Mutfak tadilatı-Yardım!

Beyazlar sararma yapabiliyor malzemesine çok dikkat edin. Tanıdığım biri yıllardır bu sektörde biri olarak söylüyor ki ünlü yerler bile bu kapak x ten yapılmıştır sararmaz deyip x yerine y veriyor ve kesinlikle anlaşılmıyor. Ama bence de mutfağa en yakışan renk beyaz her zaman ferah ve aydınlık👍🏼
Evet dediğiniz gibi malzeme çok önemli. Vicdanlı esnafla karşılaşırız inşallah. Ben de beyazı çok beğeniyorum. Belki el izi belli oluyor olabilir ama ferah durması özellikle küçük bir mutfaksa 1-0 öne geçiriyor benim açımdan

Ben de Allah nasip ederse mutfak yenileyeceğim attığınız görsellerde ki gibi kulpsuz çekmeceli ve açık gri veya mavi alt tonlu gri istiyorum tabi ki mat olucak ama kapaklarda lake iyi diyorlar fiyat olarak biraz maliyetli. annemin evinde tezgah granit siyah gırcıllı 10 yıldır kullanıyor hiçbir şey olmadı ama ben beyaz gri damarlı istiyorum bu model hangi tezgah modelinde var bilmiyorum pinterestta görmüştüm çok hoş duruyor.

birde size sorum var siyah lavoba (alttan oturtmalı) ve siyah musluk istiyorum kullanışlı mı sizce ( çok şık duruyor) bir de köşe ve lavoba altını öldürmemek ve kullanışlı hale çevirmek için bi fikriniz var mı

Merhaba hanımlar. Mutfak dolabı yaptıracağız. Taşınacağımız evin mutfağı bayağı küçük tazgahı ufak biz de tadilat yapıp dolapları baştan yaptırmaya karar verdik L tezgah düşünüyoruz. Uzun zamandır da araştırıyorum ama kafam karışık. Kapak ve tezgah konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Mutfak ufak olduğu için açık renk tercihen beyaz bir mutfak istiyorum ferah durması açısından. Kapak olarak parlak akrilik düşündüm. Çizilmeye ve sararmaya dayanıklıymış.​

Tezgah olarak da beyaz istiyorum ama beyaz olarak kuvars taş çimstone,belenco,coante karşıma çıktı. Çimstone çatlama yapıyor sararıyor diyorlar. Belencoda da leke çıkmıyormuş.(şikayet var yorumlarında) Coante ile ilgili kullanıcı yorumu bulamadım. Bir de corian var tek parça olması filan çok hoş ama çok çiziliyormuş. Tezgahta çamaşırsuyu vs kullanabilmek önemli bu yüzden çimstone'a daha yakınım. Sitesinde kullanılabilecek ürünleri yazmışlar.​

Bir de banyoya da dolap yapılacak akrilik kapak banyoya uygun mudur?​

anlayacağınız kullananların yardımına ve tavsiyesine ihtiyacım var. Fotoğraftaki gibi bir mutfak düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler:KK15:

Merhaba mutfağınızı tasarlamış ve yaptırmış olmalısınız. Sonucu merak ettim. Ben de şu an benzer telaşlar içerisindeyim. 3. fotoğraftaki mutfak tam benim tarzım olmuş.
Şimdiden güle güle kullanın. Mümkünse mutfağınızın son halini paylaşır mısınız?

X