapacağım. Mutfağım yenilenecek. Beyaz mat lake dolapları beğeniyorum. Fakat görsellik ayrı, kullanışlı olması ayrı bir durum. Ben temizliği kolay olur mu diye endişeliyim. Parlak mı olsa emin değilim. Ben kullanışlı ve kolay temizlenebilir şeyler severim. Mat lake dolaplar bu konuda nasıl olur. Örneğin yağ sıçrasa izi kalır mı silince geçer mi ? Fikirlerinize ve yorumlarınıza açığım ☺️

Merhaba arkadaşlar. Szilerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Evimde ufak tefek tadilatlar yapacağım. Mutfağım yenilenecek. Beyaz mat lake dolapları beğeniyorum. Fakat görsellik ayrı, kullanışlı olması ayrı bir durum. Ben temizliği kolay olur mu diye endişeliyim. Parlak mı olsa emin değilim. Ben kullanışlı ve kolay temizlenebilir şeyler severim. Mat lake dolaplar bu konuda nasıl olur. Örneğin yağ sıçrasa izi kalır mı silince geçer mi ? Fikirlerinize ve yorumlarınıza açığım ☺️
daha yeni dolap yaptirdim mutfak dolaplari ve tezgah degisti...dolaplari akrilik kapak tercih ettim bir cok usta akrilik kapagin kolay temizlenebilir ve iz yapmadigini soyluyor diger seceneklere gore

Arkadaşlar merhaba Bende yeni mutfak dolabi yaptıracağım pvs ve lake dolapların sarardıgini söylediler ben kantri mutfak dolabi istiyorum sizce hangisi

Ben de hemen buraya geleyim , mutfak yenileyecegim kafam cok karisik... lake , laminant , melamin akrilik kaplama kenarlari pvc bantli , membran gibi bir suru cesitleri var.. kafam cok karisti belki netlesir yorumlarla :)

Mutfak tecrubemi yazayim akrilik kapakta cok cok memnunum

mutfak tababini degistirmedigime pismanim 🤪

dolaplarim beyaz ve gri taslari mermer gorunumunde

ama taban krem rengi tas oldugu icin tuhaf gozukiyor :/

Akrilik nasil oluyor? Resim atabilir mısınız?
akrilik kolay temizlenebiliyor ben parlak olanini sectim

bir arkadasimda benimkinin matı var ikimizde cok memnunuz hafta da bir silsem bile cok kolay yagli yerler disinda diger kapaklara bezi sadece islatmaniz yetiyor iz yapmiyor :) ozelden atayim

akrilik kolay temizlenebiliyor ben parlak olanini sectim

bir arkadasimda benimkinin matı var ikimizde cok memnunuz hafta da bir silsem bile cok kolay yagli yerler disinda diger kapaklara bezi sadece islatmaniz yetiyor iz yapmiyor :) ozelden atayim
Çok teşekkür ederim. Çok beğendim. Tam hayalimdeki gibi. Beyaz tezgahtan memnun musunuz? Sararma ya da leke gibi şeyler oldu mu?

Çok teşekkür ederim. Çok beğendim. Tam hayalimdeki gibi. Beyaz tezgahtan memnun musunuz? Sararma ya da leke gibi şeyler oldu mu?
yag cozucu kullanmasin demis montaji yapanlar

soyle soyleyeyim celik tencereleri ovarken yada yikarken surtunme ile gri gri lekelenmler olmustu cogu camasir suyu ile cikti

ama lavabo nun evye ye yakin yerlerinde bazisi kaldi oda benim yuzumden

kara tencere deriz biz dısı yikanmayan onlari falan yikamistim cogu gecti ama bazi kismi kalici oldu :/

X