Mutfak Dekorasyonu Mutfak tezgahını boya ile yenileyenler deneyimini paylaşabilir mi?

Badehilal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2021
1
0
23
Merhaba.Mutfak tezgahım çok eskidi. Yenisini yaptırmak çok masraflı. Boya ile tezgahını yenileyenler gördüm. Tezgahımı yenileyeyim derken komple kaybetmekten korkuyorum.Deneyen var mı? Güvenilir mi? Bir süre sonra boyalar kalkar mı?

Komşum boyadı çok pişman oldu.
Sıcak çaydanlık koymuş eşi iz olmuş geçmemiş, keşke yapmasaydım diyordu en son

Ben mutfak tezgahımı boyadım ama boyamadan önce uzun süre araştırdım çünkü piyasada çok fazla marka boya var. instagramda şans eseri önüme Bianca markası çıktı.

hay o güne lanet olsun tezgahı boyadığım güne lanet olsun.... çok pişmanım asla önermiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bende çok araştırdım. Cesaret edemedim. En son stella diye bir boya çıkmış onu aldım. Uygulama yaptım. Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum.

hay o güne lanet olsun tezgahı boyadığım güne lanet olsun.... çok pişmanım asla önermiyorum.

Uzun süredir arastiriyordum. Yenilemek içinde çok fazla maliyet cikardilar. Hobi boyaları içinde tezgah boyamayı onermiyorlardi. Ancak bende tesadüfen STELLA geri dönüşüm boyası ile karşılaştım. Bianca boyayı da araştırdım. Uzun yıllardır sektörde olan cok köklü bir firmaymis. Elvanindunyasi ekibinden destek alarak STELLA ile boyadim. 3hafta oldu.

Kesinlikle öneririm aynı ekipten destek aldım hatta uygulama desteği de veriyorlar. Harika bir mutfağım oldu. Boya gerçekten çok güzel hiç boyanmış gibi durmuyor sanki gerçek dokusu.

merhaba bende boyamayı çok düşündüm ama işte 3 yıl önce ahşap mutfak tezgahı ile tanıştım gerçekten çok güzel insanlar kullanımı zor gibi konuşuyor ama diğer tezgahlardan daha kullanışlı.bakımı da çok kolay üstelik bi araştımanızı öneririm

kızlar ben dükkanın dolaplarını boyadım cadence boyayla. tabi dükkan mutfak gibi değil sıcak herhangi birşey temas etmiyor. hatta çok koyu detayları vardı dolapların. onlara da ahşap görüntüsü çalıştık. bence çok güzel ve hesaplı oldu. bunun için destek veren kişiler de var ama ben videolar izleyerek öğrendim ve yaptım. ayrıca astım hastasıyım. sıfır koku asla rahatsız etmedi.

Komşum boyadı ben mutfak dolaplatında beğenmedim kalitesiz duruyor.ama normal dolaplarda bende beğendim düşünüyorum.mutfak dolabı için dolabın tamamı değil dolap kapağı marangoza yaptırılabilir

Az once youtube da bir video izledim 6 ay sonrasinda boyasi tamamen atmis.. cok kotü görünüyordu.. ben boyamazdim sahsen o riske girmem

Bende mutfağımi komple boyadim instagramdan bi bayandan aldm sagolsun gelip yardim bile etti ucret talep etmeden 8 ay oldu hic bir problemim yok sorunsuz kullanıyorum yakinlarda banyomu da boyaticam stella boyaydi @esra.kilicaslan instagram adresi

Son düzenleme:
Merhaba.Mutfak tezgahım çok eskidi. Yenisini yaptırmak çok masraflı. Boya ile tezgahını yenileyenler gördüm. Tezgahımı yenileyeyim derken komple kaybetmekten korkuyorum.Deneyen var mı? Güvenilir mi? Bir süre sonra boyalar kalkar mı?
Merhaba. Ne yaptınız. Boyarınız mı tezgahı. Ben de düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. Teşekkürler

Merhaba ben tezgahı değilde tezgaf arası faynsi düz beyaza boyamak istiyordum stella ile. Önermiyor musunuz? Bu kısmı boyayan oldu mu

X