Elektrikli Mutfak Aletleri mutfaksepetinden alışveriş yapan var mı?

auroraas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
133
2
bayanlar merhaba...

çeyizim için mutfak robotu almayı düşünüyodum.. ama evdeki tecrübelerimizden robot hem çok parçalı, yer kaplıyor, hemde pratik değil...

internette şu iki ürünü gördüm... en uygun fiyatı mutfaksepeti.com diye bir site vermiş...daha önce ordan alışveriş yapan memnun kalan varmı acaba?sizinde fikirlerinizi almak istedim...

birde sizin evde kullandığınız ürünler nasıl ve memnun musunuz? tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olucam :KK34:

$Btefal-smart-power-cam-hazneli-bl96051.jpg

700 W
Cam hazneli doğrayıcı
1 lt hazne kapasitesi
20 hız ayarı
900 ml karıştırma haznesi
Metal blender ayağı
Paslanmaz çelik mikser uçları
Renk: Metalik bronz

$Btefal-smart-silver-blender-seti84851.jpg

550 WATT
Paslanmaz çelik Metal blender ayağı
Mikser uçları
1 lt. kapasiteli plastik doğrama haznesi
900 ml kapasiteli karıştırma kabı
2 kademeli hız ayarı
Doğrayıcı haznebıçak çırpma ucu ve karıştırma haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilir
Metalik bronz

Bahsettigin blendr setleri cok kullanisli benim resmen elim ayagim olmus durumda :KK66: ancak daha buyuk isler icin kullanacaksan buyuk robotlari tavsiye ederim... Ben ornegin rendeleme isini bile robota yaptiriyorum ( dar zamanda) bulgurla yogrulan hamuru bile ona yaptiriyorum... Veya salca yapimi ne bilim biber rendeleme gibi isler elde ugrasacagima onda yapiyorum zamandan tasarruf

Son düzenleme:
hımm rende konusundan bende muzdaribim aslında... pek beceremiyorum elde ama eskiden eve aldığımız robotun rende parçaları tak çıkar hiç pratik değildi...nişanlıma yaptırmayı düşünüyorum rende işini ama tabi onu her zaman bulamam :KK1: sin hangi ürünü kullanıyorsunuz acaba??

:KK66::KK66::KK66: annem ben daha cocukken ihlasin robotunu almis... Buyuk isler icin kullandigim o... Birde markasi adi sani olmayan bir blendr seti gelmisti hediye olarak (almanyadan ucuz bisey markali degil :confused: ) kucuk isler icinde o resmen elim ayagim...

Son düzenleme:
X